Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Rafaelo,saldaininė masė,aisingas,pastilažinės raidelės:
user posted image
[/quote]
Norejau paklausti o kaip jus padarote ta torto sonus nes savaitgali mano brangiausio gimtadienis tai galvoju padaryti bet iskilo klausimas kaip ji padaryti.
Atsakyti
Ne decorgelis gavosi, o kazkas nesamoningo biggrin.gif iki ryt ryto sustings kaip zele.. nebent pasildysiu mikrobangej.. itariu reikejo det cukraus puodelius 237 ml, ar kiek ten jie, o ne tuos maziukus..?
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 11 21, 11:33)
Siandien mano mazosios tortadienis  happybday.gif . Celi 3 metukai sukakojo

Asseni, Meistrė Tu auksarankė 4u.gif

QUOTE(laimiene @ 2010 11 21, 12:44)
nieks nepakomentavo mano klausimu, tai gal kas ras vis del to minute, turbut per daug paprasta jums, o man nea  blush2.gif

1.kokio storio kociot ta "paklode" kad lengviau apdengt? dejau ant sarlotes kremo, buvo gerai sustinges, issikociojau kokiu 2 mm paklode nu ir niekaip neislyginau doh.gif suprantu kad praktikos reikia, bet sakau gal storesne paklode lengviau islygint g.gif

2.pastilazas figurelem tikrai labiau trupa nei is geliu mase? ar kazka ne taip padariau? tik paemus i rankas sutrupejo krepselio rankena  doh.gif tokius stovincius gal geriau is geliu mases ipdyti?

lengviau komentuoti, kai matai realiai kas padaryta. O dabar tai tas pats kaip kokią manų košę kas nors virtų, o Tu mėgintum telefonu pasakot, ką ir kiek pilti biggrin.gif

QUOTE(rekaliuke @ 2010 11 21, 15:35)
Drugelis, su varškės kremu ir persikais, puošta grietinėle ir pastilažu.

koks nuostabus tortas 4u.gif

QUOTE(Rueta @ 2010 11 21, 16:00)
as tai po visu vargu sunelio gimtadieni atsventem tai tortas greitukas ryta keptas per pietus apteptas norejau boruze daryti bet mano sunus dazam alergiskas jei ka suvalgo tuoi isberia tai dariau be .

nu bet zuikiai wub.gif

QUOTE(red69 @ 2010 11 21, 16:21)

wub.gif

QUOTE(Dianocka @ 2010 11 21, 19:29)
Atnesu savo savaitgalinius darbelius:

aš tai svaigstu dėl to 2 metų torto wub.gif
Atsakyti
sveikuteles visos darbstuoles, seniai jau ka ir bedejau ir berasiau, pradejau darbuotis tai laiko visai nebelieka, vos suspeju tortukus jusu pasiziureti, daugelis is ju toki nuostabus, kad dabar ir sunku butu kuria isskirti.
Tik akyse niekaip neisnylsta Akvilytes ta deze gucci su basute, taip jau tikroviskai.
Ir vis noriu paklausti Asseni, bet vis nedristu ir net nezinau kaip cia tiksliau suformulavus klausima. Man labai grazios jusu figureles nesvarbu ar is pastilazo ar is marcipano jos tokios kaip cia pasakius graziai blizga ir visai neitruke, nes as kai darau is pastilazo tai man figureles daznai nelabai grazios gaunas dar delto, kad jos greitai dziusta ir kai reik jas klijuoti, tai jos man kartais patrukineja, ta prasme ju virsus, nes jis labai greitai apdziusta ir nezinau kaip kitaip ka daryt. gal as tiesiog kai igudziu neturiu tai per ilgai darydama nespeju ir ji apdziuna, jau net nebezinau kas ne taip?

visas noriu pavaisinti tokiu paprastuciu valgomu torciuku. Pjaukites paskanauti: sviesus biskvitai su jogurtiniu pertepimu bei persikais bei avietem.
user posted image
Atsakyti
essen.gif imu gabaliuka nieko nelaukdama smile.gif
Atsakyti
sveikutes, noreciau paklausti ka as ne taip padariau. O buvo - iskepus paprasta biskvita ir ji sutepus su sviestiniu krepu , negalejau apdengti mase (PASTILAŽAS PAGAL CIPCIUKĄ skirtas tortu dengimui) , vidus buvo atsikes, neprilipes. Padekit .... blush2.gif Arteja mano gimtadienis , ir noreciau savus nustebinti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(geleasirtu @ 2010 11 21, 19:53)
sveikutes, noreciau paklausti ka as ne taip padariau. O buvo - iskepus paprasta biskvita ir ji sutepus su sviestiniu krepu , negalejau apdengti mase (PASTILAŽAS PAGAL CIPCIUKĄ skirtas tortu dengimui) , vidus buvo atsikes, neprilipes. Padekit .... blush2.gif  Arteja mano gimtadienis , ir noreciau savus nustebinti. blush2.gif

Nezinau ka kitos patars bet as savus visad biskuliuka paspaudziu t.y. uzdedu ka lygaus ant virsaus ir koki bliuda su vandenuku uzdedu tuo paciu ir pasilygina ir susilipdo liux. Tik nereik padaugint svorio smile.gif Tokiu budu palaikau saldytuve bent kiek na nors kad kremas sustingtu. O tada puosiu.

Atsakyti
QUOTE(geleasirtu @ 2010 11 21, 20:53)
sveikutes, noreciau paklausti ka as ne taip padariau. O buvo - iskepus paprasta biskvita ir ji sutepus su sviestiniu krepu , negalejau apdengti mase (PASTILAŽAS PAGAL CIPCIUKĄ skirtas tortu dengimui) , vidus buvo atsikes, neprilipes. Padekit .... blush2.gif  Arteja mano gimtadienis , ir noreciau savus nustebinti. blush2.gif

nesupratau kas konkreciai buvo atsokas ? biskvitas at sviestinis kremas nuo pacio islyginto torto ???
Jei biskvitai vienas su kitu nesusiklijavo, tai reikejo sutepus torta tiek tiek paslegti uzdejus ant virsaus tortines formos dugna. O jei sviestinis islyginimas atsoko tada net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 21, 20:05)
Ne decorgelis gavosi, o kazkas nesamoningo biggrin.gif iki ryt ryto sustings kaip zele.. nebent pasildysiu mikrobangej.. itariu reikejo det cukraus puodelius 237 ml, ar kiek ten jie, o ne tuos maziukus..?

na žinok man irgi nesigavo normalus tas decorgelis.....sunaudojau,bet kai žinau koks gatavas buna pirkti,tai ne iš tolo neprimine man.......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 21, 20:31)
na žinok man irgi nesigavo normalus tas decorgelis.....sunaudojau,bet kai žinau koks gatavas buna pirkti,tai ne iš tolo neprimine man.......


O as to nei gatavo nezinau kaip jis atrodo.. nusprendziau ryt padaryt upe is to pirktinio tortengus biggrin.gif manau bus tas pats velnias.
Atsakyti
Kartoju klausima
Kaip manot kuo cia tas suniukas puostas ir kokia technika ???
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 21, 18:58)
O kam ta grandine prie kamuolio? smile.gif cia mintis, kad esi jau prikaustytas prie futbolo smile.gif
Papildyta:
Gal galit kas paaiskint, kokios konsistencijos turi but decorgelis  g.gif jis man vesta dabar, bet vis susidaro kokia pleve ant pavirsiaus... as isivaizdavau, kad gaunasi tokia kaip nebaigus stingt zele, drebuciai... ir puodeli dejau nuo kavos, nes nezinojau kokios talpos imt...

taip uzsakovas norejo, mintis - priristas antrankiais prie futbolo:D:D:D
Atsakyti