Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(labasitas @ 2016 01 04, 14:09)
Turbūt populiariausi kontaktiniai lęšiai Lietuvoje – Biofinity.

Didelis vandens kiekis ir pralaidumas. Dėl sausų akių... manau jie irgi tinka. Kita alternatyva – Acuvue Oasys with Hydraclear Plus.

Ir vieni, ir kiti – puikūs. Svarbiausia – nepernešioti. Tinkamai prižiūrėti akis bei lęšius. Naktimi nemiegoti su jais. Kartais leisti akims pailsėti, bei užsidėti savaitgaliais arba dienos metu akinukus.
Papildyta:
Akis tikrinausi ZYNKY optikoje (Kalvarijų g., netoli Žalio tilto stotelės). Man reikėjo lęšių, todėl nusiskundimų dėl parinktų lęšių, tikrai neturiu.


Lb dekui uz atsakymus. As nesioju tik akinius. Pastoviai reikia naudoti asaras.o atidarius buteliuka galioja 2 men , tai reikia ir pakeisti kita priemone. Tears naturale naudoju. Vistiek akys traiskanoja, maziau bet vistiek.
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2014 11 28, 08:30)
merginos, nežinau kur pasiklausti, vyras nori akinių geltona danga, kur paryškina vaizdą naktį, bet niekur nerandu jokių atsiliepimų, ar tai geras daiktas, ar nesąmonė, ačiu,


Tokiu akiniu pilna Husqvarnos parduotuvese po 6 eurus, pries rukiniai lygtai vadinasi, bet super vairuoti tamsiu paros metu.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 01 09, 17:30)
Lb dekui uz atsakymus. As nesioju tik akinius. Pastoviai reikia naudoti asaras.o atidarius buteliuka galioja 2 men , tai reikia ir pakeisti kita priemone. Tears naturale naudoju. Vistiek akys traiskanoja, maziau bet vistiek.


Aš irgi turiu tą problemą, be drėkinančių lašiukų nei per kur verysad.gif Efektyviausias ko gero Lakripos gelis, užtenka 2-3 kartus susilašinti. Visa kita tai reikia gerokai dažniau. Lašiukus keičiu, dažniausiai naudoju šiaip drėkinančius ( sensivit su vit. A, su akišveite, su hialuronu ar dar kažką kam būna tuo metu akcija)+ lakriposą. Tik atostogų metu apsieinu be lašų arba reikia labai mažai, bet kai dirbu tai reikia kišenėje nešiotis praktiškai doh.gif
Ir man irgi reikia progresinių akinių- jau net ne dėl patogumo, bet dėl sveikatos, nes baigiu akis suvaryti. Tariausi dėl jų Fielmane, tai sakė, kad dabar esantys rinkoje netinkami vairavimui, tiksliau- nelabai tinkami, nes iškraipo šoninio matomumo zoną. bet, sakė, turi šiais metais kažkada pasirodyti turintys šoninio matomumo zoną ir tinkamesni vairavimui, tai aš palauksiu kol tokie pasirodys, nes man svarbiausia, kad tiktų darbui... tik kaina tų progresinių tai kosmosas blink.gif doh.gif
Atsakyti
Labiau džiaugiuosi pernai įsigytais progresiniais. Bet faktas, kad reikia žinoti kas daro tai ką žada ir už ką moki. Jau rašiau, kad okulisto pagamintų atsisakiau tik pasimatavus. Galva sukos, akyse dvejinosi.
O užsisakiau iš kito gamintojo, gavau dvi poras progresinių ( už vienų atsisakytų kainą) ir tiko iš pirmo karto. Matau puikiai, tiek skaitant, tiek vairuojant.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 02 06, 22:35)
Aš irgi turiu tą problemą, be drėkinančių lašiukų nei per kur  verysad.gif Efektyviausias ko gero Lakripos gelis, užtenka 2-3 kartus susilašinti. Visa kita tai reikia gerokai dažniau. Lašiukus keičiu, dažniausiai naudoju šiaip drėkinančius ( sensivit su vit. A, su akišveite, su hialuronu ar dar kažką kam būna tuo metu akcija)+ lakriposą. Tik atostogų metu apsieinu be lašų arba reikia labai mažai, bet kai dirbu tai reikia kišenėje nešiotis praktiškai  doh.gif
Ir man irgi reikia progresinių akinių- jau net ne dėl patogumo, bet dėl sveikatos, nes baigiu akis suvaryti. Tariausi dėl jų Fielmane, tai sakė, kad dabar esantys rinkoje netinkami vairavimui, tiksliau- nelabai tinkami, nes iškraipo šoninio matomumo zoną. bet, sakė, turi šiais metais kažkada pasirodyti turintys šoninio matomumo zoną ir tinkamesni vairavimui, tai aš palauksiu kol tokie pasirodys, nes man svarbiausia, kad tiktų darbui... tik kaina tų progresinių tai kosmosas  blink.gif  doh.gif


O Fielman turi optimetrista? As domejausi ir eisiu i Rega, Gyneju gatveje. O kainos iki 200 eu ne daugiau sake. O kokia kaina Fielman?
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2016 02 07, 06:06)
Labiau džiaugiuosi pernai įsigytais progresiniais. Bet faktas, kad reikia žinoti kas daro tai ką žada ir už ką moki. Jau rašiau, kad okulisto pagamintų atsisakiau tik pasimatavus. Galva sukos, akyse dvejinosi.
O užsisakiau iš kito gamintojo, gavau dvi poras progresinių ( už vienų atsisakytų kainą) ir tiko iš pirmo karto. Matau puikiai, tiek skaitant, tiek vairuojant.


Koki gamintojo? Jei nesunku, i AZ parasykite.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 02 07, 16:42)
O Fielman turi optimetrista? As domejausi ir eisiu i Rega, Gyneju gatveje. O kainos iki 200 eu  ne daugiau sake. O kokia kaina Fielman?


Turi, aš buvau Oze.Anksčiau dariausi Fielmane prie Operos- irgi gerai pritaikė. Man išvis labai sunku parinkti lęšius, akys skirtingos, + dar cilindras, dešinėje irgi jau yra astigmatizmo požymių, bet sakė, kad dar labai nedaug ir kol kas cilindro nereikia. Progresinius man paskaičiavo kažkur apie 160 eurų- čia tiek kainuotų lęšiai konkrečiai mano akims. Man nepatinka labai tas dalykas, kad šitiems akiniams reikia didelių rėmų- aš mėgstu mažus kvadratinius metalinius doh.gif Na ir, aišku, kai pasirodys tie labiau vairavimui tinkami- visiškai neaišku, kiek jie kainuos, labai gali būti, kad daugiau.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 02 07, 21:55)
Turi, aš buvau Oze.Anksčiau dariausi Fielmane prie Operos- irgi gerai pritaikė. Man išvis labai sunku parinkti lęšius, akys skirtingos, + dar cilindras, dešinėje irgi jau yra astigmatizmo požymių, bet sakė, kad dar labai nedaug ir kol kas cilindro nereikia. Progresinius man paskaičiavo kažkur apie 160 eurų- čia tiek kainuotų lęšiai konkrečiai mano akims. Man nepatinka labai tas dalykas, kad šitiems akiniams reikia didelių rėmų- aš mėgstu mažus kvadratinius metalinius doh.gif Na ir, aišku, kai pasirodys tie labiau vairavimui tinkami- visiškai neaišku, kiek jie kainuos, labai gali būti, kad daugiau.


Reikia siu akiniu, nes ziema keitineti akinius nu jau lb nepatogu. Kiek supratau kainos daugmaz visur vienodos. Konsultacija 12 eu kainuoja Regoje.
Atsakyti
Fielmane nekainuoja, jei pas juos akinius daraisi.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 02 09, 12:40)
Fielmane nekainuoja, jei pas juos akinius daraisi.


Man taip galva svaigsta, spaudimas normalus, net nezinau. Vaikai jau juokiasi' renkiesi akinius atidziau nei sutuoktini. lotuliukas.gif kas nepatinka , visi jie sako maziausia kaina- sakytu didziausia ir bent man butu lengviau apsispresti.
Atsakyti
Tai kad akinius ir reikia atidžiai rinktis, ir žiūrėti, kad ir išcentravimas geras būtų- belekur nenueisi jų darytis jei yra rimtos problemos su akim. na, fielmane dar garantija trys metai, man va dabar rėmas buvo lūžes, tai sutvarkė nemokamai smile.gif Anksčiau aš Antakalnyje dariausi, Vilniaus optikoj berods- dėl ten dirbančios gydytojos, bet ten ir brangu labai buvo, ir už konsultacija reikėjo mokėti, ir nemažai. Aplamai man pirmoj eilėj- kad padarytų kokybiškai. Nu fielmane jau trečią kartą, tik Oze pirmą, tai man patiko jie, kitur ir nebeieškau. Ten ir pigiausiai yra. Rega irgi gera optika, bent jau anksčiau tokia buvo- mano merginoms ten buvo daryti akinukai, kai dar buvo visai mažuliukės smile.gif

Beje, mano vienai kolegei buvo pradėjusi svaigti galva, negalėjo dirbti, pasiėmė biuletenį, varinėjo visur po neurologus ir pan., vaistus visokius gėrė, tyrimus darėsi, niekas nerado priežasties, nedirbo du mėnesius kažkur, o paskui kažkaip senus akinius užsidėjo- ir pasveiko iškart lotuliukas.gif Pasirodo, moteriškė užsimanė atsinaujinti it turguje akinius nusipirko, o kad išcentravimas netinkamas, tai... doh.gif Balamūtino visus porą mėnesių, tik va nu niekaip nesuprantu, kaip pati nesuprato iš karto, kad dėl akinių čia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 10 vasario 2016 - 20:04
kurioje optikoje Kaune gera optometristė?
Atsakyti
Sveikos. Kadangi nieko nenutuokiu apie akinius, tai klausiu cia. Seniau turetuose akiniuose cilindrai buvo pliusiniai. Dabar patikrinus akis, cilindrus padare minusinius.Cia normalu?
Atsakyti