Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(bumbasi @ 2010 12 01, 08:08)
pasirodysiu ir savo vaikinui megzta kepure. Labai greit nusimezge ax.gif
user posted image


gal galite schemute sitokios kepures? smile.gif labai noriu nusimegzti sau ikazka panasios formos i sita, arba sita
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 12 01, 17:49)
gal galite schemute sitokios kepures? smile.gif labai noriu nusimegzti sau ikazka panasios formos i sita, arba sita
user posted image

Tai kad viskas laaaaabai paprastai. Nenaudojau jokiu shemu.Paskaiciavau kiek reikia akiu, tada jas padalinau i tris dalis. Viena dalis -priekiui, kitas dvi sudejau ir dar is trieju padalinau po lygiai ausims ir nugarai.Tada uzsidejau po sesias akis ausims ir taip kas antroj eilej pridedinejau po dvi akis kol gavos reikiamas akiu skaicius,tada pridejau akis nugarai, pamezgiau kelias eiles ir pridejau akis priekiui.na ir mezgiau i virsu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
mano darbelis sūnui
user posted image
Atsakyti
o kiek sauniu kepuryciu thumbup.gif

QUOTE(ingauk @ 2010 11 29, 19:24)
Laura_online, lyg tai Jusu buvo baltas komplektelis pynetas, gal galit pasakyt kaip siaurinot kepuryte  g.gif  blush2.gif


as mazinau pyniu akis paskui pati viduriuka paprastom gerom akim uzbaigiau mazindama

va dar viena, tik sita pyniau kas daugiau eiliu nei kad ankstesniaja

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 02 gruodžio 2010 - 10:54
Laura_online 4u.gif už kantrybę pint pynes. smile.gif

Pasimaivom ir mes
user posted image

Ir visas komplektukas blush2.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 12 02, 16:54)
Pasimaivom ir mes

super bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 12 02, 14:54)
Laura_online 4u.gif  už kantrybę pint pynes. smile.gif

Pasimaivom ir mes
user posted image

Ir visas komplektukas blush2.gif

user posted imageuser posted image

nu fantastika wub.gif wub.gif wub.gif :4u:gal galetumete ideti sarafaniuko shemute ax.gif ax.gif ax.gif ir dar-isduokit paslapti kaip darot bumbulus?????maniskiai tokie ''kudi''gaunas,o jusu tiesiog nuostabiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva 31: 02 gruodžio 2010 - 18:53
siandiena nusipirkau akrilinius siulus,norejau mazajai kepuryte kokia tai numegzti,bet tikriausiai is tokiu siulu ne kokia kepure ziemai,ane? blush2.gif ax.gif pirkau,nes spalvyte man labai grazi buvo blush2.gif zinau,kad su vilna silciausiai butu,bet bijau kad ta kepuryte "nesikandziotu".Tai gal,galetumet man patarti is kokiu siulu ziemai geriausiai megzti kepures bei salikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2010 12 02, 16:52)
nu fantastika wub.gif  wub.gif  wub.gif  :4u:gal galetumete ideti sarafaniuko shemute ax.gif  ax.gif  ax.gif ir dar-isduokit paslapti kaip darot bumbulus?????maniskiai tokie ''kudi''gaunas,o jusu tiesiog nuostabiai atrodo wub.gif


Ačiū visom už pagyras 4u.gif
Kad tokios detalios schemutės kaip ir neturiu. Rėmiausi keliais modeliukais ir dar pagal save koregavau. Įmetu, pagal ką maždaug mezgiau. Ten dar daugiau modelių yra, gal kas patiks.
http://club.osinka.r...2699928#2699928
http://club.osinka.r...2810293#2810293
O bumbulus tai jokios paslapties smile.gif Iškerpu iš kartono du apskritimus su viduryje skylėm, na "baronkos" formos ir suku siūlus. Kad burbulas būtų tankus, tiesiog reikia daug priviniot siūlo, negailėt. 4u.gif
QUOTE(audrrrone @ 2010 12 02, 17:54)
siandiena nusipirkau akrilinius siulus,norejau mazajai kepuryte kokia tai numegzti,bet tikriausiai is tokiu siulu ne kokia kepure ziemai,ane? blush2.gif  ax.gif pirkau,nes spalvyte man labai grazi buvo blush2.gif  zinau,kad su vilna silciausiai butu,bet bijau kad ta kepuryte "nesikandziotu".Tai gal,galetumet man patarti is kokiu siulu ziemai geriausiai megzti kepures bei salikus 4u.gif

Kam iš kokių patinka, tas iš tokių mezga mirksiukas.gif Galima ir iš akrilinių, tiesa iš jų tikrai maža šilumos. O vilna, kad nekąstų, tai yra merino vilna. JI tikrai nekanda. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(natuliona @ 2010 12 02, 16:42)
super  bigsmile.gif  wub.gif

Ačiuks. 4u.gif
Atsakyti
niekaip nerandu virbalu,kad butu 5.visi po 4 supakuoti.Tai negi man dabar pirkti dvi pakuotes virbalu g.gif ir ka mezga su tais keturiais g.gif blush2.gif norejau kepure ir pirstines megzti,bet nezinau kaip cia man dabar gausis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audrrrone @ 2010 12 03, 02:01)
niekaip nerandu virbalu,kad butu 5.visi po 4 supakuoti.Tai negi man dabar pirkti dvi pakuotes virbalu g.gif  ir ka mezga su tais keturiais g.gif  blush2.gif  norejau kepure ir pirstines megzti,bet nezinau kaip cia man dabar gausis doh.gif

nu neradau aš niekur po 4, visur tik 5.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 03, 08:37)
nu neradau aš niekur po 4, visur tik 5.

gyvenime nemaciau kad butu paradaavinejam po 4 virbalus schmoll.gif
Atsakyti