Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių žaisliukų dekupažas

QUOTE(zaniatja @ 2010 11 24, 18:01)
per zaneta75 uzsakineju, parasykit jai i az.


Per daug neskanduokit, kur ir ką užsisakinėjate, nes čia ne skelbimų tema, už piknaudžiavimą gali visai uždaryti šią temą, nes bet kokio pobūdžio komercija draudžiama šiose temose (kaip ir buvo tema su servetėlėm)...
Atsakyti
Raseleb, kadangi jau tu cia mus zalias sefuoji ax.gif , tai gal galetum paaiskinti kaip darei sioje temoje ideta paskutini rusva geleta burbula.... ten klijuota servetele juk.... blink.gif bet kur rauksles?? servetele karpyta ir paskui daug pritapymo ten??? p.s. perziurejau tavam psl. kaledinius burbulus... nerealu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2010 11 25, 22:04)
Raseleb, kadangi jau tu cia mus zalias sefuoji  ax.gif , tai gal galetum paaiskinti kaip darei sioje temoje ideta paskutini rusva geleta burbula....  ten klijuota servetele juk.... blink.gif bet kur rauksles?? servetele karpyta ir paskui daug pritapymo ten??? p.s. perziurejau tavam psl. kaledinius burbulus... nerealu  wub.gif  wub.gif


Iš tiesų tai labai paprastas burbulas ir nesudėtingai atliekamas. Pirmiausia iš burbulo vidaus nudažiau viena spalva. Tada iš išorės kita spalva nutapšnojau. Svarbiausia šiame burbule buvo atitaikyti dažų konsistenciją, kad kai tapšnoji dažai prasiskirtų patys ir pasimatytų burbulo vidaus dažas mirksiukas.gif Išsikirpau iš servetėlės norimas gėlytes ir jas priklijavau. Nulakavau ir pabarsčiau blizgučiais. Pritapymų čia visai nėra blush2.gif
Atsakyti
labuka, noriu paklausti
kaip padaryti, kad butu graziau?Jus dazot is vidines plastikinio zaisliuko puses, o servetele klijuojat is isores ar kaip?niekad nedarius dar zaisliuko, bet noriu pabandyti.Dabar viena zaisliuko puse apdrebiau is isores stukturine pasta gausis tokia gruobleta, o vat ka toliau daryti su kita puse zaisliuko kaip klijuoti ir dazyti?

Papildyta:
QUOTE(Raseleb @ 2010 11 24, 13:03)

"Trys angeliukai"

user posted image

vat kaip padaryta sitas zaisliukas?tie angeliukai klijuoti is vidines puses?tai pirmiausia uzklijuojat serveteles motyva ir paskui is vidines puses dazot taip suprantu g.gif bet dazu tepti ant serveteles motyvo nereikia?tik aplinkui ja.
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2010 11 26, 12:37)
labuka, noriu paklausti
kaip padaryti, kad butu graziau?Jus dazot is vidines plastikinio zaisliuko puses, o servetele klijuojat is isores ar kaip?niekad nedarius dar zaisliuko, bet noriu pabandyti.Dabar viena zaisliuko puse apdrebiau is isores stukturine pasta gausis tokia gruobleta, o vat ka toliau daryti su kita puse zaisliuko kaip klijuoti ir dazyti?

Papildyta:

vat kaip padaryta sitas zaisliukas?tie angeliukai klijuoti is vidines puses?tai pirmiausia uzklijuojat serveteles motyva ir paskui is vidines puses dazot taip suprantu g.gif bet dazu tepti ant serveteles motyvo nereikia?tik aplinkui ja.


na pagal mane tai darbų seka turėtų būti tokia - iš vidinės pusė nudažyti dažais, tada priklijuoti motyvą, tada pataisyti/pritapyti jei reikia ir tada iš išorės uždėti "sniegą"
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 26, 12:56)
na pagal mane tai darbų seka turėtų būti tokia - iš vidinės pusė nudažyti dažais, tada priklijuoti motyvą, tada pataisyti/pritapyti jei reikia ir tada iš išorės uždėti "sniegą"



bet tai jeigu as dazyti noriu pvz. tamsia spalva melyna ir dazau is vidines puses tai kaip man paskui matysis tas angeliukas jeigu ji klijuosiu taip pat is vidines puses, jo nebus matyti jis per dazus nepersisvies. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2010 11 26, 12:06)
bet tai jeigu as dazyti noriu pvz. tamsia spalva melyna ir dazau is vidines puses tai kaip man paskui matysis tas angeliukas jeigu ji klijuosiu taip pat is vidines puses, jo nebus matyti jis per dazus nepersisvies. g.gif


Tai nudažai ta tamsia mėlyna...paskui nudažai balta (ar kita kokia šviesia spalva) ir klijuoji angeliuką..Iš išorės matysis ta tamsi mėlyna..o viduj bus angeliukas..
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 26, 11:56)
na pagal mane tai darbų seka turėtų būti tokia - iš vidinės pusė nudažyti dažais, tada priklijuoti motyvą, tada pataisyti/pritapyti jei reikia ir tada iš išorės uždėti "sniegą"

Čia jei nudažai, tai kur tada klijuojai motyvą? blink.gif Na, yra skaidrus burbulas, pirma klijuoji motyva, tada tik dažai. O jei nori erdvinio vaizdo (kai viena skaidraus burbulo dalis lieka neliesta, tada dažai iš išorės ir klijuoji viduje (galima ir viduje dažyti bei viduje klijuoti, bet jei dekoruosi sniegeliu, tai patogiau gal iš išorės dažyti), o išorėj dekoruoji sniegeliu ar šerkšnu, ar struktūrine pasta.

Žinokit pusės klausimų neliktų, jei nors kartelį pamėgintumėt burbulą nudekoruoti. smile.gif

Jei nori dažyti tamsia spalva, tada motyvą vuduje teks gražiai ir atsargiai dažyti šviesia spalva (bent jau aš taip darau). 4u.gif

Burbulas juk susideda iš dviejų dalių, kurios nudekoravus (iš vidaus ar iš išorės) - suklijuojamas. Viskas vyksta kaip ir atvirkštinio dekupažo atveju (kai dekoruojama lėkštė ar stiklinis daiktas).

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2010 11 26, 13:06)
bet tai jeigu as dazyti noriu pvz. tamsia spalva melyna ir dazau is vidines puses tai kaip man paskui matysis tas angeliukas jeigu ji klijuosiu taip pat is vidines puses, jo nebus matyti jis per dazus nepersisvies. g.gif


na jūsų įdėto burbulo pavyzdys yra kad viena burbulo dalis dekoruota, o kita palikta skaidri ir motyvas klijuotas vidinėje pusėje smile.gif
Atsakyti
aciu, raseleb, uz paaiskinima...
na as tikriausiai drasiausia arba smalsiausia bigsmile.gif dekoravau savo pirma burbula... jis paprastas plastmasinis is maximos lotuliukas.gif ... zinau, kad jis prisviles, bet nieko svarbu pradzia... paskui juk tobuleji zmogus mirksiukas.gif
user posted image user posted image
user posted image
galiu pasakyt tik viena... tai labai kruopstus darbelis... reikia daug kantrybes... burbulas juk apvalus... ji sunkiau dekoruoti nei daiktus su lygiais pavirsiais mirksiukas.gif

dar norejau paklausti jau patyrusiu burbulu gamintoju... kokiais jus ten blizguciais apipilat??? ar tinka tie kurie naudojami floristikoje? gal galit koki pvz tu blizguciu imest 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaga*: 26 lapkričio 2010 - 14:37
gaga* sakyčiau labai vykęs burbulas thumbup.gif
Atsakyti
Ocho tik nepabūk pusdienį ir va kiek pasisakymų bigsmile.gif Baltė jums jau atsakė į visus rūpimus klausimus thumbup.gif tai jau aš nesikartosiu.
gaga* kaip pirmas burbulas tai tikrai nuostabus bigsmile.gif thumbup.gif Iš tiesų dekoruojant burbulus reikia daugiau kantrybės ir kruopštumo, kiekvieną detalę apgalvojant, nes priešingai nei dekoruojant dėžute, burbuluose jau nepašveisi jei ką ne ten priklijavai doh.gif
Blizgučius aš naudojau tokius kur naudoja nagų meistrės (manikiūrininkės) jie smulkučiai ir labai gerai barstosi. Yra ir Vilniuje Timary parduotuvėje tokie viename pakelyje 6 vnt supakuoti
Atsakyti