Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(S.A.T.I.N.E @ 2010 12 15, 17:38)
o jau savimylas tikrai megstu nuleist ant zemes,nepakenciu to pasiputimo ypac us vyru puses.skirpionai vyrai man ypac pasikele,nors pazistu ir visai nieko zmoniu rolleyes.gif tokiu kaip as lotuliukas.gif juokauju,as ir sunkaus charakterio,bet sugyvenamas bigsmile.gif

Vat tu ,kaip vyras ,pasakyk -ar irgi erzindamas pasiputelius nejauti jokios sazines grauzaties?Nes as ,kaip moteris ,tikrai linksminuosi ,man sirdis visada juokiasi,kai matau blogus zmones susinervuojancius ir pasimetancius
Papildyta:
QUOTE(Me-Ula @ 2010 12 14, 23:49)
Nespecialiai gi. Visiskai  smile.gif  Tiesiog naturaliai taip gaunasi  bigsmile.gif

kazkas gi turi nuleist juos ant zemes  4u.gif

Bet vat man paciai idomu -kaip mes atsirenkam savo predatorius ,taip vadinamus biggrin.gif ?Nes ka galim atleisti vienam , to pacio niekad neatleisim kitam .Kokiais kriterijais vadovaujasi skorpionai?
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2010 12 16, 10:56)

Bet vat man paciai idomu -kaip mes atsirenkam  savo predatorius ,taip vadinamus  biggrin.gif  ?Nes  ka galim atleisti vienam , to pacio niekad neatleisim kitam .Kokiais kriterijais vadovaujasi skorpionai?


Nesirenkam(bent jau as smile.gif ). Viskas gaunasi naturaliai. Nuojauta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Ula @ 2010 12 17, 02:35)
Nesirenkam(bent jau as  smile.gif  ). Viskas gaunasi naturaliai. Nuojauta?  4u.gif

Nu ,kiek as zinau ,tai pas skorpionus nuojauta labai geram stovyje biggrin.gif Gal ir nuojauta ...
Atsakyti
geruliai tie skorpionai, geruliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juliusjowe @ 2010 12 16, 00:26)
Jau beveik 6 metus draugauju su skorpionu  smile.gif  lyg ir viskas puiku smile.gif  tik neaišku kaip bus kai apsigyvensim kartu biggrin.gif


viskas bus gerai 4u.gif
Mūsų atveju santykiai tik pagerėjo gyvenant bendrai, pradėjom labiau suprasti vienas kitą.
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 12 10, 10:51)
teisinga mintis mirksiukas.gif
be to, tie protingi žmonės turi puikią galimybę tobulėti.visais atžvilgiais ax.gif

drinks_cheers.gif
is savo Skorpiono daug ismokstu. Kaip ir jis is manes mirksiukas.gif
Atsakyti
Įdomu, per kurią vietą reiktų patobulėt kai girdi kitų niekinimus, nes jie neturi naujausio telefono, nežino naujausio recepto etc. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2010 12 19, 15:56)
Įdomu, per kurią vietą reiktų patobulėt kai girdi kitų niekinimus, nes jie neturi naujausio telefono, nežino naujausio recepto etc. biggrin.gif

Cia nieko nereikia ismokti,cia reikia jau gedinti ji smile.gif manasis irgi megsta is kitu pasitycioti,bet as moku ji sugedinti,kad ne jo reikalas kaip kiti zmones gyvena,kaip elgiasi,kaip atrodo. Tegul savo gyvenimu labiau rupinasi,ir uztyla. Dazniausiai lotuliukas.gif

Papildyta:
Turiu klausimeli:
sakoma,kad skorpionai labai aistringi,megstantys sexa zmones,kuris jiems labai svarbus. Seksualine prasme nera istikimi zmones,ta prasme,daznai nusuka i sona. Paskui skaitau,kad skorpionai labai istikimi seimai,galintys del jos viska padaryti.
Tai kaip yra,skorpionai istikimi ar ne?Radau du teiginius,kurie vienas kitam priestarauja,ir kuri rinktis? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2010 12 19, 14:56)
Įdomu, per kurią vietą reiktų patobulėt kai girdi kitų niekinimus, nes jie neturi naujausio telefono, nežino naujausio recepto etc. biggrin.gif



OMG!
juk tai elementaru. net nesugebu atsiminti tokio atvejo,kad kas būtų išdrįsęs man taip ,,pasidemonstruoti" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2010 12 19, 15:25)
Cia nieko nereikia ismokti,cia reikia jau gedinti ji smile.gif manasis irgi megsta is kitu pasitycioti,bet as moku ji sugedinti,kad ne jo reikalas kaip kiti zmones gyvena,kaip elgiasi,kaip atrodo. Tegul savo gyvenimu labiau rupinasi,ir uztyla. Dazniausiai  lotuliukas.gif

Papildyta:
Turiu klausimeli:
sakoma,kad skorpionai labai aistringi,megstantys sexa zmones,kuris jiems labai svarbus. Seksualine prasme nera istikimi zmones,ta prasme,daznai nusuka i sona. Paskui skaitau,kad skorpionai labai istikimi seimai,galintys del jos viska padaryti.
Tai kaip yra,skorpionai istikimi ar ne?Radau du teiginius,kurie vienas kitam priestarauja,ir kuri rinktis?  doh.gif




kažin ar ištikimybė nuo ženklo priklauso..nemanau. o šiaip aplink mane šliaužiojantys skorpionai nepasižymi posūkiais į kairę
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2010 12 09, 16:59)
Su skorpionais gyvena tik savižudžiai  lotuliukas.gif


Matyt aš viena tokių g.gif bigsmile.gif

QUOTE(Kaligula @ 2010 12 09, 18:54)
Arba protingi zmones,mokantys nukenksminti ju nuodus  bigsmile.gif


Štai, vos už 3 mėnesių susituoksiu su skorpionu, ir nieko, kaip tik atvirkščiai, su juo man gyvenimas nuostabus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2010 12 19, 13:25)

Papildyta:
Turiu klausimeli:
sakoma,kad skorpionai labai aistringi,megstantys sexa zmones,kuris jiems labai svarbus. Seksualine prasme nera istikimi zmones,ta prasme,daznai nusuka i sona. Paskui skaitau,kad skorpionai labai istikimi seimai,galintys del jos viska padaryti.
Tai kaip yra,skorpionai istikimi ar ne?Radau du teiginius,kurie vienas kitam priestarauja,ir kuri rinktis?  doh.gif



Kazkaip niekur nesu uzmaciusi, kad Skiorpai linke buti neistikimi. Greiciau atvirksciai.

Kad aistringi ir megsta seksa, tiesa. Bet tikrai ne su betkuo ir betkada 4u.gif
Atsakyti