Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(KIKO @ 2014 08 02, 15:19)
Turiu dvi taisykles ko nedarau su savo skorpionu : tai nekeliu jam pavydo pati, ty net minties nera pasakoti kad kazkokie vyrai kazkur kazka, bet pvz graziau apsirengiu ir kai einame gatve matau kaip vyrai nuziuri, vadinasi mato ir jis, man to uztenka, ir antra visada giriu bei skatinu ji ir pabreziu jo pliusus smile.gif dabar galvoju, kas butu jei as jo pavyda bandyciau kelti.. kazi ar ilgai temptumeme.. jis gi pastoviai nervuotas butu, tai kokie cia santykiai smile.gif bet is kitos puses kai myli zmogu jauti ka gali daryti o ko ne, jei nori brandziu ir harmoningu santykiu smile.gif Pagalvok apie savo jausmus jam, nes dabar man toks ispudis gaunasi kad tu ne tiek nori ji padaryti laiminga kiek iskaudinti smile.gif

Skorpionas
Skorpionas – moterų magnetas. Labai panorėjęs gali užburti bet kurią. Na o paskęsti moterų dėmesyje labai malonu! Tačiau ką šis vyras sau leidžia nevedęs, nebūtinai taip bus santuokoje. Jei prieš vedybas Skorpionas „išsilaksto“, vėliau dažniausiai susitupi ir gyvena pavyzdingą šeimyninį gyvenimą. Aišku, jei mylima moteris niekada nenustoja juo žavėtis. Skorpionui reikia, kad jį mylėtų – demonstratyviai, pastoviai ir kiekvieną akimirką.
Papildyta:
Įsimylėjęs Skorpionas yra nepaprastai aistringas. Šie žmonės linkę įsipareigoti ir artimai bendraudami išreikšti giliausius savo jausmus. Galbūt neperprasite Skorpiono, bet vis tiek bus labai malonu pajusti jų karštą, ugningą prigimtį. Šis ženklas dažniausiai susitelkia vieniems santykiams ir iš esmės yra monogamiškas. Skorpionas gali būti labai pavydus. Tiek vyrai, tiek moterys būna ypač savininkiški, norintys valdyti partnerį. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.
Kaip suvilioti Skorpiono vyrą
Skorpionas turi permainingą, ūmų, tačiau tai pat labai aistringą charakterį. Jį gali sužavėti tik ryžtinga moteris. Kaip taisyklė, jis slepia savo jausmus ir nepakenčia vaidybos. Patarimas: nepasirodykite jam per kukli!!!



Gal padėsiu moterim gal ne, bet leisiu sau, kaip skorpionui, papildyti KIKO mintis. Tikraiusiai teisingiausios ir geriausiai aprašančios skorpionų kaprizus.

Pirmiausia ką turite žinoti, tai kad jei suviliojote skorpioną, jis mylės jus visiškai. Būna aistringų minčių, būna paklydimų, bet jei moteris sugeba suprasti ir užpildyti aistros norus, tuomet skorpionas dėl jos padarys viską.
Labai teisinga nuostata dėl paskatinimų. Gal kiek vaikiškai atrodo, bet tai vyrai kurie viską daro dėl jiem patinkančios moters. Jei pvz. skutame ryte barzdą, tai negalvodami apie tai kad patogu, higieniška gal ar panašiai, o dėl jos, kad jai taip gražiau, kad patinka bučiuoti švarų vyrą. smile.gif Ir jei moteris tai pastebi, užtenka ir mažos užuominos, ar dar geriau švelniai ranka perbraukt veidą ir parodyt susavėjimą vyro pastangomis.

Iš tikro skorpionus žavi įdomios moterys smile.gif Tikriausiai kaip ir visus vyrus. Šiek tiek išdykusios bet švelnios. Jei vyras jaučia, kad yra ramstis moteriai kad ji ramiai ir švelniai gali pasikliauti juo jis bus sužavėtas.

Blogiausias bruožas, tai kad skorpionai dažniausiai vedini širdies, jausmu viską daro. Kartais gal lėtai, bet atkakliai sieks mylimosios. O kai pasieks, tai kava, pusryčiai į lovą garantuoti, nes ji tikrai to verta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cupid @ 2014 08 20, 14:46)
Gal padėsiu moterim gal ne, bet leisiu sau, kaip skorpionui, papildyti KIKO mintis. Tikraiusiai teisingiausios ir geriausiai aprašančios skorpionų kaprizus.

Pirmiausia ką turite žinoti, tai kad jei suviliojote skorpioną, jis mylės jus visiškai. Būna aistringų minčių, būna paklydimų, bet jei moteris sugeba suprasti ir užpildyti aistros norus, tuomet skorpionas dėl jos padarys viską.
Labai teisinga nuostata dėl paskatinimų. Gal kiek vaikiškai atrodo, bet tai vyrai kurie viską daro dėl jiem patinkančios moters. Jei pvz. skutame ryte barzdą, tai negalvodami apie tai kad patogu, higieniška gal ar panašiai, o dėl jos, kad jai taip gražiau, kad patinka bučiuoti švarų vyrą. smile.gif Ir jei moteris tai pastebi, užtenka ir mažos užuominos, ar dar geriau švelniai ranka perbraukt veidą ir parodyt susavėjimą vyro pastangomis.

Iš tikro skorpionus žavi įdomios moterys smile.gif Tikriausiai kaip ir visus vyrus. Šiek tiek išdykusios bet švelnios. Jei vyras jaučia, kad yra ramstis moteriai kad ji ramiai ir švelniai gali pasikliauti juo jis bus sužavėtas.

Blogiausias bruožas, tai kad skorpionai dažniausiai vedini širdies, jausmu viską daro. Kartais gal lėtai, bet atkakliai sieks mylimosios. O kai pasieks, tai kava, pusryčiai į lovą garantuoti, nes ji tikrai to verta smile.gif


Zodis i zodi sutinku smile.gif net kikenau del kai kuriu pastebejimu prisiminus akimirkas savasias.. dar butu saunu jei minusus ivardintumet, noreciau sulyginti smile.gif

O brukelei patarciau tik viena - elkis su zmogum taip kaip nori kad elgtusi su tavimi, jausmuose reikia buti ypatingai atviru, nes cia per skaudziai gali baiktis ir is sono tikrai susidaro ispudis kad Jus nesamoningai norit skaudinti vyrus, tik skorpionai ne is tu kur leidziasi ir nori purvinu santykiu o oziaragiai labai kantrus todel ir atsidurete tokioje aklavieteje.. pamilkite zmogu koks jis yra, tobulybiu nebuna smile.gif
Atsakyti
Mūsų, skorpionų, minusas tai, kad mes neturim minusų biggrin.gif

O jei rimtai tai tikriausiai pomėgis žaisti kitų nuotaikomis ir jausmais. Dažniausiai net netyčiom. Jei matai, kad žmogus dėl kažko greitai susijaudina ar supyksta, tai kaip gera korta. Padedam kažkur nuošaliau kai ateina laikas ją ištraukti. Tai ir kandžios replikos dėl tam tikrų dalykų ar praeities momentų. Bet tai dažniausiai tik kaip žaidimas, patinka stebėti kitų reakcijas į tam tikrus dirgiklius. Nepasakyčiau, kad tai iš blogos valios. Jei ką pasakai, pažiūri kaip žmogus reaguoja ir praktiškai tai iš karto užmirštama.

Dar būna tokių momentų kai norisi ar tiesiog reikia pabūti vienam. Užsisklęsti, ar net apsimetant auka užsidaryti kažkiek savy. Aš manau, kad bent jau man tai gal dėl išbandymų, darbinių ar naminių. Tiesiog reikia viską apmastyt, sudėliot į stalčiukus ir galima toliau gyventi smile.gif

O šiaip jei baigti šią mintį gražiau, tai kažkur radau visiškai pilną bent jau savęs aprašymą:

QUOTE
Skorpiono vyras
Energingas, stiprus ir tylus tipas, bet prireikus niekada neieškos žodžio. Nebūk suklaidintas jo „kietos odos“, nes viduje jis jautrus. Dėl tokio jo jautrumo pavydas gali būti didelė klaida. Jam reiklia mylimosios, kurios akys nukreiptos tik į jį vieną. Jei per ilgai bus padėtyje be išeities, jo meilė gali virsti neapykanta. Labiau mėgsta pats medžioti, nei būti sumedžiotas. Jis domisi šeima ir namais, bet tai jam gali neteikti džiaugsmo. Bus patenkintas, perkeldamas daugelį pareigų partnerei. Kartais turi žiaurų sąmojį, bet apskritai yra malonus vyras su filosofiniu požiūriu į gyvenimą.
Kaip jį suvilioti? Apsimesk, kad juo nesidomi. Jis atbėgs. Visada sakyk jam tiesą, jis tave už tai gerbs. Supras bet kokį melą. Palik jam jo įsigilinimą į darbą – tai jo kita meilė. Prajuokink jį – už tai tave dar labiau mylės.
Atsakyti
QUOTE(cupid @ 2014 08 22, 09:38)
Mūsų, skorpionų, minusas tai, kad mes neturim minusų biggrin.gif

O jei rimtai tai tikriausiai pomėgis žaisti kitų nuotaikomis ir jausmais. Dažniausiai net netyčiom. Jei matai, kad žmogus dėl kažko greitai susijaudina ar supyksta, tai kaip gera korta. Padedam kažkur nuošaliau kai ateina laikas ją ištraukti. Tai ir kandžios replikos dėl tam tikrų dalykų ar praeities momentų. Bet tai dažniausiai tik kaip žaidimas, patinka stebėti kitų reakcijas į tam tikrus dirgiklius. Nepasakyčiau, kad tai iš blogos valios.



O taip, kad mėgstat tokius žaidimus, jau pastebėjau, ir ne kartą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2014 08 22, 14:26)
O taip, kad mėgstat tokius žaidimus, jau pastebėjau,  ir ne kartą drinks_cheers.gif


Ir dar man atrodo, kad jis žaidžia tokį žaidimą - aš galiu susitikinėt su bet kiek moterų, o tu turi būti MAN VIENAM ištikima net porą mėnesių nesimatant ir jokiu būdu neminėt kitų vyrų būnant su manim. g.gif Nepatinka man tokia nelygybė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2014 08 22, 16:49)
Ir dar man atrodo, kad jis žaidžia tokį žaidimą  - aš galiu susitikinėt su bet kiek moterų, o tu turi būti MAN VIENAM ištikima net porą mėnesių nesimatant ir jokiu būdu neminėt kitų vyrų būnant su manim.  g.gif  Nepatinka man tokia nelygybė  schmoll.gif


Mano nuomone čia jau kažkas ne taip. Reiktų pakalbėt rimčiau apie tokius santykius su brangiuoju.
Atsakyti
Skaičiau skaičiau jūsų diskusiją ir vis delsdavau prisijungti, bet pritariu Cupid dėl Briukelės situacijos. Sveikas, normalus skorpionas yra atsidavęs vienam žmogui. Jeigu yra žaidžiama su jo jausmais, tuomet jis irgi gali pradėti provokuoti. Bet dažniausiai TIK provokuoti.

Pvz., mano draugas leidžiasi, kad kitos moterys su juo flirtuotų, negali santūriai pasitraukti. Mane, kaip skorpionę, aišku, tas skaudina. Bet aš irgi tuomet leidžiuosi į pokalbius su kitais vyrais, jis pradeda pavydėti, gal net suprasti, kaip aš jaučiuosi, bet skirtumas tas, kad kai bobos su juo flirtuoja, nu tai yra gryniausias flirtas, o aš su vyrais mėgstu pasilabėti apie darbą, apie mokslą, vyriškai taip, rimtai, intelektualiom temom ir flirto jokio neskleidžiu smile.gif

Ai, turbūt pasmerksit, bet apskritai dažniausiai esu savim ir niekad niekam nebandau kaip moteris padaryt įspūdžio, ir pasikeikiu riebiau, ir emocionaliau sureaguoju, ir valdingiau drėbteliu ką nors. Nevartau akių, nesukioju plaukų aplink pirštą, noriu - kalbu su žmogum, nenoriu - nekalbu, niekam nebandau įtikt, kartais būnu kaip atversta knyga, kartais kaip dienoraštis su užraktu. Bet jaučiu, kad žmonės visai mane mėgsta. Ir vyrai smile.gif Tik MB kažkaip pasiduoda tiems kitų plaukų sukiojimams, akių vartymams ir kitiems bullshit flirto pradžiamokslio pratimams. Veu doh.gif

Aš jaučiuosi savo gyvenimo šeimininkė, nenoriu garbint diedo, apskritai, diedas turėtų (čia ir vyrai skorpionai gali sau pritaikyt išvirkščia puse) mane garbint, nes esu ištikima, jeigu matau, kad į mane žiūrima rimtai, atsiduodu visa savo esybe, esu konkreti, pasakau ko noriu, galiu originaliai suplanuoti laisvalaikį, lovoje kompleksų neturiu, mėgstu girti ir palaikyti vyrą, lengvai pastebiu stipriausias ir silpniausias savybes, jeigu vyras mane gerbs - tas geriausias aš visad pabrėšiu, jeigu įskaudins - upsy daizy, netyčia galiu drėbtelt apie jo silpnąsias. Neturiu jokių minčių apie kitus diedus - jeigu maniškis mato mane kaip vienintelę. Santykių žavesys - su tuo pačiu partneriu išaugti visas gyvenimo stadijas, išgyvent krizes, kartu keistis, kartu pasiramstyt kai reikia ir t.t. Man įdomiau ne lygint daugybę partnerių, o lyginti su vienu partneriu išgyventus įvairius laikotarpius.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2014 08 27, 09:35)
Skaičiau skaičiau jūsų diskusiją ir vis delsdavau prisijungti, bet pritariu Cupid dėl Briukelės situacijos. Sveikas, normalus skorpionas yra atsidavęs vienam žmogui. Jeigu yra žaidžiama su jo jausmais, tuomet jis irgi gali pradėti provokuoti. Bet dažniausiai TIK provokuoti.

Pvz., mano draugas leidžiasi, kad kitos moterys su juo flirtuotų, negali santūriai pasitraukti. Mane, kaip skorpionę, aišku, tas skaudina. Bet aš irgi tuomet leidžiuosi į pokalbius su kitais vyrais, jis pradeda pavydėti, gal net suprasti, kaip aš jaučiuosi, bet skirtumas tas, kad kai bobos su juo flirtuoja, nu tai yra gryniausias flirtas, o aš su vyrais mėgstu pasilabėti apie darbą, apie mokslą, vyriškai taip, rimtai, intelektualiom temom ir flirto jokio neskleidžiu smile.gif

Ai, turbūt pasmerksit, bet apskritai dažniausiai esu savim ir niekad niekam nebandau kaip moteris padaryt įspūdžio, ir pasikeikiu riebiau, ir emocionaliau sureaguoju, ir valdingiau drėbteliu ką nors. Nevartau akių, nesukioju plaukų aplink pirštą, noriu - kalbu su žmogum, nenoriu - nekalbu, niekam nebandau įtikt, kartais būnu kaip atversta knyga,  kartais kaip dienoraštis su užraktu. Bet jaučiu, kad žmonės visai mane mėgsta. Ir vyrai smile.gif Tik MB kažkaip pasiduoda tiems kitų plaukų sukiojimams, akių vartymams ir kitiems bullshit flirto pradžiamokslio pratimams. Veu  doh.gif

Aš jaučiuosi savo gyvenimo šeimininkė, nenoriu garbint diedo, apskritai, diedas turėtų (čia ir vyrai skorpionai gali sau pritaikyt išvirkščia puse) mane garbint, nes esu ištikima, jeigu matau, kad į mane žiūrima rimtai, atsiduodu visa savo esybe, esu konkreti, pasakau ko noriu, galiu originaliai suplanuoti laisvalaikį, lovoje kompleksų neturiu, mėgstu girti ir palaikyti vyrą, lengvai pastebiu stipriausias ir silpniausias savybes, jeigu vyras mane gerbs - tas geriausias aš visad pabrėšiu, jeigu įskaudins - upsy daizy, netyčia galiu drėbtelt apie jo silpnąsias. Neturiu jokių minčių apie kitus diedus - jeigu maniškis mato mane kaip vienintelę. Santykių žavesys - su tuo pačiu partneriu išaugti visas gyvenimo stadijas, išgyvent krizes, kartu keistis, kartu pasiramstyt kai reikia ir t.t. Man įdomiau ne lygint daugybę partnerių, o lyginti su vienu partneriu išgyventus įvairius laikotarpius.


Aš be flirto negalėčiau, per daug nuobodu būtų ypač darbe. Bet tikrai ne su visomis ir ne visada. Yra moterų su kuriomis tiesiog matai kiek gali sau leisti, su kitom tiesiog nėra noro. Įtikti ir aš nesistengiu, visiems neįtiksi. Yra žmonės su kuriais gali būt su savim, o jei negali būt savim, tai kam iš vis tuščiažodžiauti. Va šito tai tikrai nemoku.
Aišku pagrindinis dėmesys mylimai moteriai. Gaila, kad šiuo momentų tai buvęs žmogus. Bet panašiai kaip dewofsoul rašė jei jaučiu nuoširdų bendravimą ir paprastą, žmogišką pagarbą atsiduodu viskuo, t.t. pan. Nenoriu kartoti paskutinės pastraipos dewofsoul, geriau neparašysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cupid: 27 rugpjūčio 2014 - 10:47
QUOTE(dewofsoul @ 2014 08 27, 07:35)

Ai, turbūt pasmerksit, bet apskritai dažniausiai esu savim ir niekad niekam nebandau kaip moteris padaryt įspūdžio, ir pasikeikiu riebiau, ir emocionaliau sureaguoju, ir valdingiau drėbteliu ką nors. Nevartau akių, nesukioju plaukų aplink pirštą, noriu - kalbu su žmogum, nenoriu - nekalbu, niekam nebandau įtikt, kartais būnu kaip atversta knyga,  kartais kaip dienoraštis su užraktu. Bet jaučiu, kad žmonės visai mane mėgsta. Ir vyrai smile.gif Tik MB kažkaip pasiduoda tiems kitų plaukų sukiojimams, akių vartymams ir kitiems bullshit flirto pradžiamokslio pratimams. Veu  doh.gif


Gal cia skorpioniskas bruozas, buti savimi ir nebandyti itikti kitiems. Man tas 'plauku sukimas' isvis atrodo dirbtinai ir juokingai doh.gif

O jusu partneris irgi skorpionas?
Atsakyti
Neee, jis dvyniai...

Man atrodo tokio zodiako ženklo nėra, katras man tiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2014 08 27, 12:17)
Neee, jis dvyniai...

*Man atrodo tokio zodiako ženklo nėra, katras man tiktų  smile.gif


Mano ex dvyniai doh.gif

Linkiu, kad jums sektusi geriau 4u.gif

* Is kur tokios mintys?

As viasada gerai sutariau su vyriskos lyties skorpionais. Mano patys geriausi vyrai draugai yra/buvo skorpionai. Aisku tik platoniski draugai, tad neisivaizduoju ar butu imanoma su jais kurti romantiskus santykius g.gif

Atsakyti
O jūs pati skorpionė?

*Esu draugavusi su ožiaragiu, avinu, vėžiu, šauliu, skorpionu, o dabar dar ir dvyniu. Nepasakyčiau, kad likusieji kuris nors man labai tiktų...

Nors va, mano sesė mergelė, jos draugas skorpionas - pora kaip tvora smile.gif
Ką tas dvynys Jums padarė? g.gif
Atsakyti