Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

QUOTE(Storm @ 2011 01 30, 21:20)
I centra. Ten viskas reikalinga.

Aciu 4u.gif
Turgaus g. 22 / Tomo g. 15, Klaipėda? Kokio skyriaus ar zmogaus ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2011 01 30, 21:32)
Aciu  4u.gif
Turgaus g. 22 / Tomo g. 15, Klaipėda? Kokio skyriaus ar zmogaus ieskoti?

Romos ieskokit smile.gif Parodys bet kuri mergina atidarius duris (ten uzrakinta buna, skambinti reikia).
Atsakyti
Turiu prikaupusi kelis maisiukus rubeliu ,kai vaziuosit per miesta ,gal uzsuktumete .Gyvenu Reikjaviko g. smile.gif
Atsakyti
Merginos, jūs gal žinot, gal kam šiuo metu labai labai reikia šaldytuvo?
Situacija tokia, kad mano tėvai nusipirko naują šaldytuvą, o senąjį nori mesti lauk, nors jis puikiai veikiantis, geras, tik berods durų rankenėlė nulūžusi. Problema būtų transportavimas, nes tėvai gyvena 50km nuo Klaipėdos. Jei žinočiau adresą, kam tiksliai reikia šaldytuvo, bandyčiau suorganizuoti atvežimą.
Atsakyti
Gutte, truputi veliau paskambinsiu Romai paklausiu. Manau tikrai kazkam reikia saldytuvo
Atsakyti
sveikutės visos 4u.gif

aš irgi šiek tiek atitrūkau...

savaitės senumo info - tie pinigėlius, kuriuos buvau plikusi Romai nuo švenčių, 25 lt, buvo pnaudoti maistui, vienai badaujančiai šeimai 4u.gif

ketvirtadienį planuosiu užlėkt pas Romą, užvešti kelis maišiukus rūbų, tai jei kas iki centro nuo miesto ligoninės turi gėrio, "galiu" prigriebt mirksiukas.gif
Atsakyti
P.S. sukuriau jau naują temą mirksiukas.gif
Papildyta:


perkeliu į paramos temą, nes ten sandėliuke skelbiam ką turim tik dažniausia.... mirksiukas.gif


QUOTE(natur @ 2011 01 30, 21:14)
Labas vakaras,

Pirma dėkoju ir žemai lenkiuosi mamytei Linai iš Klaipėdos , kuri buvo dosni ir padovanojo kūdikio lovytę ir čiužinuką.

Lovytė surinkta ir kartu su čiužinuku jau nuvešta Dovilų jaunąjai mamytei Viktorijai ir jos dukrytei Eirimei.

taigi šiandien turėjom veiklos ir net su nuotykiais.  ax.gif doh.gif swoon.gif išvažiuojant iš kiemo taip įklimpom tai visa Dovilų šeimyna puolė mūsų gelbėti ir visi kaimynai.  blush2.gif valdišką automoblilį vos ištraukėm (taigi žiemos išdaigos) nematyti kur baigiasi kelias ir kur griovys bei didžiuliai akmenys.
Viskas gerai, kad viskas gerai baigiasi  thumbup.gif 

dabar apie kitus reikalus. Reikalinga mergaitėm apatiniai rūbai, šilti tinkami batai, nepamaišytų ir megstukai tvarkingi einant į mokyklą, šiltesnės striukytės bei kepurės pirštines, šalikiukai. Mergaitės sako neturi striukyčių pavasariui. Mergaitės kūdutės. Būtų gerai vitaminų jos paaugles. Viena mergaite jau 10 klaseje mokosi labai gerai, svajoja tapti teisininke.

Viktorija gim. 94 m. avi 40 dydžio batus,
Amanda gim. 97 m. ir Henrieta gim. 96 m., abi merginos avi 38 dydžio batus.
Aroldas gim. 2000m.  taip pat 38 dydžio batus.

Ačiū,
Rūta rašykite man i AZ arba tel 8686-69399

Atsakyti
xxxsaulyte , AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
turiu maišiuką S dydžio drabužių, perdavė forumietė -Delta- Kristinos Viktorijai, bet jai dideli labai...
galiu perduoti, gal tiks mergaitėm... kur jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 31 sausio 2011 - 14:27
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 31, 06:41)
Merginos, jūs gal žinot, gal kam šiuo metu labai labai reikia šaldytuvo?
Situacija tokia, kad mano tėvai nusipirko naują šaldytuvą, o senąjį nori mesti lauk, nors jis puikiai veikiantis, geras, tik berods durų rankenėlė nulūžusi. Problema būtų transportavimas, nes tėvai gyvena 50km nuo Klaipėdos. Jei žinočiau adresą, kam tiksliai reikia šaldytuvo, bandyčiau suorganizuoti atvežimą.


Šaldytuvas labai reikalingas vienišam 3 vaikučiių tėčiui. šios šeimos visas koordinates turiu.Gruodžio pradžiojėe viena mamytė iš Krtingos buvo žadėjusi,bet...,paskui toks pat finalas buvo ir su palangiške. Mano koordinates: 861725644 Olga
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti