Įkraunama...
Įkraunama...

Ryškios rudens spalvos

balte,ieškai 10 skirtumų? hihihi.gif
juokauju 4u.gif

man visi konkursai gražūs,smagūs irt.t.kad tik jų būtų.
Atsakyti
Ruste, tavo AŽ perpildytas.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 11 25, 14:28)

man visi konkursai gražūs,smagūs irt.t.kad tik jų būtų.


drinks_cheers.gif bent yr ką veikt, kai nėr ką veikt biggrin.gif
Atsakyti
o aš manau, jei jau čia supermamu klubas tai ir nuotraukos lai būna su vaikučiais.
Atsakyti
fotokonkursas nėra supermamų klubas. tai foto (nesuprantantiems - nuotraukų) konkursas (nesuprantantiems - geriausios, gražiausios nuotraukos rinkimas). ne bile kokios nuotraukos su vaiku dėjimas kaip pvz. bendraminčiuose, o kokybiškos, gražios ir atitinkančios temą. viskams savo vieta, su vaiku ar be, tai visgi konkursas. pasirodymui yra kitos temos. nors visada atsiranda "koks wub.gif wub.gif wub.gif kaip nebalsuosi", bus gi ir tokių, nenusiminkit smile.gif
Atsakyti
Valio, kad naujas konkursas paskelbtas thumbup.gif thumbup.gif Tik gaila, kad lauke jau mažai tų spalvų unsure.gif Turbūt neteks dalyvauti šįkart...
Atsakyti
QUOTE(r8e8d8e8 @ 2010 11 25, 18:01)
o aš manau, jei jau čia supermamu klubas tai ir nuotraukos lai būna su vaikučiais.

doh.gif tai ir registruojantis gal uždrauskim griežtai toms, kas neturi doh.gif doh.gif
Atsakyti
kam drausti, šioj temoj išsilies kad "viskuo nepatenkintos, kabinėjasi, bla bla bla, vaikų nekenčia" biggrin.gif nemanau kad us vaikais bile kokių kaip ankstesniame daug bus, kadangi gerokai daugiau laisvės fantazijai palikta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 11 25, 19:36)
doh.gif tai ir registruojantis gal uždrauskim griežtai toms, kas neturi  doh.gif  doh.gif

aha, o be to gi dar tas posakis, kad vienas vaikas, tai ne vaikas biggrin.gif mirksiukas.gif tai minimum su dviem reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 11 25, 20:32)
Tik gaila, kad lauke jau mažai tų spalvų unsure.gif Turbūt neteks dalyvauti šįkart...


Truputį per vėlus laikas tokiam konkursui, nes bus galima dėti tik seniau padarytas nuotraukas.. Specialiai konkursui jau nebenufotografuosi lauke tų ryškių rudens spalvų..
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 11 25, 20:09)
Truputį per vėlus laikas tokiam konkursui, nes bus galima dėti tik seniau padarytas nuotraukas.. Specialiai konkursui jau nebenufotografuosi lauke tų ryškių rudens spalvų..

galima dėti kad ir 10 metų senumo nuotraukas, nėra jokio skirtumo, svarbu ruduo wink.gif
Atsakyti
ruste,medaliai bus? biggrin.gif
Atsakyti