Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(Ruduoke @ 2010 12 20, 07:26)
ja  cool.gif tik as duodu jau gryna piena 4u.gif
musu meniu:
10-11 val - darzoviene su mesa
12-13val - pienas
14-15val - kruopiene
16-17val- vaisius arba pienas
18-19-20- darzoviene
21-22val-pienas
tarpuose belenkiek arbatu, kad istempt iki maitinimosi ir nakti vienakart pienas arba arbata..lb sunkiai su skysciais mums sekas, girdau ir is puodelio ir visaip kaip, kad gertu doh.gif
o kodėl nusprendei, kad jau ne klijukas, o pienas? atsibodo virt blush2.gif

dažnai valgot ax.gif gal dažnai ir po nedaug?
Atsakyti
musu dienos meniu biggrin.gif maitinu MP

7val -pienas
10-11val -pienas
13-14val -darzoviene ~150ml + pienas
16-17val -pienas
19val -pienas
21val -pienas

gal galite patarti kokiu laiku grudine kose pradeti duoti?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 12 21, 14:29)

gal galite patarti kokiu laiku grudine kose pradeti duoti?

aš duodu pusryčiams smile.gif tai pagal jūsų meniu būtų 10-11 val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 12 22, 12:45)
aš duodu pusryčiams smile.gif tai pagal jūsų meniu būtų 10-11 val. smile.gif

sakai pusryciams g.gif bandysime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 12 22, 11:52)
sakai pusryciams g.gif bandysime smile.gif

žinau, kad kiti duoda vakare, kad nakčiai būtų sočiau, bet kadangi mūsų Adomas ar sočiau užvalgęs, ar įprastai, miega vienodai blogai, tai vakarui neduodu smile.gif na tik kartais, bet nedaug, jei pvz. reikia ištempti iki naktinio valgymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 12 22, 15:46)
žinau, kad kiti duoda vakare, kad nakčiai būtų sočiau, bet kadangi mūsų Adomas ar sočiau užvalgęs, ar įprastai, miega vienodai blogai, tai vakarui neduodu smile.gif na tik kartais, bet nedaug, jei pvz. reikia ištempti iki naktinio valgymo  ax.gif

vakarui gal koks vaisius geriau g.gif
Atsakyti
Labas vakaras mamos,

Skaitau siuos du puslapiukus ir esu labai nustebusi kad maziams tiek daug duodat, ogi rekomenduojama laukti iki 6men. mano kleckui irgi 5men ir 10 dienu, tai jau pradejau nedrasiai po truputti pradejau nuo ryziu koses+pienas ir toliau kriause, obuolys, morka ar bulve. dar syvakar isgere sulciu slyvu atskiestu su vandeniu (turim bedu su viduriukais) bet tikrai dar neuzkisu jo maitinimo pieniuku tyrem g.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2010 12 22, 20:59)
Labas vakaras mamos,

Skaitau siuos du puslapiukus ir esu labai nustebusi kad maziams tiek daug duodat, ogi rekomenduojama laukti iki 6men.  mano kleckui irgi 5men ir 10 dienu, tai jau pradejau nedrasiai po truputti pradejau nuo ryziu koses+pienas ir toliau kriause, obuolys, morka ar bulve. dar syvakar isgere sulciu slyvu atskiestu su vandeniu (turim bedu su viduriukais) bet tikrai dar neuzkisu jo maitinimo pieniuku tyrem  g.gif

ne MP maitinamiems vaikams papildomą primaitinmą galima pradėti nuo 4 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 12 23, 13:00)
ne MP maitinamiems vaikams papildomą primaitinmą galima pradėti nuo 4 mėn.


as pilnai maitinau pati iki 4,5men. maitinu ir dabar nakti+1k dienoj........
bet va kas stebina kad jis tas tyreles tik duok, ir klykinames kai nebeduodu, o kiek galima jos duoti ir neturiu supratimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2010 12 23, 15:59)
as pilnai maitinau pati iki 4,5men. maitinu ir dabar nakti+1k dienoj........
bet va kas stebina kad jis tas tyreles tik duok, ir klykinames kai nebeduodu, o kiek galima jos duoti ir neturiu supratimo  blush2.gif

na po truputėlį gali didinti kiekį, aš jau duosu visą indelį, kartais ir tą, kur 190 ml ax.gif
Atsakyti
Mergytes dar reikia patarimo....

5,5men sunelis, gimes 1.5men anksciau... iki 5men maitinau MP, kurio dabar tik nakciai turiu kad keltis nereiketu pienelio taisyti blush2.gif tinginiauju smile.gif ir karta per diena.
Duodu 1k dienoj tyrele vaisiu iki 10 sauksteliu max.
1k per diena darzoviu tyres iki 8sauskteliu max.
Nu man nakti jis keliasi kas 3val.... doh.gif kodel? jau taip pervargau, auginu beveik viena (vyras daug dirba, miegot leidziu atskirai, nieko artimu salia nera) doh.gif

gal didinti tas mano dozes jam?
pienelio isgerdavo 180ml, bet po darzovienes ziuriu tik 50ml tebeisgeria, vadinasi kaip ir sotus g.gif
Atsakyti
pradejome mes jau grudine kosyte pusryciams valgyti,pailgejo laikas tarp maitinimu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti