Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image
78 tema

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

kiek plačiau apie kai kurias - čiasmile.gif

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje mirksiukas.gif

smagus Cosmetic Check puslapis ingredientų patikrai thumbup.gif

ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:
Soil Assotiation
Ecocert
Cosmebio
NaTrue
Cosmos Organic
USDA Organic
BDIH
Bio Suisse

čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas leidžia kai kurių išimčių. Vis dėlto jis tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija, Acorelle, yra ir kitų sertifikuotų atskirų gamintojų linijų
* Douglas (Acorelle)
* Kosmada (Sante, Faith in Nature)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide - yra ir didžiosiose "Eurovaistinėse", Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Eko šalis" PC Panorama (Logona, Sante, Neobio, Aquabio)
*"Ekoeko" (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, Goog Kaarma muilai, Marius Fabre muilai, Dr.Alkaitis, Beyond)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care, Töpfer)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics, Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)
*"Kvapų namai":
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja ir grožio salonuose produkciją naudoja šie partneriai smile.gif
*"Ekobanga" Gedimino pr. 9, III aukšte Marmozel, Plante System, Kae, Absolute organics, Naturelle d'Orient, Pure Elements, Dr. Kadir, Sante, Logona, gintaro muilai, Rūtos muilai

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*"Violey"
*"Ebay parduotuvėlė"

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"Akoma Skin Care" (aliejai, sviestai)
*"Materia Aromatica" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"GreenLife"
*"Nature for Beauty" (Naturado, arba Provence Argile)
*"Naturisimo"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander" (Naturado, Rhea, Acorelle, Alepia, Labogravier, African Earth, Omindia)

*Prancūzijos parduotuvės:
*"Aroma-Zone" (aliejai, sviestai, hidrolatai, fitoliai)
*"Mondebio" - įvairūs gamintojai, yra nemažai prancūziškos produkcijos mirksiukas.gif
*"Cosmetic Bio" - įvairūs gamintojai

*Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode" (Pure Elements (pagal feng shui), Ornanix, Marmozel aliejai, muilai)
*"Eko jums"
*"Love-Eco"
*"BeautyFly" (Nvey, Acorelle, Aviva, Paul Penders, Anthylis, Organix)
*Persikas (LilyLolo mineralinė kosmetika, aksesuarai)
*"Grožio sodas" (Lavera, Annemarie Borlind)
*"Ekopirk" (Wild Ferns, Badger Balm, Sophyto, Weleda, Eco, Green People, Tom's of Maine)
*"Gyvoji kosmetika" (produktai kosmetikos gamybai)
*"Achilėja " (Lakshmi)

specifinės prekės - gintaro miltelių (gintaro pudros) galima rasti Astromineralogijos centre, Barocoje

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus wub.gif
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
*Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika
* Kvapų namų produktus grožio procedūroms naudoja šie salonai Vilniuje, Jonavoje ir Jurbarke
* Grožio inovacijų centras (Vilnius, Konstitucijos pr. 12) naudoja "Elements of Nature" priemones

Palominos blogas, bryylos blogasnail.gif

Mūsų blogas yra CIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais – tik konkreti informacija. Jo šeimininkė – forumietė bryyla 4u.gif Traukinių, skirtų kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia ax.gif
! informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai būsite pastebėtos mirksiukas.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, Daddygirl arba DG muilai wub.gif OP reiškia ožkų pieną, arba Druide šampūną su ožkų pienu biggrin.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti štai čia smile.gif

apie veido valymą aliejumi skaitykite čia ir čia!!!

Ekologiško gyvenimo būdo subforume yra kelios giminingos temos, užsukite: Kosmetikos priemones gaminamės pačios, Ekologinės veido ir kūno priemonės, taipogi Dalinamės natūralia kosmetika.. ir ne tik. Apie atskirus natūralios, ekologiškos kosmetikos gamintojus kalbama Kosmetikos gamintojų subforume drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 30 lapkričio 2010 - 22:22
Gal jau išbandėt naują Bourjois Bio Detox krempudrą? ax.gif Ar tinka sausai odai?
Atsakyti
dar greit prie pradžios parašau, kad čia 79 tema bigsmile.gif Dolphin 4u.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 11 30, 17:43)
Prisiminiau, kad prieš porą savaičių žadėjau parašyti atsiliepimus apie šitą tušą  doh.gif :


kas čia per tušas? Koks pavadinimas?
Atsakyti
doh.gif tiek prispaudziau cituoti is senesnes temos ir vel dingo kazkur doh.gif

Kiek prisimenu, buvo klausimas apie FIN veido prausikli, pirkau is Lovelula

Kazkuri rasi, kad kuno oda labai issauseja ziema. Turiu panasia beda. Man aliejai nepadejo, nesakau, kad oda blogai reagavo, bet man nepakankamai drekino. Vis gi priejau isvada, kad kremai ir gausios pirmines medziagos esancios juose drekina geriau.
Man labai patinka Melvita
user posted image

QUOTE(Honey @ 2010 11 30, 22:38)
Gal jau išbandėt naują Bourjois Bio Detox krempudrą? ax.gif Ar tinka sausai odai?


isbandziau du kartus, po to atidavaiu sesei.
As krempudru beveik nenaudoju. Lygiai padenge visa veida, suvienodino spalva, maloniai kvepia, lengvai tepsasi, netampo veido odos.
Man nepatiko, kaip nepatinka visos krempudros apskritai, nes matosi, kai ja pasitepu. Gal as nemoku jom tepliotis.
Mano komentaras gal nieko vertas, nes man dar ne viena krempudra nepatiko.
Siam puslapy vartotojas ivertino pudra 4.5/5, is paskutiniu komentaru atrodo, kad sunkokai tepasi g.gif man taip nepasirode
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saphia: 30 lapkričio 2010 - 23:31
Isbandziau Suki sveitikli-prausikli - patiko labai labai thumbup.gif Taupus be galo, o as sugebejau padaugint, nors ir mazai paemiau, bet ir to per daug buvo. Ant veido visai neastrus (mano oda super jautri), maloniai kvepia, odyte po jo liko labai svelni ir minksta. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, ka rekomenduotum, luzinejantiems, pazeistiems plaukam? : mastau pirkti kanors is aubrey organics... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 11 30, 23:30)
nemaciau, kad Satura prisijungus, tai sukuriau nauja tema. 


na laba diena tongue.gif Nebuvau aš prisijungusi schmoll.gif Šiaip tai neįsivaizduoju, kaip tu tą temą nukopijavai su keliais tik linkais, bet aš visad kaip micefee darau: pacituoju ankstesnį pirmą postą ir jį patvarkau 4u.gif

QUOTE(shopingas @ 2010 12 01, 02:55)
odyte po jo liko labai svelni ir minksta.  thumbup.gif


nepasausino? wink.gif Na super biggrin.gif
Atsakyti
Flos,
Labai lauksiu atsiliepimų apie XyliWhite dantų pastą 4u.gif
Atsakyti
Dolphin 4u.gif už naujus namus smile.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 11 30, 17:43)
Prisiminiau, kad prieš porą savaičių žadėjau parašyti atsiliepimus apie šitą tušą  doh.gif

Bet kokios blakstienos su Alterros tušu pas tą mergaitę bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(Honey @ 2010 11 30, 22:38)
Gal jau išbandėt naują Bourjois Bio Detox krempudrą? ax.gif Ar tinka sausai odai?

Jau ir LT matei pirkti? 4u.gif

QUOTE(Saphia @ 2010 11 30, 23:28)
Man labai patinka  Melvita
user posted image

Jis kaip sviestas ar labiau kreminis? Neįžvelgiu koks ten tūris ax.gif
Gal esu turėjusi Logonos sviestus ir galėtum palyginti? 4u.gif



Papildyta:
Gal kas matė kur Kaune pirkti FIN prausiklį veidui apie kurį Saphia neseniai rašė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2010 12 01, 08:29)
Sveikutes, ka rekomenduotum, luzinejantiems, pazeistiems plaukam? : mastau pirkti kanors is aubrey organics...  g.gif

Dantu pasta, losjonas, kas domina?
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2010 12 01, 09:29)
Sveikutes, ka rekomenduotum, luzinejantiems, pazeistiems plaukam? : mastau pirkti kanors is aubrey organics...  g.gif

Nerafinuotus aliejus.

QUOTE(Dovish @ 2010 12 01, 12:30)
Bet kokios blakstienos su Alterros tušu pas tą mergaitę bigsmile.gif  wub.gif

Ir man jis gražiai dažo, tik kad bėga, nes man nuo vėjo akys ašaroja. doh.gif
Atsakyti
pasibaige mano lubu balzamai, tai pastveriau Lavera Lip Blm SOFT ROSE, su spalvyte. Ne del spalvos emiau, o del to., kad balzamo reikia, bet parupo, kaip atrodys su spalva. Aktyvios, zonoma, tikrai neduoda spalvos, bet labai subtiliiai ir graziai atrodo lupos:) ne tik suminkstintos, pamaitintis , padrekintis, bet dar ir graziai atrodo:) Rekomenduoju smile.gif
user posted image
Tik ne tokia jau ryski spalva, kaip foto
Atsakyti