Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti už komunalines paslaugas

Tik savaitgali plaunu rubus nes pigesne elektra toks ir taupimas
Atsakyti
QUOTE(liza12 @ 2011 02 08, 19:15)
Tik savaitgali plaunu rubus nes pigesne elektra toks ir taupimas


Ir aš taip pat...
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 02 08, 16:12)
visiskai nesutinku su jumis wink.gif.
I vonia telpa mazdaug ~120-350l vandens,priklauso nuo jos dydzio. O duse prausiantis 10min. Galima 4kart maziau isnaudoti vandens.
Nebent i vonia isipilama palei dugna vandens smile.gif



Taigi rašė, kad dušas jai - malonumas. Man irgi, taigi mėgstant pastovėt po tekančiu dušu ilgiau, patikėkit manim, kelios vonios pribėgtų...o po vonios man vis tiek dušo reikia, jei vonia su kokiais priedais...
Atsakyti
Vandeni taupom naudodami tvarkinga iranga. Kranai pas mus nelasa, tualeto bakelis nevarva.

Elektros prietaisai pas mus taip pat tvarkingi, netrumpinantys ir pan. Taip pat nenaudojam senienu is tarybiniu laiku. Kai mama pakeite saldytuva is karto 50 kW/h per menesi sumazejo elektros sunaudojimas.

Atsakyti
mes visam bute naudojam taupiancias lemputes.
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2011 10 19, 19:56)
mes visam bute naudojam taupiancias lemputes.


o man tos lemputes kazkoks siaubas schmoll.gif sviesa netikra, neryski, akiu gadinimas, pas draugus paziurejom ir uzteko, namie nesuksim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 10 19, 22:10)
o man tos lemputes kazkoks siaubas  schmoll.gif  sviesa netikra, neryski, akiu gadinimas, pas draugus paziurejom ir uzteko, namie nesuksim  schmoll.gif

Nuo lempučių priklauso, tos gerokai brangesnės šviečia lygiai taip pat, kaip ir kaitrinės 4u.gif Nors mes tik vonioje turim įsisukę tą taupančiąją, mažai namuose būnam, buto apšvietimui ir taip daug neišleidžiam, nes aišku nedeginam ten, kur tuo metu nieko nėra. Elektros pagrindinis ryjikas yra senas šaldytuvas, naujo pirkti nenorim, nes artimiausiu laiku remontas laukia, nesinori naujo daikto tampyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 10 20, 00:10)
o man tos lemputes kazkoks siaubas  schmoll.gif  sviesa netikra, neryski, akiu gadinimas, pas draugus paziurejom ir uzteko, namie nesuksim  schmoll.gif

prastas ir per silpnas lemputes matete vadinasi...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 10 20, 16:21)
prastas ir per silpnas lemputes matete vadinasi...


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Transcendens @ 2011 01 16, 01:05)
Nekaltinkite dėl to savęs, aš įsitikinusi, kad "žliba" likote ne dėl to  mirksiukas.gif  nes aš lygiai taip pat darydavau, gaudavau barti, bet neklausydavau. O regėjimas kaip liko puikus, taip liko, bet nuo vaikystės 20 metų praėjo.


Ir as skaiciau, regejimas puikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 10 20, 07:32)
Nuo lempučių priklauso, tos gerokai brangesnės šviečia lygiai taip pat, kaip ir kaitrinės 4u.gif


QUOTE(Gorada @ 2011 10 20, 15:21)
prastas ir per silpnas lemputes matete vadinasi...


Gali buti, nesiginciju smile.gif bet pirminis ispudis nekoks, reiketu pasidometi kaip sviecia skirtingai kainuojancios lemputes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2011 10 19, 20:56)
mes visam bute naudojam taupiancias lemputes.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mes taip pat, o daugiau taupymo budu su mazu vaiku nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 10 20, 18:03)
Gali buti, nesiginciju  smile.gif   bet pirminis ispudis nekoks, reiketu pasidometi kaip sviecia skirtingai kainuojancios lemputes  rolleyes.gif

na mes pirkom geras, kur sviecia kaip 120 vatu, tai sviecia dar ryskiau. beje yra kur sviecia gelsvai ir baltai, i tai reiktu atkreipt demesi, nes baltos sviesesnes yra.
ir viena lempute apie 15 - 20 lt atsiejo. pirkom pries 2-3 metus. nei viena dar neperdege
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 20 spalio 2011 - 18:51