Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE(Carisma @ 2014 11 25, 22:43)
Sveikos,

Reikia pagalbos. Vaikas sventeje bus Kovas (menuo) kaip ji aprengti?


Pvz.: kairėje, tik berniukiškai - trumpesnė skraistė/marškiniai ir kelnės. Gėlės tipiškos pavasarinės
user posted image
Atsakyti
Sveikutės, gal kieno dukrytei tekę būti japone? Gal patarsit kažką dėl rūbelių, nes nuomos salonuose Kaune nieko gero nesiūlo... 4u.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turit minčių šaltukui, sniegeliui ar kažkam pan, kad būtų susiję su žiema, sniegu ir baltas būtų smile.gif Mergaitės bus snaigės, o berniukai... kažkoks neapibrėžtas kostiumas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 12 10, 10:33)
Sveikos, gal turit minčių šaltukui, sniegeliui ar kažkam  pan, kad būtų susiję su žiema, sniegu ir baltas būtų smile.gif Mergaitės bus snaigės, o berniukai... kažkoks neapibrėžtas kostiumas  doh.gif  biggrin.gif


mano sunus siemet bus puga, jau padariau kostiuma,skraiste ir karuna,man tai atrodo cia vienas is lengvesniu kostiumu kuriuos reikia padaryti. Mazai investiciju ir darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2014 12 10, 09:54)
mano sunus siemet bus puga, jau padariau kostiuma,skraiste ir karuna,man tai atrodo cia vienas is lengvesniu kostiumu kuriuos reikia padaryti. Mazai investiciju ir darbo smile.gif

4u.gif O gal galėtumėt parodyt?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 12 10, 10:33)
Sveikos, gal turit minčių šaltukui, sniegeliui ar kažkam  pan, kad būtų susiję su žiema, sniegu ir baltas būtų smile.gif Mergaitės bus snaigės, o berniukai... kažkoks neapibrėžtas kostiumas  doh.gif  biggrin.gif


Atsimenu man mano mažiukę vienais metais visi vaikučiai buvo baltos snaigutės-berniukų mačiau labai originalių-liemenėlė balta pūkinukė, kepurytė kaip nykštuko tik balta su tokiu gražiu dideliu bumbulu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 12 10, 11:33)
Sveikos, gal turit minčių šaltukui, sniegeliui ar kažkam  pan, kad būtų susiję su žiema, sniegu ir baltas būtų smile.gif Mergaitės bus snaigės, o berniukai... kažkoks neapibrėžtas kostiumas  doh.gif  biggrin.gif

padarykit pasakų personažą- Džeką šalną smile.gif paprasta ir gražu:

user posted image

rudos kelnės- apvyniotos blizgučiu (arba melsvu blizgiu appurkšti ) plaukų va gaila bet yra nuplaunami balti dažai išpurkšti ir tiek, bliuzoną ir galima apipurkšti.. čia basas bet galima gi nebūtinai basam būt- lazda iš storos vielos apvyniotos tuo tampriu popieriumi... ir BŪTINAI vaikui parodyti ką jis vaidins - filmuką... pvz
Atsakyti
QUOTE(Laura515 @ 2014 12 06, 12:53)
Sveikutės, gal kieno dukrytei tekę būti japone? Gal patarsit kažką dėl rūbelių, nes nuomos salonuose Kaune nieko gero nesiūlo... 4u.gif  Būčiau labai dėkinga  4u.gif

Japonės kostiumą mačiau parduoda čia SM, mergaičių karnavalinių rūbų temoje.
Atsakyti
kaip matau, temelė "miega" blush2.gif nieko, dar pora savaitėlių ir atgis smile.gif

Atsakyti
Na, atrodo jau prasidėjo Kalėdų namų darbai tėvams cool.gif Šiemet 5 m. dukrą reikė aprengti - STIKLE (Stiklė jos vaidmuo, kuriame ji sako - krištolinis paltelis, krištolinės kurpelės). Kiek googlinu, nieko doro nerandu. Iš esmės galima būtų rengti kaip snaigę balta suknele ir dėti kokią permatomą organzos skraistę, bet gal kas turės kokių geresnių minčių ar vaizdelių ax.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Reikia karnavalui suvaidinti laikrodį. Gal turite kokių pasiūlymų ar idėjų, kaip tai padaryti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2015 11 18, 19:00)
Reikia karnavalui suvaidinti laikrodį. Gal turite kokių pasiūlymų ar idėjų, kaip tai padaryti? smile.gif

Taip galima padaryti'stock-image-clock-fancy-dress-image27801721
arba http://www.sunduchok...ostyum-chasov-2
arba http://image.etov.ua...9daedfe857d.jpg
Atsakyti