Įkraunama...
Įkraunama...

Microsoft Word

Niekaip nerandu ,kaip Word 2010 sužymėti tekstą pagal abėcėlę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulijona @ 2012 11 05, 18:07)
Niekaip nerandu ,kaip Word 2010 sužymėti tekstą pagal abėcėlę.  4u.gif

Home - Sort (toks mygtukas kur viršuje A, apačioje Z ir šone tų raidžių rodyklė žemyn) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 11 05, 18:35)
Home - Sort (toks mygtukas kur viršuje A, apačioje Z ir šone tų raidžių rodyklė žemyn) 4u.gif

labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Nu visai depresijoje verysad.gif Merginos, reikia padaryti savarankiško darbo turinį ir ką darau blogai, kad pažymių TIK Level 1, Level 2 pavadinimus o suformuoja man į turinį ir visą tekstą g.gif Nieko nesuprantu. Kai pirmame kurse dariau darbus tai viskas buvo ok. Dabar visai nežinau ka daryti, gal kur kokia varnelė uždėta verysad.gif Kaip normaliai jį suformuoti, ko man visas pastraipas kelia į turinį?
Be galo dėkinga būčiau jei kas padėtų aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 11 08, 00:18)
Sveikos. Nu visai depresijoje  verysad.gif Merginos, reikia padaryti savarankiško darbo  turinį  ir ką darau blogai, kad pažymių TIK  Level 1, Level 2 pavadinimus  o suformuoja man į  turinį ir visą tekstą  g.gif  Nieko nesuprantu. Kai pirmame kurse dariau darbus tai viskas buvo ok. Dabar visai nežinau ka daryti, gal kur kokia varnelė uždėta  verysad.gif Kaip normaliai jį suformuoti, ko man visas pastraipas kelia į turinį?
Be galo dėkinga būčiau jei kas padėtų  aciuks.gif

gal neteisingai pereidinėji į naują eilutę? gal vietoj Enter naudoji Shift-Enter?
įsijunk nespausdinamus simbolius ir pasitikrink.

kai pataisysi, ties tekstu, kurį įtraukia, nurodyk Do Not Show In Table Of Contents
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Degutė: 08 lapkričio 2012 - 01:00
QUOTE(Bijuna @ 2012 11 08, 00:18)
Sveikos. Nu visai depresijoje  verysad.gif Merginos, reikia padaryti savarankiško darbo  turinį  ir ką darau blogai, kad pažymių TIK  Level 1, Level 2 pavadinimus  o suformuoja man į  turinį ir visą tekstą  g.gif  Nieko nesuprantu. Kai pirmame kurse dariau darbus tai viskas buvo ok. Dabar visai nežinau ka daryti, gal kur kokia varnelė uždėta  verysad.gif Kaip normaliai jį suformuoti, ko man visas pastraipas kelia į turinį?
Be galo dėkinga būčiau jei kas padėtų  aciuks.gif

Tam, kad padaryti turinį, tai ne Level'iai turi reikkšmės.

Pavadinimų pastraipoms turi būti suteikti stiliai Heading1, Heading2, Heading3 ir t.t., ir taip pagal lygius (1 2 3 ) išdėlios ir turinį.
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 11 08, 11:18)
Pavadinimų pastraipoms turi būti suteikti stiliai Heading1, Heading2, Heading3 ir t.t., ir taip pagal lygius (1 2 3 ) išdėlios ir turinį.

jokio skirtumo, kokie stiliai naudojami. galima rankiniu būdu susidėliot į lygius ir suformuot turinį. tada pritaikomas koks nors stilius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2012 11 08, 12:40)
jokio skirtumo, kokie stiliai naudojami. galima rankiniu būdu susidėliot į lygius ir suformuot turinį. tada pritaikomas koks nors stilius smile.gif

tai va su tais lygiais paskui ir žaidžia nes nesigauna doh.gif heading stiliai yra pats paprasčiausias būdas su mažiausiai žaidimo smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms (visiems smile.gif ) Susitvarkiau mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
gal kam reikia?
Atsakyti
Cia TIK product key?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chillin': 13 lapkričio 2012 - 18:54
QUOTE(chillin' @ 2012 11 13, 18:51)
Cia TIK product key?

juk parašyta aiškiai ant dėžutės kad taip smile.gif
Atsakyti