Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat pirkti kalėdines dovanas?

na pas mane jau ~95 proc. dovanų nupirkta clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(Intelligent @ 2007 12 01, 22:21)
turiu ir keletą rūšių dovanų popieriaus, bet pakavimo džiaugsmą dar pasilieku vėlesniam laikui  blush2.gif

keletas rūšių nelabai gelbsti (bent jau mane, kai dovanų virš dviejų dešimčių blink.gif lotuliukas.gif)
maloniausia, kai esi susipirkusi visas dovanas ir žaidi prieškalėdiniais vakarais pakuodama dovanas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2007 12 02, 08:39)
na pas mane jau ~95 proc. dovanų nupirkta clap_1.gif
Papildyta:

keletas rūšių nelabai gelbsti (bent jau mane, kai dovanų virš dviejų dešimčių blink.gif  lotuliukas.gif)
maloniausia, kai esi susipirkusi visas dovanas ir žaidi prieškalėdiniais vakarais pakuodama dovanas thumbup.gif

drinks_cheers.gif jooooo pas mane irgi tas pats buvo,keleta popieriaus rusiu neapsiejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip dovanu gausybe lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš jau keletą dovanėlių turiu, kitas supirksiu kita savaitę, būdama Turkijoj. Tikiuosi rasiu laiko atitrūkti ten nuo darbų ir aplėkti parduotuves, nes yra žmogeliukų užsiprašiusių kaljano..o Tada gryžimas į Lietuvą ir pirkimas dovanų popieriaus, kalėdinių atviručių... wub.gif wub.gif wub.gif Labai mėgstu dar nusiųsti sveikinimus paštu Kalėdų proga... blush2.gif
Atsakyti
as lygiai taip pat turiu dauguma dovanu jau ir laukiu nesulaukiu laiko,kai jau jas pakuosiu.na,pirmiausia reikia eglute pasipuosti,tada issideliosiu visas dovanas,popierius,kaspinus,maiselius po visa kambari ir pakuosiu lotuliukas.gif jau kaip noriuuuuuuu bigsmile.gif
Atsakyti
stengiuos is anksto susipirkt,jau turiu kelias dovaneles nupirkus ax.gif
Atsakyti
As irgi stengiuosi dovaneles susipirkti is anksto, nors aisku nevisada pavyksta taip kaip nori doh.gif bet dazniausiai tai skubu susipirkti, kad nereiketu paskutine minute sukti galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
As dovaneles perku likus mazdaug menesiui iki Kaledu smile.gif Nors mintys apie jas sukiojasi dar gerokai pries ta menesi smile.gif Bandau pasiklausineti ko kam galbut reiketu, o paskui jau vaikstau po parduotuves ir perku. Kaip ir daugeliui cia pasisakiusiu, smagiausia yra pakuoti dovanas. As jas pakuoju tada, kai jau bebeik viska turiu susipirkusi.Nuostasbus jausmas newyear.gif
Atsakyti
as kolkas dar tik kuriu idejas ka kam pirkti,o pirkti jau eisiu kita savaite.nemegstu pasilikti pirkimo paskutinem dienom
Atsakyti
Ziuriu pareigingai jus cia - saunuoles thumbup.gif As dar vis mastau, kam cia ka padovanojus, maciau cia forume kelias temas su pasiulymais kam ka dovanot, tai reiks perziuret butinai smile.gif
Atsakyti
Aš jau likus keletui mėnesių iki švenčių "gaudau" kas ką norėtų gauti dovanų. Juk būna, kad kalbantis su vienais ar kitais, išgirsti frazę "norėčiau šito arba šito..." Įsimenu, ir kai reikia pirkti dovanas, tada būna lengviau. Ir dovanų daugumą jau nupirkusi 4u.gif
Atsakyti
visada svajoju ramiai ir is anksto, o dazniausiai iseina taip, kad pries pat sventes lakstau liezuvi iskisusi ir niekur nespeju.Ech... ax.gif
Atsakyti
bet is vienos puses fainas ir tas lakstymas paskutinem dienom,tik nuotaika sirdy ir veide tegu buna grazi rolleyes.gif as kai isivaizduoju kaip galetu buti visi negeri dalykai pakeisti gerais,tai niekas nesiskustu schmoll.gif pvz vietoj to,kad eilese grustusi visi,butu suirze,galima gi dainuot kaledines dainas,juoktis su visais,snekuciuotis,tik beda ta,kad zmones kazkokie susvetimeje,salti vieni kitiems,o bent per sventes galetu buti atlaidesni,jautresni ir siltesni.visiems butu smagiau 4u.gif na,galbut as cia labai naiviai tikiuosi tokiu dalyku,bet gi galima pradeti nuo saves ir paciam skleisti Kaledine nuotaika.salia esantiems tikrai bus gera.stai jums visoms po baliona advento proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif na,tik trys gavosi,bet jus pasidalinkit tongue.gif
Atsakyti