Įkraunama...
Įkraunama...

Užsieno kalbos

Anglu- kalbu ir suprantu laisvai, rusu jau 7 metus mokykloj mokausi, suprast kazka suprantu, bet pakalbet tai nelabai doh.gif per mazai dabar sutinkam aplinkoj ta kalba, tai ir sunkiau perprast biggrin.gif ir jau apie metus mokausi ispanu kalbos, nuostabi kalba, ir paradoksalu, bet daugiau ispaniskai pasnekeciau, nei rusiskai lotuliukas.gif
Atsakyti
Anglų laisvai, suprantu suomiškai, vokiškai ir rusiškai tongue.gif Neatmetu galimybės pasimokinti švedų arba estų kalbas rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena. Jeigu kas nors primiršo Prancūzų kalbą, galėčiau padėti atgaminti, turiu patirties. Nepamirškite ir savo vaikučių. Juk niekada nežinai, gal ši graži kalba atvers Jums naujas galimybes. Gyvenu Vilniuje. smile.gif
Atsakyti
Anglu, vokieciu, rusu ir norvegu smile.gif Daugiau - maziau laisvai visos smile.gif
Atsakyti
Puikiai moku rusų kalbą , su anglų kalba pykstuosi, nei aš jos labai moku nei ka, pagrindai, na gal kiek daugiau ax.gif O kitais metais nusimato, kad teks mokytis ir ispanų ax.gif dabar jau moku porą žodžių, frazių bigsmile.gif
Atsakyti
Lietuvių laisvai, rusų laisvai, anglų pusėtinai (suprantu l.gerai, kalbėti jau sunkoka, nes prisimiršo), vokiečių pagrindai.
Kas kas norėtų apsiimti pamokyti vokiečių Vilniuj (individualiai ar dvieju asmenų grupėj)? AŽ biggrin.gif
Atsakyti
lietuviu, anglu, rusu (:
pradejau mokintis serbu (:
gal yra norinciu mokintis kartu? ar norinciu padet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutitu @ 2008 03 01, 17:50)
na,o as,be gimtosios lietuviu,moku anglu,vokieciu,rumunu,rusu. Univere baigiau lotynu ir graiku,ir dar teko italu pora meteliu atsedet.
OI man irgi,zemaiciu tai tikriausiai pati paciausia man 'kalba'  4u.gif  blush2.gif  thumbup.gif


Jei ne paslaptis, kur moketes Rumunu? noreciau pasimokyti...mano vaikinas rumunas smile.gif
Atsakyti
Rusų - laisvai, lenkų ir vokiečių - suprantu ir skaitau laisvai, kalbu l. sunkiai, anglų - skaitau apylaisviai, tačiau kalbančių nesuprantu ir moku vos kelias frazes, ir šiais laikaistai yra mano tragedija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2006 02 03, 13:59)
Tiesiog idomu, kiek kalbu mokate?
Galbut neskaitant rusu k. nes ja atrodo visi buvom priversti mokytis, siandien dar mokam, nors as tai jau gerokai ja primirsus, kai kalba suprantu, taciau pasakyti nelabai iseina.
4u.gif



Hm.. smile.gif Praktiskai nekalbu rusiskai smile.gif

Puikiai moku anglu, labai gerai suprantu ispanu. Dar truputi moku lotynu, prancuzu ir italu. Dar gali buti, pradesiu mokytis norvegu. O_o
Papildyta:
QUOTE(SoKoLedine @ 2010 03 10, 17:46)
Puikiai moku rusų kalbą , su anglų kalba pykstuosi, nei aš jos labai moku nei ka, pagrindai, na gal kiek daugiau  ax.gif  O kitais metais nusimato, kad teks mokytis ir ispanų  ax.gif  dabar jau moku porą žodžių, frazių  bigsmile.gif


Ay, que bien smile.gif Tiene acordar que español es una idioma muy interesante y bonita. Tambien, no es dificil smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Inspiratative @ 2010 01 10, 12:43)
Anglu- kalbu ir suprantu laisvai, rusu jau 7 metus mokykloj mokausi, suprast kazka suprantu, bet pakalbet tai nelabai  doh.gif  per mazai dabar sutinkam aplinkoj ta kalba, tai ir sunkiau perprast biggrin.gif  ir jau apie metus mokausi ispanu kalbos, nuostabi kalba, ir paradoksalu, bet daugiau ispaniskai pasnekeciau, nei rusiskai lotuliukas.gif



Vilniuj lengviau butu ismokti rusu biggrin.gif Bet ispanu jau eile metu kalba televizoriai... biggrin.gif as ir mokaus ispanu, pati mokau anglu biggrin.gif
Atsakyti
Anglu - mokausi Londone Universitete (baigiau mokykla ir koledza taip pat) 4u.gif

Rusu - tik suprantu.

Na ir bebejo Lietuviu - gimtoji kalba thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dofke1: 21 gruodžio 2011 - 12:52
QUOTE(Alchemie @ 2006 02 03, 20:43)
Na lietuviu gimtoji, rusu laisvai, anglu, danu, ispanu, lenkiskai rasyti nemoku, latviu baigiu pamirsti, nors broliai visai salia.

Gal galetum pasakyti kur mokeis danu kalbos? Jei kokioj aukstojoj taik pagal kokia studiju programa ir kur? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(KibirVibir @ 2010 02 12, 20:27)
Anglu, vokieciu, rusu ir norvegu  smile.gif Daugiau - maziau laisvai visos  smile.gif

Gal pasakytum kur mokeis norvegu kalba? jei kokioj aukstojoj tai pagal kokia studiju
programa?
Atsakyti