Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nerimo schemų ir aprašymų

QUOTE(jurginux @ 2011 03 24, 14:19)
gal galit kuri pagelbeti unsure.gif

Paprasykite darbeliu autores, Ligvitos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 03 24, 18:08)
uups, eilini karta aciuks.gif hi.gif
Knifofija  4u.gif

Sveikutė, mat kur susitikom dingai iš mūsų ir nebepasirodai. Sugrįžk.
Atsakyti
[quote=zibuoklexxx,2010 12 28, 14:32]
Gal kas galit pamokyt 4u.gif numegzti sita megztuka...cia ripso rastas? ir kaip megzti kad rankoves kartu, o ne prisiuta?
user posted image

Sveikos. Šio megstumo laaabai norėčiau ir aš, tik nelabai suprantu kaip ji magsti, rankoves kaip irišvien megstos.... tai taip išeina kad viršuje bus siūlė? čia megsta paprastu stulpeliu juk? taip ir aš mokėsiu ax.gif tik nesuprantu kiek čia megstinio dalių ir kur turi būti susiūta.... pagalbos prašau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Šio megstumo laaabai norėčiau ir aš, tik nelabai suprantu kaip ji magsti, rankoves kaip irišvien megstos.... tai taip išeina kad viršuje bus siūlė? čia megsta paprastu stulpeliu juk? taip ir aš mokėsiu ax.gif tik nesuprantu kiek čia megstinio dalių ir kur turi būti susiūta.... pagalbos prašau 4u.gif
[/quote]

Bandau paaiškint:)
Siūlė bus ne viršuje, o apačioje nuo alkūnės per pažastį iki gaminio apačios prie klubų. Pats mezgimas prasideda prie alkūnės tokiu pločiu kokio norisi, tada šiek tiek galima paplatint artėjant prie pažasties arba nebūtinai kaip yra nuotraukoje. Kai rankovės ilgio užtenka prideda akių į abi puses- tiek kokio ilgio gaminio nuo pažasties iki klubų norisi. Pamezgame tą dalį kuri bus lygi peties pločiui, tada gaminys skiriasi jau į 2 dalis- priekinę ir nugarinę. Pirmiau mezgame nugaros dalį. Jos viršuje uždedame tiek akių, kokio aukščio norėsis kad būtų apykaklė. Mezgame kol numezgame visą plotį reikalingą apykaklei. Tada nusimezgama norimo pločio priekio detalę su skylutėmis sagomis. Priekio detalė prijungiama prie nugaros (kas buvo uždėta apykaklei nebemezgama) ir abi jau mezgamos kartu. Toliau mezgama simetriškai pirmai pusei- peties dalis, mažinama rankovei, paskui mezgama rankovė iki alkūnės. Galiausiai numezgami kaspinai...
Tikiuosi pasidarė kiek aiškiau smile.gif
Iš praktikos rekomenduočiau pasidaryti reikiamo dydžio iškarpą, o tada megzti. O raštas gali būti visoks. Ir su kuo kam geriau sekasi - virbalais, vąšeliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 25 kovo 2011 - 14:43
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 24, 21:07)
Paprasykite darbeliu autores, Ligvitos wink.gif

tai kad ji tik kaina parase doh.gif
Atsakyti


QUOTE(sandrita252 @ 2011 03 25, 14:10)
Gal kas galit pamokyt  4u.gif  numegzti sita megztuka...cia ripso rastas? ir kaip megzti kad rankoves kartu, o ne prisiuta?
user posted image

Sveikos. Šio megstumo laaabai norėčiau ir aš, tik nelabai suprantu kaip ji magsti, rankoves kaip irišvien megstos.... tai taip išeina kad viršuje bus siūlė? čia megsta paprastu stulpeliu juk? taip ir aš mokėsiu  ax.gif  tik nesuprantu kiek čia megstinio dalių ir kur turi būti susiūta.... pagalbos prašau  4u.gif


dar shitoj temoj rashiau doh.gif

QUOTE(uups @ 2011 02 04, 11:53)
gali nusipirkti aprashyma ww.interweave.com,- 'big bow cardigan'. Nors ir shiaip labai paprasta,- jis yra nertas vasheliu, visas ishtisai, 'vienu gabalu', ar kaip chia aishkiau ishsireishkus unsure.gif

gal nelabai grazhu kitu zmoniu nuotraukas det, bet  topsecret.gif
user posted image


Atsakyti
dar shitoj temoj rashiau doh.gif
Sprigtas į... toms kurios tingi pasiieškot. Būtų du, bet... tereikėjo savo aprašymą iš kitos vietos nukopijuot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 25 kovo 2011 - 15:37
QUOTE(jurginux @ 2011 03 24, 13:19)
gal galit kuri pagelbeti unsure.gif



padesiu. smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalyte: 25 kovo 2011 - 19:32
QUOTE(vabalyte @ 2011 03 25, 20:25)
padesiu. smile.gif  blush2.gif

ooo bigsmile.gif niugi.....i AZ galima biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas nors turite vaikiškų tęstinių aplikacijų ar gaminyje išmegztų kirmeliukių, traukinukų ir t.t. schemų ar bent nuotraukų be schemų...
Kad būtų aiškiau apie ką aš čia- įdedu nuotrauką:
user posted image
Ačiūsmile.gif
Atsakyti
Padėkite prašom surasti šio megztinio raštą ir mezgimo schemąsmile.gif

http://www.tindirind...0befd2d8b83.jpg
Atsakyti
ieskau sio sijonuko mezgimo schemos , gal kas turit 4u.gif

user posted image
Atsakyti