Įkraunama...
Įkraunama...

Viburcol žvakutės

Ar jusu mazuliai normaliai tustinasi po tu Viburcol zvakuciu?Mano mazulis niekaip negali pats pasitustint kai neidedu zvakutes,gal tiesa kad jie pripranta prie ju ir normaliai nebegali tustintis.
Bukyt geros parasykit 4u.gif
Atsakyti
Mano maziukui zvakutes padeda tik nuo pilvuko skausmu ,okakuco padaryti nepadeda.
Jus zvakutes kisate tada kai vaikutis negali pakakoti ar kai jam skauda?
Atsakyti
Is pradziu kisdavau tik kai pilvuka skaudejo,ar siaip labai neramus budavo,bet po kokiu dvieju tryju savaiciu jis pradejo labai sunkiai stenet kai kakot norejo,bet nieko neiseidavo.Tai duodavau ta zvakute ir tada padarydavo,o dabar jau antra diena be zvakuciu pakakot negali. verysad.gif Ar as ka neteisingai darau? verysad.gif
Atsakyti
dejau tik 1 karta,bet skirtumo nepastebejau unsure.gif
Atsakyti
Kiek esu dejusi tas zvakutes, tustinimuisi itakos visiskai neturejo. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 26 lapkričio 2010 - 21:44
QUOTE(Liena29 @ 2010 11 26, 20:18)
Is pradziu kisdavau tik kai pilvuka skaudejo,ar siaip labai neramus budavo,bet po kokiu dvieju tryju savaiciu jis pradejo labai sunkiai stenet kai kakot norejo,bet nieko neiseidavo.Tai duodavau ta zvakute ir tada padarydavo,o dabar jau antra diena be zvakuciu pakakot negali. verysad.gif Ar as ka neteisingai darau? verysad.gif

Ar maziukas ta zvakute iskakoja ciela ar pakakoja kai ji istirpsta? As patarciau kai vaikutis nori pasitustinti ikisti termometro galiuka arba ausu krapstuko galiuka, bet butinai patepti aliejuku.mums padedavo. kai kurios mamytes duoda geruju bakteriju pagerti sako padeda pasitustinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwer: 27 lapkričio 2010 - 11:25
QUOTE(Liena29 @ 2010 11 26, 18:50)
Ar jusu mazuliai normaliai tustinasi po tu Viburcol zvakuciu?Mano mazulis niekaip negali pats pasitustint kai neidedu zvakutes,gal tiesa kad jie pripranta prie ju ir normaliai nebegali tustintis.
Bukyt geros parasykit 4u.gif



mes viburcol zvakutes naudojom apie pora men, bet tustinimuisi jos itakos neturejo. turbut ir negali turet - jos ne tam skirtos.... nors dabar prisiminiau, kad kaip vienas is salutiniu poveikiu lyg ir buvo parasytas viduriu laisvejimas (paslaitykit informacini lapeli). tai gal jums taip ir yra? arba gal kai ikisat zvakute, sudirginat vaikuciui uzpakaliuka, ir todel jis pasitustina.
kaip kazkuri mama cia rase, pabandykit geriau su termometro galiuku (pavilgytu aliejuje ar pateptu vazelinu). termometra reikia siek tiek ikisti i iseinamaja anga (kaip pvz temperatura matuojat, jei jau teko tai daryti), ir svelniai paspausti zemyn. po kelis kartus tai pakartokit - manau tikrai pades.
o jei nuolat turesit bedu su viduriuku uzkietejimu, tai kai jau bus galima primaitint, pries kiekviena valgyma (dienos metu) duokit slyvu tyreles (turi buti juoduju dziovintu slyvu. tokias gamina tik gerber ir semper) - mums tikrai padejo. jei maitinat misinuku, isbandykit semper bifidus - jis skirtas vaikuciams, kuriems viduriukai linke kieteti.
tiesa, jeigu maitinat pati, kiek zinau, vaikutis gali nesitustint net iki savaites.... (kadangi pati maitinau neilgai, situ dalyku gerai nezinau, bet esu taip girdejusi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuika: 27 lapkričio 2010 - 12:02
Aciu uz patarymus 4u.gif
Bandysim su termometru maziukui padet.
Atsakyti
QUOTE(Liena29 @ 2010 11 27, 13:55)
Aciu uz patarymus 4u.gif
Bandysim su termometru maziukui padet.

Jei maitinat pati galit duoti arbatini sauksteli virinto vandenuko pries maitinima. mirksiukas.gif
Atsakyti
Su termometro galiuku piktnaudziauti irgi negalima, jei jus mazyliui visada taip padesit pakakoti, tai jo pacio raumenukai nestipres ir pats isstumt nemokes, mano draugei tokia pati problema buvo iskilus, ji termometra labai daznai naudodavo, kad net mazylei uzpakaliukas paraudo, nuvaziavus pas gydytoja, ji tuoj pat liepe liautis piktnaudziaut tuo termometru, israse kazkokiu vaistuku homeopatiniu (nepasakysiu pavadinimo nes nezinau ir viskas vyko ne LT) ir liepe pora sauksteliu slyvu nuoviro duoti - joms padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2010 11 27, 18:25)
Su termometro galiuku piktnaudziauti irgi negalima, jei jus mazyliui visada taip padesit pakakoti, tai jo pacio raumenukai nestipres ir pats isstumt nemokes, mano draugei tokia pati problema buvo iskilus, ji termometra labai daznai naudodavo, kad net mazylei uzpakaliukas paraudo, nuvaziavus pas gydytoja, ji tuoj pat liepe liautis piktnaudziaut tuo termometru, israse kazkokiu vaistuku homeopatiniu (nepasakysiu pavadinimo nes nezinau ir viskas vyko ne LT) ir liepe pora sauksteliu slyvu nuoviro duoti - joms padejo mirksiukas.gif

O kiek tai mergytei buvo menesiuku?Nes kai daviau slyvu nuovyro tai daktare isbare kad peranksti jam dar duot kazka isskyrus misinukus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liena29 @ 2010 11 27, 18:51)
O kiek tai mergytei buvo menesiuku?Nes kai daviau slyvu nuovyro tai daktare isbare kad peranksti jam dar duot kazka isskyrus misinukus verysad.gif

zinok panasiai kaip tavo suneliui, gal pora savaiciu vyresne
Atsakyti