Įkraunama...
Įkraunama...

PASIGIRKIM MŪSŲ "PUODE"

QUOTE(Bitute Pilkoji @ 2010 11 24, 19:30)
"Muzikos dezute". Dekoruota natu elementais ir auskiniais dazais, pusiau matiniu laku. Dangtelis - spausdintu paveiksleliu ir daug sluoksniu blizgaus lako.


Graži dežutė.. 4u.gif

O aš šiandien tokią pačią servetėlę čiupinėjau... g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2010 11 24, 21:59)
O aš šiandien tokią pačią servetėlę čiupinėjau... g.gif

Maciau ir as tokia servetele ir ciupinejau. O sita as internete radau ir atsispausdinau. Paveiksliukas ryskesnis rolleyes.gif
Atsakyti
Bitute Pilkoji, daili dėžutė 4u.gif tik aš kaip ne profė tai nematau brokų blush2.gif gal galit pakomentuoti kokie čia brokai yra?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
bus_ka - labai gražus darbas su stiliovais katukais - nu prie dūšios man wub.gif

sobieska, balte - 4u.gif 4u.gif už jaukias Kalėėėdas rolleyes.gif

Bitute Pilkoji - dėželė su natom - graži, tik tiek, kad vistik servetėlę rinkčiaus, nes tokiam "senam" motyvui spalvų ryškumo ir nereikia. Dar norėtųsi ne tokio "naujo" užsegimo ir matinio viršutinio lako sluoksnio "prigesinimui" . Bet gal čia foto suteikia blizgumo. Visumoj -4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2010 11 24, 11:32)
Monikutei paprašius, pertempiu katinus čia su didesniu vaizdu


neišpasakytai dailu wub.gif
Atsakyti
Bus_ka, labai miela dezute wub.gif neprekrauta ir silta
Sobieska, balte laaabai grazu thumbup.gif
Bitute pilkoji, muzikine dezute visumoje man patinka, tik tas kamputis is arti kuris... reiktu ji sutvarkyti mirksiukas.gif O geleta dezute labai miela ir tas paryskinimas su blizgiu laku tikrai fainas thumbup.gif
Atsakyti
Noriu ir aš pasirodyt su mažučiu darbeliu:
user posted image
Atsakyti
grite stilinga ir gražu 4u.gif
Atsakyti
grite, labai dailu wub.gif

Bitute Pilkoji, brokelis nelygiai apvesta dangtelio auksine juostelė. Arba nelabai matau. Nuotrauka nelabai ryški. Ir dar man regis nešveista tarp lakavimu, nes paviršius kiek banguotas... Gal klystu 4u.gif
Atsakyti
grazu, kruopstu, meniska...ir t.t. Pagyrimai visoms 4u.gif
Vis tik smagiausia tai, kad cia uzsukus pries metus, ar 2011 isvakarese yra zmogus, kuris savo IDEJOMIS, kurybiskumu, netgi darbu pateikimu, maziausiai dviem zingsniais priekyje negu visi like, skirta be abejo Sobieskai.
Atsakyti
Crazy Daisy, Delicious, Buriusa, 4u.gif ačiuuuuuuuuu 4u.gif

Grite, na jau tokia "mano" smulkmenėlė, labai patiko 4u.gif


Na, turiu parodyt dar vieną labai skubų darbelį, net nespėsiu dienos šviesoj nufotografuot-darbas Kalėdų tema į darželį, paskuj jis keliaus į senelių namus.
Vazelė
Kalėdų apsiaustas
user posted image
Atsakyti
bus ka - kaip visada tavo darbeliai nuostabus bigsmile.gif wub.gif 4u.gif
vazele labai labai idomi wub.gif


grite skirtukas wub.gif

sobieska ,balte wub.gif 4u.gif labi grazus kalediniai zaisliukai
Atsakyti