Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

Kad jau diskutuojama apie visokias kriaukles, tai pasiteirausiu: o kaip siuolaikines keramikines kriaukles ir ju prieziura? Buvau grieztai nusistaciusi, bet pamaciau gyvai ir pasirode grazios. Bet turbut trapiausias is visu variantas? Kalbu apie Franke.

Ta keramika yra sustiprinta, ne tokia pati kaip praustuvo ar WC. Tikrai nepavadinčiau trapiausia medžiaga iš visų. 

Atsakyti
[quote=femme,2016 02 04, 19:57]
mums Baltijos marmuras liejo labai panašios spalvos ir šviesumo stalviršį - geriausia be jokios smardžios chemijos išvalo "stebuklingos" melamino kempinėlės:


Valo tikrai super, bet ji pati yra 100% chemija


Atsakyti
o kaip ar geros blanco akmens mases plautuves
Atsakyti

o kaip ar geros blanco akmens mases plautuves

geros

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 03 20, 14:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gobsiukas" data-cid="71517995" data-time="1490004344"><div><p>o kaip ar geros blanco akmens mases plautuves</p></div></blockquote><p>geros</p>

Nes viena nusiziurejau ti lb patiko ir galvoju pirkti ar ne
Atsakyti

Ketiname lieti Baltijos marmurą-ką manot apie jį?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingina: 20 kovo 2017 - 20:54
Jus rimtai , apie tai, kad 'juoda' lengvai prisiziuri??

Nes mums prie juodo lango (ne pacio lango smile.gif ) labai tiktu juoda plautuve, bet mes turejom tamsiai ruda, kosmoras..nebent visada laikyti sausa..likdavo kalkes, lasai nudziuve..niekaip nepasakyciau, kad lengvai prisiziuri. Kaip ir juodas baldas, juoda buitine technika-JUODA-labai lepi spalva. Bet gal plautuve isimtis? Ar butu kitu nuomoniu?


QUOTE(Mano0302 @ 2017 03 07, 15:50)
Sveiki, mes pirkom čia akmens masės plautuvę:
https://www.b-a.eu/p...rd=...ė franke
išsirinkom franke gamintojo juodos spalvos, tai lengvai prisižiūri smile.gif

Atsakyti

juoda plautuvė tik tuomet, kai minkštas vanduo

Atsakyti
gal kas turit gana didele praustuve, patinka? na as isirinkau http://pyramis.lt/pl...ia-116x50-2b-1d balta spalva, tikiuosi islaikysiu baltuma smile.gif nes pas mane buitine technika ir stalvirsis baltos spalvos 4u.gif
Atsakyti

mimuliuke, jeigu turit daug stalviršio, didelė plautuvė tikrai praverčia. Ar reikia tokios didelės, čia jau Jums spręsti, nes kiekvieno mūsų įpročiai skirtingi. Asmeniškai aš nesirinkčiau dviejų dubenų, daugiau pagalvočiau apie vieno didelio dubens (iki 50 cm) su padėklu (jeigu jo norit) plautuvę ir prisiderinčiau indelį nuvarvėjimui ar kitą priedą. 

Atsakyti
[quote=Tanite,2017 03 30, 17:57]
<p>mimuliuke, jeigu turit daug stalviršio, didelė plautuvė tikrai praverčia. Ar reikia tokios didelės, čia jau Jums spręsti, nes kiekvieno mūsų įpročiai skirtingi. Asmeniškai aš nesirinkčiau dviejų dubenų, daugiau pagalvočiau apie vieno didelio dubens (iki 50 cm) su padėklu (jeigu jo norit) plautuvę ir prisiderinčiau indelį nuvarvėjimui ar kitą priedą. </p>
[/qo gal galit patart kokios firmos buna tokios dideles? 4u.gif
Atsakyti
[quote=mimuliuke,2017 03 30, 21:28]
[quote=Tanite,2017 03 30, 17:57]
<p>mimuliuke, jeigu turit daug stalviršio, didelė plautuvė tikrai praverčia. Ar reikia tokios didelės, čia jau Jums spręsti, nes kiekvieno mūsų įpročiai skirtingi. Asmeniškai aš nesirinkčiau dviejų dubenų, daugiau pagalvočiau apie vieno didelio dubens (iki 50 cm) su padėklu (jeigu jo norit) plautuvę ir prisiderinčiau indelį nuvarvėjimui ar kitą priedą. </p>
Labas rytas, labai dekoju uz issakyta minti. Persvarsciau, permetavau ir persigalvojau geriau viena didele nei 2 mazesnes ax.gif isirinkau Franke plautuvė Mythos MTG 611-100 4u.gif
Atsakyti