Įkraunama...
Įkraunama...

Viburcol žvakutės

Tustinimuisi itakos nepastebejau, viskas normaliai smile.gif
Atsakyti
Tustinimuisi kitokios paskirties vaistai yra skiriami. Sie nesinaudoja tam tikslui. Bent jau mums nesuveikia taip. O siaip tai geras dalykas nervams nuraminti. thumbup.gif Galetu ir tevams kas nors but panasiai israsta lotuliukas.gif Nes kartais pagalvoju,kam ramiau nuo tos zvakutes bus: man ar vaikui? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitte @ 2012 10 18, 09:57)
Tustinimuisi itakos nepastebejau, viskas normaliai smile.gif
lygiai taip pat nepastebejau
Atsakyti
Teko naudoti kelis kartus,bet pfu pfu pfu,jokios itakos tustinimuisi nepastebejau.
Atsakyti
Jokio ryšio tarp tuštinimosi ir šių žvakių nepastebėjau. Jos buvo, yra ir dar bus, matyt, mano išsigelbėjimas thumbup.gif
Atsakyti
Naudojom kelis kartus, tai tustinimuisi jokios itakos nepastebejau. Siu zvakuciu nebenaudosiu, nes jos mano vaiko neveikia 4u.gif
Atsakyti
Keleta kartu kai nojom jas tai visus kart skystas kakis buvo, nzn gal tai sutapimas
Atsakyti
Idejus zvakute pasitustino po kokiu 10 min, tai ir zvakute nespejo suveikti doh.gif lotuliukas.gif Pakakojo lengvai ir greitai nors panele pastaruoju metu kietai vare ir varo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita_J @ 2012 12 10, 22:03)
Naudojom kelis kartus, tai tustinimuisi jokios itakos nepastebejau. Siu zvakuciu nebenaudosiu, nes jos mano vaiko neveikia  4u.gif



mes taip pat kelis kartus naudojom, bet poveikio nebuvo, kai daktarei pasakiau, kad jas daviau, sako mamyte, o jums nieks nesake, kad jos jokio poveikio nedaro? g.gif
Atsakyti
Mūsų kūdikėlis nuo šitų žvakučių irgi greitu metu po įdėjimo prikraudavo. Matyt sudirgindavo žarnyną. Bet ir taip labai dažnai darydavo, tai čia dar papildomai gaudavosi doh.gif
Atsakyti
Naudojom irgi, bet kad turėtų įtakos tuštinimuisi - nepastebėjau. Didesniam vaikučiui galima truputį slyvų sulčių duot jei sunkiai sekasi pasituštinti.
Atsakyti

Sveikos mamytes. Norejau paklausti ar jusu vaikams buvo šalutiniu poveikiu nuo viburcol žvakučiu?

Atsakyti