Įkraunama...
Įkraunama...

Kampinis butas

QUOTE(ali123 @ 2017 03 16, 16:09)
sveiki.

pirkom buta,kadangi finansai riboti ir panasiai.nusipirkom geram rrajone buta..bet...5aukste is 5.kampini..yra sestas aukstas-palepe,sake ziema silta labai.
kodel rasau?
ogi todel kad vyrui nebuvo svarbu langai,plius as dar sirgau ir neapsiziurejom kad dabar turim buta-turesim uz keliu dienu,pora siauriniu langu pora rytiniu..siaurine virtuve ir svetaine,per juos abu didziulis balkonas..
kazi ar bus labai tamsu?uzstojanciu pastatu medziu nera.bijau kad bus salta.tamsu.vyras sako darai problemas is niekalo..
gal kas panasiam gyveno?

Sveiki
Labai priklauso ar senos statybos namas ar naujos. Jei butas senesnės statybos, bus blogai. Žiemą labai šalta, pridedi ranką prie išorinės sienos (siena šiaurinė) - ranka sušalt gali, jauti kaip nuo sienų šaltis eina, tiesiog šalčio gūsiai, išimi rūbus iš spintų - šalti kaip ledas. Vasarą - pekla kaip šiltnamy. Trūksta oro nuo karščio - nepadeda atidaryti langai ir balkonas.
Pažiūrėkit - kokie butai dažniausiai parduodami - kampiniai. Kaip sako mano mama - gerų butų niekas neparduoda.
Šiaurinė ir rytinė pusė - labai tamsu. Apsiniaukusią dieną turėsit šviesą degt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 03 balandžio 2017 - 00:57
Na teko gyventi kampiniam senos statybos blokiniam name tai nieko gero, nes jauciasi dregme, saltos sienos, pelesis atsiranda, tai begau is to buto kuo greiciau, nes tas pelesis dar ir sveikatai kenkia.
Atsakyti
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2017 04 03, 01:47)
Kaip sako mano mama - gerų butų niekas neparduoda.


aš parduodu smile.gif gerą, kampinį, šviesų, pietinėje pusėje!

QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 03, 08:34)
Na teko gyventi kampiniam senos statybos blokiniam name tai nieko gero, nes jauciasi dregme, saltos sienos, pelesis atsiranda, tai begau is to buto kuo greiciau, nes tas pelesis dar ir sveikatai kenkia.


dėl tų senų blokinių, dar yra skirtumas, kaip šildo. pas mamą kampinis butas, viena siena šiaurinė, bet žiemą radiatoriai taip pleškina, kad trumpom rankovėm vaikšto, vis kambarius vėdina... iš kur tam pelėsiui atsirasti..

ali123, pagyvensit pamatysit, gal ne bus taip blogai kaip dabar atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 03, 08:34)
Na teko gyventi kampiniam senos statybos blokiniam name tai nieko gero, nes jauciasi dregme, saltos sienos, pelesis atsiranda, tai begau is to buto kuo greiciau, nes tas pelesis dar ir sveikatai kenkia.

Mūsų ne blokinis, plytinis, ne naujos statybos - pelėsio tai nėra, bet žiemą nuo sienų šaltis eina kaip reikalas. Butas pastoviai šaltas, vaikštom visi su megztiniais....
Niekada niekam nepatarsiu pirkti kampinio buto, nebent tik naujos sttybos name...
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2017 04 03, 09:18)
aš parduodu smile.gif gerą, kampinį, šviesų, pietinėje pusėje!


Ką aš ir sakau...Daugiausia tokių rinkoje biggrin.gif Įsivaizduoju kokia vasarą pekla. Mūsų rytinė pusė ir tai vasarą košmaras
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2017 04 03, 09:18)
pas mamą kampinis butas, viena siena šiaurinė, bet žiemą radiatoriai taip pleškina, kad trumpom rankovėm vaikšto, vis kambarius vėdina... i

Nesunku primest kokios šildymo kainos už tą pleškinimą....Mūsų tai šildymas centrinis kolektorinis tik be individualios apskaitos. Reguliuoja šilumos punkto administratorius. Visiems vidiniams butams šilta, o mes šąlam, nes kampe. Nors už šildymą mokam mažai, bet pastoviai šalta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 03 balandžio 2017 - 09:02
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2017 04 03, 09:50)
Ką aš ir sakau...Daugiausia tokių rinkoje biggrin.gif Įsivaizduoju kokia vasarą pekla. Mūsų rytinė pusė ir tai vasarą košmaras

Nesunku primest  kokios šildymo kainos už tą pleškinimą....


oje, kiek tos saulės smile.gif mes šilumamėgiai, gyvenčiau iki mirties, tik šeima išaugo. mūsų namas 2006 m.
o kam karšta, tai bus karšta ir ne kampiniame bute.

tiek pat, kiek moka močiutė, gyvenanti kitame rajone sename blokiniame ir žiemą leidžianti po antklodė su vilnonėmis kojinėmis. kvadratai tie patys.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2017 04 03, 10:37)
mes šilumamėgiai, gyvenčiau iki mirties, tik šeima išaugo.

Aš taip pat mėgstu šilumą ir saulę...Bet kelis vasaros mėn. gyventi pirty, o žiemą šaldytuve nebenoriu.
Šiuo metu kaip tik ieškom pirktis buto, taip pat pardavinėsim savo kampinį biggrin.gif
ir ieškom pirkti pietinėje ar pietvakarinėje pusėje, vidinio smile.gif , su dujiniu šildymu, arba centr. kolekt. su individualia apskaita...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 03 balandžio 2017 - 09:54
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2017 04 03, 10:51)
ir ieškom pirkti pietinėje ar pietvakarinėje pusėje, vidinio smile.gif , su dujiniu šildymu, arba centr. kolekt. su individualia apskaita...


pas mus centr. kolektor. su ind. apskaita, tik kas iš to.. namui nustatyta +22, daugiau padaryti negali, mažiau - prašom, gali prisukti radiatorius. daugumai 22 gerai, kai kam net per šilta, o va man šalta.

kaip bebūtų juokinga, savo kampinį butą keičiu į kitą kampinį biggrin.gif orientacija ta pati, saulė bute visą dieną. kai jos yra..
Atsakyti
sveikos merginos.

na ka -mes savajam kampinuke daromes remontus,kaip minejau senokai ten buvo nedaryta nors gan tvarkinga..zodziu nuplesem tapetus pelesiu neradom pasleptu.tikiuos po remontu ir neatsiras.
bute silta belenkaip.ir sausa-po palangem niekur nesikaupia vanduo(gal kad dar negyvenam?)
sienos apsiltintos tai nesaltos..
kur rytiniai saule iki 11sviecia ..o seip visumoj kur visi siauriniai langai- nera tamsu.stebejausi labai tikrai bet nera tamsu..sake geguze birzeli dar ir vakarines saules galiuka uzgriebsim..
nu..tikekimes bus tvarkoj viskas ir dziaugsimes savo pirkinuku.
Papildyta:

beje sildymo kaina-iki 50e ziema(brangiau mokejom uz 2kambariu )
o namas 1991m murinis..turetu buti kaip ir geriau nei blokinis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ali123: 03 balandžio 2017 - 13:51
QUOTE(zuzla @ 2017 04 03, 08:18)
aš parduodu smile.gif gerą, kampinį, šviesų, pietinėje pusėje!
dėl tų senų blokinių, dar yra skirtumas, kaip šildo. pas mamą kampinis butas, viena siena šiaurinė, bet žiemą radiatoriai taip pleškina, kad trumpom rankovėm vaikšto, vis kambarius vėdina... iš kur tam pelėsiui atsirasti..

ali123, pagyvensit pamatysit, gal ne bus taip blogai kaip dabar atrodo mirksiukas.gif


Bet jei "pleskina" tai gal tada silumos saskaitos nenormaliai dideles jei senesnis namas ir ne patys kurenat smile.gif
Papildyta:
O siaip daugiabutyje blogiausia, bent jau man tai pirmas arba paskutinis aukstas ir kampiniai. Pirmas aukstas del saugumo nepatinka, o grotos su langais nepatinka, o paskutiniam irgi problemos, tai varva, tai vasara karsta, tai salta jei siluma nuo apacios paduodama I virsu
Atsakyti
QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 03, 15:29)
Bet jei "pleskina" tai gal tada silumos saskaitos nenormaliai dideles jei senesnis namas ir ne patys kurenat smile.gif


sąskaitos nėra nenormalios, o tokios, kaip ir kitų blokiniuose gyvenančių, tik kažkodėl vieniems šilta, kita šąla, o moka tiek pat už 3-jų kambarių butą.

ali123, linkiu, kad jūsų kampinis butas ir toliau tik džiugintų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 03, 13:29)
Bet jei "pleskina" tai gal tada silumos saskaitos nenormaliai dideles jei senesnis namas ir ne patys kurenat smile.gif
Papildyta:
O siaip daugiabutyje blogiausia, bent jau man tai pirmas arba paskutinis aukstas ir kampiniai. Pirmas aukstas del saugumo nepatinka, o grotos su langais nepatinka, o paskutiniam irgi problemos, tai varva, tai vasara karsta, tai salta jei siluma nuo apacios paduodama I virsu

Pirmam aukstui yra draudimas, nebutinos grotos smile.gif. Vidiniuose ir tarpiniuose aukstuose blokiniame girdi visus kaimynus kas ka veikia, kas ant ko rekia ar net kaip vandeni leidzia;)

Pelesiu tereikia uzsiimti + tinkamai vedinti bei sausinti, jei dregmes per daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 03 balandžio 2017 - 20:36
QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 03, 15:29)

O siaip daugiabutyje blogiausia, bent jau man tai pirmas arba paskutinis aukstas ir kampiniai.

labai sutinku 4u.gif Man taip pat, na nebent namas naujos statybos.....
Iki 17 metų gyvenau pirmame aukšte senos statybos name. Tamsu visada, šalta nuo rūsio - grindys neapšiltintos buvo...Virš bromo gyventi irgi tas pats š....
Atsakyti