Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai

QUOTE(gmikute @ 2011 01 10, 14:26)
ne, as oficialiai dirbti uk neplanuoju, vyras dirbs. buvau isitikinusi, kad vyrui tvarkantis visus reikalus uk, prasys pasirinkti kuri salis mokes vaiko pinigus. bet cia matau tiek dar man viska suvirskint reikia, kad taksu sistema man didelis ir gudus miskas dar...  unsure.gif

tai jeigu neplanuojate uk darbintis, tai atsisakyti savo motinystes pasalpos is LT isvis yra nesamone. Kaip tai pasirinkti, kuri salis mokes?
Jus esate motinystes (vaiko auginimo) atostogose ir gaunate pasalpa, ar vyras? jeigu jus, tai apie ka mes isvis kalbam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 01 10, 00:25)
vaikelio tetis gyvendamas cia 5 metus ,vistiek negali jo pasiimti,nepalikti be tevu? verysad.gif pasistenkite pasiimti sunu,cia nuosirdus patarimas,aisku off topic ,bet tai labai svarbu  4u.gif sekmes visokiariopos

mb prabuvo cia 4 menesius ir mes atvaziavos su 2 vaikais pas ji smile.gif kol kas gyvenam nuo algos iki algos,bet svarbu visi kartu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuste @ 2011 01 10, 15:06)
mb prabuvo cia 4 menesius ir mes atvaziavos su 2 vaikais pas ji smile.gif kol kas gyvenam nuo algos iki algos,bet svarbu visi kartu thumbup.gif

jus nedirbate? tetis islaiko visa seima? cia klausiu, nes aktualu man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gmikute @ 2011 01 10, 13:49)
sveikos moterytes, susimaisiau visai, jei kartojuosi, sorry- nukreipkit kur reikia. zodziu mes irgi migruosim is Ltv i Uk, noriu tvakingai palikt sali, be skolu ar kliurku, planavau ir motinystes pasalpos atsisakyti, taip ir mano teta, gyvenanti uk jau 5 metus rekomendavo, bet mano pazystama, susitvarkiusi visus reikaliukus uk, prasitare, kad ji, isvykdama is Ltv pasalpu atsisake, bet dabar gailisi, be reikalo taip padare, nes aceit anglijoj lietuviski pinigai pasalpa nesiskaito... nieko nebesuprantu...


sveiki, jei Lt esate vaiko prieziuros atostogose ir gaunate pinigelius is sodros tai nieko tikrai nereikia atsisakyti cia Jusu kompensuojamas darbo uzmokestis kuri gaunate priziuredama vaika.Sitie pinigai nesidubliuoja su Uk mokamom pasalpom atsisakyti reikia jei tik gaunate vaiko pinigelius tuos 97 lt viskas ir juolab savo isvykimo tikrai nedeklaruoklit nereikia, o psd Jums ir taip nereikes moketi nes auginate mazameti vaika:) pasisakaitykit praeitas temutes tikrai daug apie tai ir aiskiai atsakyta:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandulia83: 10 sausio 2011 - 15:52
na psd vis tiek reiketu moketi, nesvarbu, kad augina vaika, vaikus ar visa buri vaiku iki 18 metu smile.gif jeigu atsisakytu ismokos uz vaikus ir nedeklaruotu savo gyvenamosios vietos uk.
cia kaip su mano seserimi, ji gyveno ir dirbo uzsienyje, neissiregistravusi is lt, uz vaikus tu 52 lt nebegaudavo, nes per brangu kasmet is kito zemyno i europa parsklristi kasmet ir tvarkytis popierius, kad mazameciai vaikai gautu po tuos 52 lt. todel jai priskaiciavo po 72 lt /men nuo tada, kai patvirtino si istatyma. na laimei ji jau deklaravo, kad nebegyvena lt (visiskai neketina cia grizti - i sali, kuri ne rupinasi savo pilieciais, o juos skurdina ir kitaip saiposi) gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madonnna: 10 sausio 2011 - 15:57
QUOTE(Madonnna @ 2011 01 10, 16:56)
na psd vis tiek reiketu moketi, nesvarbu, kad augina vaika, vaikus ar visa buri vaiku iki 18 metu  smile.gif jeigu atsisakytu ismokos uz vaikus ir nedeklaruotu savo gyvenamosios vietos uk.
cia kaip su mano seserimi, ji gyveno ir dirbo uzsienyje, neissiregistravusi is lt, uz vaikus tu 52 lt nebegaudavo, nes per brangu kasmet is kito zemyno i europa parsklristi kasmet ir tvarkytis popierius, kad mazameciai vaikai gautu po tuos 52 lt. todel jai priskaiciavo po 72 lt /men nuo tada, kai patvirtino si istatyma. na laimei ji jau deklaravo, kad nebegyvena lt  (visiskai neketina cia grizti - i sali, kuri ne rupinasi savo pilieciais, o juos skurdina ir kitaip saiposi)  gun_bandana.gif


neklaidinkite mamu jei nezinote kada yra mokamas psd mamoms auginancioms vaikus.socialiniu reikalu labirintuose pasiskaitykite iki kokio amziaus auginant vaikus mamos yra socialiai draustos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandulia83: 10 sausio 2011 - 16:00
QUOTE(Sandulia83 @ 2011 01 10, 16:00)
neklaidinkite mamu jei nezinote kada yra mokamas psd mamoms auginancioms vaikus.socialiniu reikalu labirintuose pasiskaitykite iki kokio amziaus auginant vaikus mamos yra socialiai draustos.


kalba eina apie tai, kad jeigu moteris prisiregistruotu uk, bet is lt neissideklaruotu, atsisakytu lt ismoku, pradetu vaikus vesti i uk gydymo istaigas ir t.t. ar ne apie ta pati mes kalbam?
as sakau, kaip buvo mano sesers seimai, kol nesusizinojo ir nesusigriebe kuo anksciau issiregistruot is lt.
4u.gif
Atsakyti
oj aciu jums visoms labai 4u.gif
Atsakyti
sekmes jums didziauios smile.gif






Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madonnna: 10 sausio 2011 - 17:16
QUOTE(Madonnna @ 2011 01 10, 17:13)
kalba eina apie tai, kad jeigu moteris prisiregistruotu uk, bet is lt neissideklaruotu, atsisakytu lt ismoku, pradetu vaikus vesti i uk gydymo istaigas ir t.t. ar ne apie ta pati mes kalbam?
as sakau, kaip buvo mano sesers seimai, kol nesusizinojo ir nesusigriebe kuo anksciau issiregistruot is lt.
4u.gif


Miela Madonna 4u.gif jei is Lt neissideklaruotu tai ir nereiketu moketi to psd mokescio ikeliu istrauka is sveikatos draudimo istatymo:
2) valstybės lėšomis draudžiami asmenys, išvardyti šio straipsnio 4 dalyje.

*4. Apdraustaisiais, kurie draudžiami valstybės lėšomis (išskyrus asmenis, kurie privalo mokėti arba už kuriuos mokamos sveikatos draudimo įmokos pagal šio Įstatymo 17 straipsnio 1, 2, 3, 4, 5 ir 8 dalis), laikomi:

1) asmenys, gaunantys Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytą bet kurios rūšies pensiją ar šalpos kompensaciją;

2) nedirbantys darbingo amžiaus asmenys, užsiregistravę gyvenamosios vietos darbo biržoje kaip norintys ir galintys dirbti tam tikrą darbą;

3) nedirbantys darbingo amžiaus asmenys, turintys įstatymų nustatytą būtinąjį valstybinio socialinio pensijų draudimo stažą valstybinei socialinio draudimo senatvės pensijai gauti;

4) moterys, kurioms įstatymų nustatyta tvarka suteiktos nėštumo ir gimdymo atostogos, ir nedirbančios moterys nėštumo laikotarpiu 70 dienų (suėjus 28 nėštumo savaitėms ir daugiau) iki gimdymo ir 56 dienos po gimdymo;

5) vienas iš tėvų (įtėvių), auginantis vaiką iki 8 metų, taip pat vienas iš tėvų (įtėvių), auginantis du ir daugiau nepilnamečių vaikų;

6) asmenys iki 18 metų;
Atsakyti
QUOTE(Madonnna @ 2011 01 10, 16:18)
jus nedirbate? tetis islaiko visa seima? cia klausiu, nes aktualu man  4u.gif

Ne kol kas as nedirbu,buvau radus darba vakarais,bet man vazinet is 6 zonos i centra [per brangu uz mokama atlygi buvo.Ieskaus cia vietoj kur vakarais bet kol kas nedirbu...
Atsakyti
Matau, kad kalbu kaip kokiame facebook'e "i siena" biggrin.gif

Bet manau, kaam reikia, tas suprato ankstesnius post'us smile.gif

Atsakyti