Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat maiste radusios kirmėlių?

Apklausa: Ar paskutiniu metu radote kirmelių pirktuose produktuose? (169 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
http://pilietis.delf...e.d?id=43248837
Atsakyti
as esu radusi tik slyvose, zirniuose..
Atsakyti
Visai nesenai kruopų maišiuke buvau aptikus, gerai, kad pastebėjau kitaip su kirmelėm košę būčiau suvalgius blink.gif blink.gif
Atsakyti
Ne niekada neteko. Nukrypstant nuo temos tik kazkada seniai teko zuvies konservuose rasti cigaretes nuoruka..
Atsakyti
rukytoje zuvyje esu radus baltu tokiu. fee verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dimeira @ 2011 03 26, 01:46)
Ne niekada neteko. Nukrypstant nuo temos tik kazkada seniai teko zuvies konservuose rasti cigaretes nuoruka..


fui,kaip slyksti,nemaniau kad siais laikais tokiu bajeriu buna, tik is tevu esu girdejusi istoriju apie maiste randamas nuorukas verysad.gif
Atsakyti
Radau manų kruopose
Atsakyti
QUOTE(Ata74 @ 2011 04 02, 20:32)
Radau manų kruopose


va manu krupuose ir a sbuvau radusi, parsinesete is parduotuves tada turbut, apsiziurekite viska ar neisplito..nes paskui bus vargo unsure.gif
Atsakyti
Buvau radusi mandarinuose (bet ne lt). buvau pripratus LT kad biski pagedusi odele, tai nieko tokio, pats mandarinas geras, bet...(nes cia vaisiu jokiue kirminai negriebia kiek visko pripurksta).Tai gi is vakaro nemazai tokiu mandarinu buvau privalgius, o ryte, pastebejau, tai gi biski nemalonus jausmas buvo, tai gi daba atsargesne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liustra @ 2011 04 03, 10:42)
Buvau radusi mandarinuose (bet ne lt). buvau pripratus LT kad biski pagedusi odele, tai nieko tokio, pats mandarinas geras, bet...(nes cia vaisiu jokiue kirminai negriebia kiek visko pripurksta).Tai gi is vakaro nemazai tokiu mandarinu buvau privalgius, o ryte, pastebejau, tai gi biski nemalonus jausmas buvo, tai gi daba atsargesne  blush2.gif



butent lietuvoje pirktuose esu radus jau ne viena karta, kaip ir sveriamose zemes riesutuose jau kelis kartus esu radus doh.gif
Atsakyti
Taip, saldainiuose Mozart... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aldonė: 06 balandžio 2011 - 19:06
as daznai suvalgau maisto su kirmilemis.
Atsisedam visi uz stalo...as ir kirmeles.
Ir valgom maista ir geriam gerimus.
Paskui telika ziuriu su tom kirmilemis.
Bet miegu ne su kirmilemis.
Su ziurke miegu.
Atsakyti