Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

Man tai superinis dalykas trinta moliūgų sriuba thumbup.gif
Papildyta:
Receptu sriubos nemazai internete, kiekvienas pagal skoni gali pasirinkti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as dar biski cia pasitrinsiu pas jus biggrin.gif


sian vel dariau JM,tai sian antra diena jau pradejo skaudet raumenys truputuka ir jau sunkiau buvo daryt ax.gif klausykit,o jus kai daret level 1,tai nors kiek suprakaituodavot?nes man tik silta pasidaro ir viskas ax.gif

o jus ar tik sportuojat ar dar kitaip bandot svori mest?ta prasme ten kalorijas skaiciuojat ar ka darot?
Atsakyti
nu sakiau kad kazkas ne taip su tom mano svarstyklem, ivairiose vietose buto rodo skirtingai doh.gif bandysiu svertis toje pacioje vietoje, ryt darysiu bandymus, ziuresiu kur gerai rodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 29, 13:12)
o jus ar tik sportuojat ar dar kitaip bandot svori mest?ta prasme  ten kalorijas skaiciuojat ar ka darot?

as sportuoju ,dar plius ka nors nes man JM buna maza ,dar nevalgau po 18 val. ir skaiciuoju kalorijas,vis bandau atsisakyti alkoholio,mazinti druska ir cukru smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 29 lapkričio 2010 - 13:15
nu va as ir po sporto dariua JM 30 ir dar pilvo presui 8min.tai lb gerai jauciuosi smile.gif o kas del maisto as tai siek tiek maziau valgau ir viskas kas sunkiausiai kad as dievinu visokias bandeles pyragus tai jau ju teko atsisakyti:(
Atsakyti
tai va ir man tas sunku,nes labai megstu saldumynu,galiu normalaus maisto ir nevalgyt,ir po 18val nelabai iseina nevalgyt,nors kazkada gaudavosi.vienu zodziu sunku verysad.gif o dar kai nera laiko valgyt daryt atskirai sau ir atskirai visiem kitiem.ech...
Atsakyti
as atskirai sau nesigaminu,tik mazesne porcija suvalgau ir viskas smile.gif
Atsakyti
...laba diena,šaunuolės...sakykit ar galiu prisijungti...kaip ir ką čia reikia daryti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
beje aciu saulyte0925 uz JM trouble zone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 29, 14:27)
...laba diena,šaunuolės...sakykit ar galiu prisijungti...kaip ir ką čia reikia daryti? blush2.gif  ax.gif


lotuliukas.gif sportuot namuose, prisiziureti maista, mesti svori arba stiprinti kuna jei ner ka mest. turim lentele, penktadieniais prisiduodam, ilgiau isbuvusios gauna prisijungima prie albumo. pirmam puslapi yra ivairiu nuorodu, dar viena is kitos suzinom ivairiu programu. startas cia visoms buna http://www.youtube.c...h?v=fuJcM93v9AY

pirmam puslapi yra is kur atsisiust, jei nepavyksta skaipu kas nors atsiuncia.

prisijunk 4u.gif

aurute ner uz ka biggrin.gif

del maisto ir as nesilaikau jokiu dietu, ka turiu ta pavalgom su vaikais, stengiuos valgyt maziau, saldaini viena kart dienoje, po 18-19 nevalgau, aisku pasiziuriu tokiu kugeliu, ar kitu ziauriai kaloringu sau neleidziu ar valgau maza porcija jei pietus. atskirai sau tikrai negaminu, bet jei bunam vienos su panele pasigaminam ka nors liesesnio, kai vyrai namie tada jau eina kiti patiekalai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 29 lapkričio 2010 - 13:44
o ka darot vakarienei?nes pas mane visada taip iseina,kad apie penkta valanda sedam valgyt normaliai,ta prasme kokiu makaronu,troskiniu ar dar ko,tokie kaip ir pietus iseina tik g.gif anksciau daryt negaliu.
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 29, 14:03)
o as susinervinau ,kepiau bandeles ir sudege ju padukai,cia mano orkaite kazkokia pagedusi turbut,o norejau SB pradziuginti verysad.gif

Pradziuginsi manau net ir su truputi pajuodavusiom mirksiukas.gif maniskis dziaugtusi visu kuo.
Nude pakepinom moliuga su pomidorais, svogunais, petrazolem ir prieskoniais ant keptuves, labai skanu su duona ar prie mesos kaip salotos... dar noriu blush2.gif
Atsakyti