Įkraunama...
Įkraunama...

Hipnoterapija ir hipnoterapeutai

Tiesiog gal kas nors susidūrėte su tokiu dalyku, labai jau smalsu ypač po laidos "Sugryžimas" blush2.gif
Beto ir man pačiai turbūt jau tokio dalyko reiktų blink.gif Ką apie tai manote g.gif
Atsakyti
Sveikos. Neseniai pažiūrėjau laidą "Sugrįžimas", kažkaip įdomu pasidarė ar ta hipnozė iš tikro gali išspręsti visas problemas, panaikinti visas baimes kompleksus? Gal kas esat susidūrę?
Atsakyti
sveikutes smile.gif as siaip tai labai noreciau pabandyti hipnoterapijos ax.gif visai tikiu kad sumazina baime o idomu ar panaikintu g.gif streso ir nerimo simptomus? g.gif
Atsakyti
O as pries kokius 10 metu hipnotizavausi pas dr.Kuzmicka - tai visai smegenys buvo atsisuke - pradejau balsu bliaut, rekt, ardytis, draskytis...man mes ieskojom mano nerimo priezasties...taip ir neradom, o bukle po to tik pablogejo....Tiesiog konstatavo, kad nerimo sutrikimui gydyti hipnoze netinka ax.gif Tai ir nebebandziau ir nebenoriu...
Atsakyti
O kaip ten viskas atliekama? Negi užtenka gydytojui liept atsipalaiduot ir tu jau po hipnoze. Labai jau man nesitiki g.gif Negi gali prisimint tuos dalykus, kuriuos dabar esi ištrynęs iš savo gyvenimo (pvz. vaikystė). Man labai įdomu, nes norėčiau išbandyt, tik kad labai viskas keistai atrodo.
Atsakyti
ir aš noriu labai išbandyti, gal nuimtų mano tą baimę susijusią su mokslais, ir tada ramiai galėčiau gaut diplomą bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai labai norečiau pabandyt, tik nezinau kur rast toki hipnoterapiautą rolleyes.gif
Atsakyti
Galima pabandyti čia:
http://www.psychothe...hp?id=2&lang=LT
Atsakyti
As pati baigusi psichologija blush2.gif pati hipnoze suprantu kaip itaiga arba saviitaiga ax.gif geriausia tai pasiekia pasamone kai pasineriama i mieguista busena, paprasciausiai atsidedus ir uzsimerkus bandant kazka issivaizduoti ax.gif Cia tas pats kas meditacija, tik esme kad tu pats dirbi su savimi, bandai kazka sau iteigti, o psichoterpiautai kazkaip tai hipnotizuoja, bet tikiuosi ne su laikroduku g.gif ir tuomet kazka iteigia 'kad kazko nebijai ir pan.'
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 02 13, 09:37)
Aš tai labai norečiau pabandyt, tik nezinau kur rast toki hipnoterapiautą rolleyes.gif

Žinau hipnoterapeutą. 4u.gif
Atsakyti
man irgi begalo reiketu atsikratyti vieno stipraus komplekso, tai gal ir padetu tokia saviitaigos forma, nes perskaityta knyga visai nepadejo verysad.gif nors mama po jos vaiksto svytinti ir atsigavusi... kai kuriems matyt uztenka visai nedaug smile.gif gal zinot kur vilniuje uzsiimama tokiais dalykais? butu idomu pasikonsultuoti..
Atsakyti
as visgi manau, kad dauguma cia psisakanciu nori greitai ir be skausmo atsikratyti nemaloniais pojuciais. Kaip operacija padaryti. Visgi kito zmonaus isikisimas nevisada baigiasi teigiamai,kaip viena forumiete cia raso. Manau daug geriau samonigai suvokti problema ir tuomet ja isspresti. As daugiau uz psichoterapija.
Atsakyti