Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 31 tema :)

Tęsiam toliau Gražuolės 4u.gif
user posted image

P.S Jei dar neišdrįsai turėti tobulą šypsena, turi neatsakytų klausimų? Klausk, mes stengsimės į viską atsakyti ir padėti ! Junkis prie MŪSŲ 4u.gif user posted image user posted image

Mūsų gydytojai:
KAUNAS:
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533 , Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379 , Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Irma Andžiulienė, Neodenta, +370 37 755075, Baltų pr. 49a

VILNIUS:
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367 , "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, +370 5 2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K Ladygos 1- 123
Vita Budrienė, 8-615-71197, +370 5 2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emukas21: 21 lapkričio 2010 - 14:44
Mūsų sąrašiukas 4u.gif

Ko nėra ir kas norit į jį papulti ar matot apie save klaidingą informaciją, rašot viską až smile.gif


user posted image

Dėl gydytojų sąrašo, jei kažkieno gydytojų nėra ir norit, kad jie jame būtų, taip pat galit rašyti až, kitoje temoje paredaguosim wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 21 lapkričio 2010 - 14:58
Na man dar iškilo klausimų... 4u.gif ax.gif

EMUK,

O kiek tu mokėjai už breketus KOC? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 11 21, 19:31)
As kai kalbejau su ortodonte, man sake, kad ta anka des ir jis laikysis ~5 metus, bet kartu su juo kuri laika ir ploksteles turesiu nesiot  g.gif

Tikrai ne taip supratot smile.gif lankas jau savaime atlieka ploksteles funkcija.
Dabar noriu nusiimti ir pasidaryti plokstele (nors gyd.sake,kad jos nebereiktu,bet as bijau,kad tik nekreiveitu) ir nesioti naktimis ar diena,kai netingesiu. Ir noriu nusiimti del higienos,nes neimanoma idealiai isvalyti dantuku.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 11 21, 20:20)
Tikrai ne taip supratot smile.gif lankas jau savaime atlieka ploksteles funkcija.
Dabar noriu nusiimti ir pasidaryti plokstele (nors gyd.sake,kad jos nebereiktu,bet as bijau,kad tik nekreiveitu) ir nesioti naktimis ar diena,kai netingesiu. Ir noriu nusiimti del higienos,nes neimanoma idealiai isvalyti dantuku.


Kiek zinau, tai vielutes ir plokstele yra nesiojami kartu. Kai kuriems uztenka vieno is ju, bet jei buvo taisomos didesnes problemos, tai is pradziu liepia nesioti abu. Bent jau as tai tikrai nesiosiu abu. Taip sake gydytoja smile.gif
Atsakyti
Tema isties labai grazi 4u.gif

QUOTE(ramintuska @ 2010 11 21, 20:22)
o gal būtų galima tą nuomonę sužinoti? blush2.gif

Galima, ale nezinau ar gelbes biggrin.gif
Ji keramikinius dejosi vien del to, kad destytojauja Velso universitete. Siandien sako, kad butu dejusis gelezinius, isvardino kruva merginu su geleziniais breketais, kurios isties atrodo labai gerai netgi su spalvotomis gumytemis (dirbancios rimtose kompanijose).
Na is ir pati manau, kad daug graziau atrodys mergina su geleziniais breketais, kuri del ju nekompkleksuoja ir sypsosi iki ausu, nei mergina su keramikiniais, besistengianti, kad breketukai kuo maziau matytusi, juos dangstytu ir t.t.

Papildyta:
QUOTE(pantera negra @ 2010 11 21, 21:24)
Kiek zinau, tai vielutes ir plokstele yra nesiojami kartu. Kai kuriems uztenka vieno is ju, bet jei buvo taisomos didesnes problemos, tai is pradziu liepia nesioti abu. Bent jau as tai tikrai nesiosiu abu. Taip sake gydytoja  smile.gif

Vadinasi supratau teisingai, nes lankomes pas ta pacia gydytoja.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Už nuostabią temutę wub.gif
Prisirinkau citatų iš senos temos ir pamečiau kažkur visas doh.gif
Dėl tų lankų po breketų, tai keli draugai jau seniai nusiėmę dar vis nešioja tas vielutes, tiesiog nebeeina pas gyd kad nuimtų ir pažiūrėtų kokia būklė. Vienam draugui iš viso sakė atsilupo kraštelis tai jis pats nusilupo ją doh.gif biggrin.gif bet dantys kol kas tikrai gražūs tiesūs thumbup.gif
Smagu kam jau ir apačią dės, man sakė tik kai būsių pusė metų viršų atnešiojus dės, o dar kitą vizitą iš viso sakė iki nuėmimo likus 3 mėn, tai ir nežinau kaip čia bus, bet turbūt apačia greit nešviečia...
O aš laukiu nesulaukiu vizito lapkričio 30d. wub.gif tikiuosi pagaliau kabins tą mano krūnimuką, nes vis dar nenori jo judinti smile.gif
Atsakyti
Man dejo virsu ir apacia iskart, nes kreivumo atzvilgiu apacioj daug daugiau darbo...
Parodyciau savo dantukus, bet kad labai nekokybiskos foto isejo, tai jau geda tokias det...
Atsakyti
beprotiškai fantastiška, kodėl tau gydytoja iškart pasakė, kad keramikos nedės?
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2010 11 21, 22:19)
beprotiškai fantastiška, kodėl tau gydytoja iškart pasakė, kad keramikos nedės?

Nežinau, neklausinėjau, nes man nebuvo aktualu ta keramika. Gal dėl situacijos burnoje. Kiek žinau sudėtingiem atvejam jos nerekomenduoja.
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 11 21, 22:48)
Nežinau, neklausinėjau, nes man nebuvo aktualu ta keramika. Gal dėl situacijos burnoje. Kiek žinau sudėtingiem atvejam jos nerekomenduoja.

aišku, galvojau gal taip pat dėl dantų emalio.
Aš nepaprastai laukiu savo vizito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2010 11 21, 22:54)
aišku, galvojau gal taip pat dėl dantų emalio.
Aš nepaprastai laukiu savo vizito smile.gif

Mano irgi kažkoks blogas emalis, man net nelimpa breketai - ant dviejų dantų jų neturiu, nes tiesiog neprilipo. Bet sakė per šį vizitą bandys klijuot vėl... nes vienas iš tų dantų labai kreivai išaugęs, nors krūminis, bet vistiek jau kad tiesinuos ir kišu babkes, tai norisi tobulo rezultato biggrin.gif Man ir jau trečiadienį vizitas, bet be to kad bandys klijuot breketus trūkstamus, tai nežinau ką daugiau darys...
Atsakyti