Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nerimo schemų ir aprašymų

QUOTE(bagyra9 @ 2011 03 19, 20:49)
Sveikos  4u.gif

Norėčiau jūsų pagalbos. Mačiau, kad kažkurios merginos mezgė panašų megztuką ir galėtų man paaiškinti kaip jį megzti? Rusaitės taip pat mezgė, bet man ne kas su rusų kalba  doh.gif

user posted image

Gal galetumet mestelti tema is rusaiciu forumo,kur mezge sita megztuka
ACIU
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2011 03 20, 15:56)
Gal galetumet mestelti tema is rusaiciu forumo,kur mezge sita megztuka
ACIU


Prašau štai čia 4u.gif Jei išsiaiškinsite kaip megzti, labai prašau pasidalinti patirtimi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagyra9: 20 kovo 2011 - 16:23
Gal žinot, koks pagrindinis šito megztuko raštas. Ar čia koriukas?

user posted image
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,

Noriu numegzti si grozi, gal kas galite padeti rasti schemute ir paaiskinti kaip mezgasi ar cia virbalais ar vaseliu?

user posted image
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,

Noriu numegzti si grozi, gal kas galite padeti rasti schemute ir paaiskinti kaip mezgasi ar cia virbalais ar vaseliu?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uo-ga @ 2011 03 20, 20:00)
Sveikos mezgejeles,

Noriu numegzti si grozi, gal kas galite padeti rasti schemute ir paaiskinti kaip mezgasi ar cia virbalais ar vaseliu?



Čia megzta virbalais. Ta pati foto su aprašymu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 03 20, 19:24)
Gal žinot, koks pagrindinis šito megztuko raštas. Ar čia koriukas?

user posted image

o cia nebus tas kai pirma eile bloga gera,o antroj eilej ten kur gera,gera aki kabini is apacios g.gif tikiuosi supratai ka norejau pasakyt ax.gif man kazkaip labai panasu i tai,kaip tik mama dabar juo mezge.jei reikes tos pynes schemos,turiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 20 kovo 2011 - 19:12
QUOTE(viosim @ 2011 03 20, 21:11)
Čia megzta virbalais. Ta pati foto su aprašymu

Aciu labai drinks_cheers.gif Gal jus kartais mezgusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 20, 19:11)
o cia nebus tas kai pirma eile bloga gera,o antroj eilej ten kur gera,gera aki kabini is apacios g.gif tikiuosi supratai ka norejau pasakyt ax.gif man kazkaip labai panasu i tai,kaip tik mama dabar juo mezge.jei reikes tos pynes schemos,turiu 4u.gif

Pynė tai ten aiški, dėl pagrindinio tik klausimas. Reikės pabandyti tą būdą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(erossa @ 2011 03 20, 14:18)
user posted image

turiu šį numerį, jei labai reikia, schemą galiu nufotkint, nuskanuot neturiu su kuo 4u.gif


Buciau be galo dekinga 4u.gif

QUOTE(Eledita @ 2011 03 20, 14:36)
Pasižiūrėk ar pasiklausk Žurnalų temoj- gal jau buvo nuoroda iš kur galima atsisiųst arba kas nors paprašius ją įdėtų...

Aciu,bandysiu ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uo-ga @ 2011 03 20, 19:54)
Sveikos mezgejeles,

Noriu numegzti si grozi, gal kas galite padeti rasti schemute ir paaiskinti kaip mezgasi ar cia virbalais ar vaseliu?

user posted image

mezgasi cia virbalais,su dvigubais uzmetimai ir suimant keleta akiu is kuriu istraukiama vel tiek pat.nemoku zodziais turbut paaiskint biggrin.gif ,bet sis modeliukas tikrai matytas kazkuriam lietuviskam zurnaliuke
Atsakyti
QUOTE(rolandas. @ 2011 03 20, 20:10)
mezgasi cia virbalais,su dvigubais uzmetimai ir suimant keleta akiu is kuriu istraukiama vel tiek pat.nemoku zodziais turbut paaiskint  biggrin.gif ,bet sis modeliukas tikrai matytas kazkuriam lietuviskam zurnaliuke

man atrodo, kad čia nerta šakute (bent jau dalis), o tos persuktos akys - gali būti ant storo virbalo (kažkurioj senoj mezgimo knygoj mačiau)...
Atsakyti