Įkraunama...
Įkraunama...

Ryškios rudens spalvos

QUOTE(Medona @ 2010 12 08, 08:49)
Dekui, visiems uz balselius  4u.gif  tikrai esu maloniai nustebinta. Labai labai smagu!!!
Vietele cia UK. Netoli mano namu, tai ja aplankau kiekvienais metu laikais. labai grazus tunelis smile.gif Vakar ten buvau, stai rezultatas 
http://fotokudra.lt/...4&nav=aut&page=
Dar karteli aciu!

žiemos vaizdas pasaka wub.gif
tik sysiojantis šuo viską gadina blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 12 08, 11:56)
žiemos vaizdas pasaka  wub.gif
tik sysiojantis šuo viską gadina  blush2.gif  biggrin.gif


Man kaip tik idomiau, beganti lengviau nufotografuot, o toki momenta pagaut reikia smile.gif
turiu ir be suns biggrin.gif
Atsakyti
Man tai tas suo nieko negadina
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Medona, ta nuotrauka su žiemišku tuneliu fantastiška. thumbup.gif wub.gif Ir to šuns net nepastebėjau, tiksliau šunį pastebėjau, bet ką jis daro tai įsižiūrėjau tik perskaičius komentarus šioje temoje.
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 12 08, 12:12)
Sveikinimai nugalėtojoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Medona, ta nuotrauka su žiemišku tuneliu fantastiška.  thumbup.gif  wub.gif Ir to šuns net nepastebėjau, tiksliau šunį pastebėjau, bet ką jis daro tai įsižiūrėjau tik perskaičius komentarus šioje temoje.


Dekui visoms uz sveikinimus. O del skonio nesigincijama 4u.gif Vieni mano, kad antsnukis trugdo, antri kad..... zodziu viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 12 01, 14:27)
Manai? ax.gif O man tai panašu į foto su geru fotiku, tik neatiderintu režimu. Gal tiesiog daryta ant auto ne itin gerai apšviestoje vietoje... Bet čia aš tik iš savo menkos patirties psrendžiu, kai pati su auto esu bandžiusi biggrin.gif



Sveikos,

visu pirma dekinga balsavusioms uz mano nuotrauka ...

kadangi konkursas pasibaige galiu pakomentuoti savo nuotraukos atlikima kuris buvo aptarinejamas...

Vicious Vici... fotikas taip, man gana geras - veidrodinis, nors ir ne pilna matrica smile.gif
Fotografuota diafragmos pirmumo rezimu...pasirenkant vieta ytin gerai rytiniam naturaliam apsvietimo kritimui is kaires lotuliukas.gif kitoje puseje laikant paspalvota folija kuri atstojo reflektoriu (buvo bandymas) JPG formate pastumdyti leveliai ir curv'os lotuliukas.gif viskas ...

beje kaip suprast savoka neatiderintas rezimas? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjaurastis: 08 gruodžio 2010 - 12:47
Na ką, niekas labai neklausia, bet pakomentuosiu ir aš saviškę, nes vienu metu buvo iškilęs klausimas dėl rudeniškumo. Iš tiesų kaip Baltė ir minėjo, tai yra absoliučiai rudeniškas renginys. Spalio mėnesį iš po vasaros iš ūkininkų gautų šiaudų prie vieno miestelio girininkijos sukuriamos pagal tam tikrą tematiką didžiulės šiaudinės skulptūros. Jomis taip ir grožimasi beveik mėnesį. O tam mėnesiui besibaigiant jau kelintus metus vyksta teatralizuotas ugnies renginys, kurio metu jos sudeginamos. Todėl žinant šią tradiciją tai yra išskirtinai jau gerai pažengusio rudens renginys ir tie ugnies gaisai taip pat labai vienareikšmiškai rudeniniai. Nežinant turbūt gali kilti visokių abejonių aišku, bet man pačiai tai kvapą gniaužia va toks jau užgimusios tradicijos vystymasis.
Štai pernykštės skulptūros ir dar keli šiemetinio renginio momentai. Ačiū balsavusiems.
Atsakyti
QUOTE(Medona @ 2010 12 08, 11:00)
Man kaip  tik idomiau, beganti lengviau nufotografuot, o toki momenta pagaut reikia smile.gif
turiu ir be suns  biggrin.gif

nu tiesa, pagaut reikia momentą.

QUOTE(Medona @ 2010 12 08, 11:45)
Dekui visoms uz sveikinimus. O del skonio nesigincijama  4u.gif  Vieni mano, kad antsnukis trugdo, antri kad..... zodziu viskas gerai  biggrin.gif

tai taip, akys mato skirtingai, kaip bebūtų vieta pasakiška smile.gif

smile.gif+2010 12 08, 11:59-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 12 08, 11:59)
Na ką, niekas labai neklausia, bet pakomentuosiu ir aš saviškę, nes vienu metu buvo iškilęs klausimas dėl rudeniškumo. Iš tiesų kaip Baltė ir minėjo, tai yra absoliučiai rudeniškas renginys. Spalio mėnesį iš po vasaros iš ūkininkų gautų šiaudų prie vieno miestelio girininkijos sukuriamos pagal tam tikrą tematiką didžiulės šiaudinės skulptūros. Jomis taip ir grožimasi beveik mėnesį. O tam mėnesiui besibaigiant jau kelintus metus vyksta teatralizuotas ugnies renginys, kurio metu jos sudeginamos. Todėl žinant šią tradiciją tai yra išskirtinai jau gerai pažengusio rudens renginys ir tie ugnies gaisai taip pat labai vienareikšmiškai rudeniniai. Nežinant turbūt gali kilti visokių abejonių aišku, bet man pačiai tai kvapą gniaužia va toks jau užgimusios tradicijos vystymasis.
Štai pernykštės  skulptūros ir  dar keli šiemetinio renginio momentai. Ačiū balsavusiems.

geras, pirmą kart girdžiu ir aš apie tokį renginį. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 12 08, 13:08)
nu tiesa, pagaut reikia momentą.
tai taip, akys mato skirtingai, kaip bebūtų vieta pasakiška smile.gif
geras, pirmą kart girdžiu ir aš apie tokį renginį.  bigsmile.gif

Vilniuje, Lukiškių aikštėje šiais metais taip pat toks vyko.
Atsakyti
Ačiū už balsus 4u.gif , smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjaurastis @ 2010 12 08, 12:46)
Sveikos,

visu pirma dekinga balsavusioms uz mano nuotrauka ...

kadangi konkursas pasibaige galiu pakomentuoti savo nuotraukos atlikima kuris buvo aptarinejamas...

Vicious Vici... fotikas taip, man gana geras - veidrodinis, nors ir ne pilna matrica smile.gif
Fotografuota diafragmos pirmumo rezimu...pasirenkant vieta  ytin gerai rytiniam naturaliam apsvietimo kritimui is kaires  lotuliukas.gif kitoje puseje laikant paspalvota folija kuri atstojo reflektoriu (buvo bandymas) JPG formate pastumdyti leveliai ir curv'os  lotuliukas.gif  viskas ...

beje kaip suprast savoka neatiderintas rezimas?  g.gif  biggrin.gif

mea culpa doh.gif lotuliukas.gif
na tiesiog galvojau, kad nemoka žmogus pasirinkti režimo ir ant auto pyškina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjaurastis @ 2010 12 08, 12:46)
Sveikos,

visu pirma dekinga balsavusioms uz mano nuotrauka ...

kadangi konkursas pasibaige galiu pakomentuoti savo nuotraukos atlikima kuris buvo aptarinejamas...

Vicious Vici... fotikas taip, man gana geras - veidrodinis, nors ir ne pilna matrica smile.gif
Fotografuota diafragmos pirmumo rezimu...pasirenkant vieta  ytin gerai rytiniam naturaliam apsvietimo kritimui is kaires  lotuliukas.gif kitoje puseje laikant paspalvota folija kuri atstojo reflektoriu (buvo bandymas) JPG formate pastumdyti leveliai ir curv'os  lotuliukas.gif  viskas ...

beje kaip suprast savoka neatiderintas rezimas?  g.gif  biggrin.gif

Gerulė tavo nuotrauka, labai spalvos užkabino smile.gif
Atsakyti