Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga (40)

Man neduoda ramybės...o kur Žanė savo vyresnę gražuolę palikusi buvo...katra iš panų kitą mergaitę globojo... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
NU KAS DO DETEKTYVAI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 23, 16:41)
NU KAS DO DETEKTYVAI  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Čia rimtas reikalas...jokie čia ne do detektyvai mirksiukas.gif biggrin.gif
Parskrido gegutė...visa nustebus...apie ką mes čia g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 23 lapkričio 2010 - 15:43
vaikus mėtyt, nu siaubas nu.
kaip iš kažkokios istorijos, skaitytos supermamoj... atėjo, paprašė pažiūrėt, ir paliko. ačiū style, kad norėjai nuo vaikų namų apsaugot 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
o kur aš buvau, nepasakojau??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisireginu ax.gif
hihihi.gif hihihi.gif Zane gegute hihihi.gif
Va jei Uoga susapnuos..galit itart mane..nes pas Style vaikus vezt man per toli irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 23 lapkričio 2010 - 15:48
klausykit, nu bet prisijuokiau iki ašarų lotuliukas.gif


beje, apie palatos dislokaciją. aš viena ir vienintelė guliu visada prie savo brangakmelio, užspaudusi jį į sieną ir niekas čia ant viršaus ar iš apačios lįsti tenedrįsta
kone maldelė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 23, 15:51)
klausykit, nu bet prisijuokiau iki ašarų  lotuliukas.gif
beje, apie palatos dislokaciją. aš viena ir vienintelė guliu visada prie savo brangakmelio, užspaudusi jį į sieną ir niekas čia ant viršaus ar iš apačios lįsti tenedrįsta
kone maldelė  lotuliukas.gif

Zane, sapnuoji? tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 23, 16:51)

beje, apie palatos dislokaciją. aš viena ir vienintelė guliu visada prie savo brangakmelio, užspaudusi jį į sieną ir niekas čia ant viršaus ar iš apačios lįsti tenedrįsta
kone maldelė  lotuliukas.gif



mes zinom zinom, o jei yra kas nezino tegu isikala sau i galva biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 23, 15:55)
mes zinom zinom, o jei yra kas nezino tegu isikala sau i galva  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Kas cia per dvigubi standartai..kai as pareiskiu, kad mano tai stoga keliat biggrin.gif Ner cia ko Zane..atiduodi savo Jaspera bendram naudojimui biggrin.gif imu as ji del ivairoves ax.gif biggrin.gif Jasperiuk, einam pabendrauti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 23 lapkričio 2010 - 16:02
QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 23, 15:38)
Man neduoda ramybės...o kur Žanė savo vyresnę gražuolę palikusi buvo...katra iš panų kitą mergaitę globojo... g.gif  biggrin.gif

Tai pas mane ne kudikelis buvo, o daili snekanti trimete-keturmete panele... smile.gif

Zane, nea nepasakojai kur buvai. Tiesiog as LAAAABAI apsidziaugiau Tave pamacius ir nebepaklausiau doh.gif rolleyes.gif

Zane, zinok kuo labiau saugosi, tuo atkaklesniu bus konkurenciu lotuliukas.gif

As tai nespaudziu savo Jamie, tiesiog garsiai sakau koks jis - DAUG DAUG KEIKIASI, VULGARUS, RUKO BELE KOKI SIENA, GERIA, MUSA mane cry.gif, DAUG BEEEEEEZDA... N alyg ir visi tokie jo mazesni trukumeliai, yra dar keli dideli, bet gal nutylesiu... Tai va toks tas mano Jamie... Einu atsigulsiu salia jo, galvele paglostysiu... Kaip tik va musu savaite Emeto dovanotus batus nesioti, tai atnesiau..



mirksiukas.gif


Papildyta:
Atejo ARTI ir atsinese graziu citatu APIE TAI KAIP REIKIA DALINTIS... biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 11 23, 16:02)
As tai nespaudziu savo Jamie, tiesiog garsiai sakau koks jis - DAUG DAUG KEIKIASI, VULGARUS, RUKO BELE KOKI SIENA, GERIA, MUSA mane cry.gif, DAUG BEEEEEEZDA... N alyg ir visi tokie jo mazesni trukumeliai, yra dar keli dideli, bet gal nutylesiu... Tai va toks tas mano Jamie...  Einu atsigulsiu salia jo, galvele paglostysiu... Kaip tik va musu savaite Emeto dovanotus batus nesioti, tai atnesiau..   

mirksiukas.gif

Volturiuk, einam irgi..tryse bus smagiau..tegul jos paguli vienos...Jasperas Arti ir Volturiukas ax.gif ax.gif Kokia smagi kompanija bigsmile.gif sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 23 lapkričio 2010 - 16:05
QUOTE(Arti @ 2010 11 23, 16:01)
Jasperiuk, Volturiuk, einam pabendrauti mirksiukas.gif  biggrin.gif

Na matai cia jau kitas klausimas - ar jie eis su Tavim??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 23 lapkričio 2010 - 16:07