Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro būsena moters nėštumo metu

Kaip aš pavydžiu toms, kurių vyrai nėštumo metu tapo dar dėmesingesni unsure.gif
Pas mane atvirkščiai verysad.gif Viskas iki nėštumo buvo puiku, o dabar santykiai visai atšalo, jis domisi kitomis moterimis, o aš likau viena. Jaučiuosi labai vieniša, nei draugų, nei vyro, nieko... o taip norisi truputį meilės, rupesčio... va ir šiandien ėjau į darbą ir ašaros bėgo... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(xelA @ 2008 03 05, 18:37)
O gal tiesiog moteriai derėtų prieš "darant" vaiką su vyru pasikalbėti apie tai, kas pasikeis nėštumo metu (?) Ir juo labiau vaikui gimus... Paaiškinti jam apie visus įmanomus ir neįmanomus nėštumo padarinius: nuotaikų kaita, irzlumas, dirglumas, dėmesio poreikiai. Pasikalbėti kaip bus su lovos reikalais, bendru laisvalaikiu, o gal ir atskiru... Na žodžiu apie viską... Žinoma, jei vaikas neplanuotas, tada kas kita. Tada sunkiau... Ypač vyrui, kuris visai nesiruošė tapti tėvu. Moterys juk iš prigimties motinos (na bent jau dauguma), o vyrai... amžini vaikai (ne visi...).

Aišku, kad galima pasikalbėti. Bet net pati moteris nežino visu 100 procentų, kaip viskas keisis. O be to, kalbėk nekalbėjęs, teorija yra viena, o praktika- visai kas kita smile.gif
Atsakyti
Kia laikiamės sūnaus, jaučiau, kad vyras galutinai dar nesusuitaikė su mintim, kad bus tėčiu. O Dabar jau viskas kitaip - ir elgesys ir kalbos. Dabar tai jis įkalbėjo mena dėl antro vaiko. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightwish19 @ 2008 04 02, 08:26)
Kaip aš pavydžiu toms, kurių vyrai nėštumo metu tapo dar dėmesingesni  unsure.gif
Pas mane atvirkščiai  verysad.gif Viskas iki nėštumo buvo puiku, o dabar santykiai visai atšalo, jis domisi kitomis moterimis, o aš likau viena. Jaučiuosi labai vieniša, nei draugų, nei vyro, nieko... o taip norisi truputį meilės, rupesčio... va ir šiandien ėjau į darbą ir ašaros bėgo...  cry.gif



Nenusimink taip, gal tikrai tavo vyras dar buvo nepasiruošęs tapti teveliu, bet manau kai gims jusu stebuklelis, viskas pasikeis, taps demesingu ir mylinciu, juk tai neapsakoma laime kai mažas žmogeliukas ištaria pirmus savo zodelius "mama, tetis", jis jausis labai laimingu, ir už tai bus dėkingas tau. verysad.gif Liūdna, kad kartais vyrai taip elgiasi, skaudina, nepalaiko, nesupranta......Linkiu visom, tokioje situacijoje, stiprybes ir kantrybes. 4u.gif
Atsakyti
Labai laukiam abu pirmojo musu vaikelio smile.gif Vyras pats skaiciuodavo vaisingas dienas smile.gif Pries mm intensyviai mane stebedavo, klausinedavo ar nepykina kartais smile.gif I dvi ruzavas juosteles ziurejom abu smile.gif Abu jas matem, kai dar niekas kitas nemate tos vaiduokliskos antrosios smile.gif Vykstant pas gine - tempiasi su savim kamera, jis pats daugiau klausimu ginei uzduoda nei as smile.gif Kai pranese apie musu leliu savo mamai, maciau kaip is akiu asaros isriedejo wub.gif Dabar uzsispyre nuo 15 savaites pats gaminti lovyte musu katukui smile.gif I parduotuve nevaikstau, namuose nieko dirbt neleidzia, viska uz mane padaro. Lauke uz parankes vedzioja, kad tik neparkrisciau, kad neuzkliuciau kur wub.gif Visas svytintis smile.gif Vakarais ir rytais pilveli buciuoja, kalba su mazyliu, o poto man galva glosto, ranka buciuoja smile.gif Ar yra geresniu? wub.gif As labai laiminga ! thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2008 04 03, 17:34)
Labai laukiam abu pirmojo musu vaikelio smile.gif Vyras pats skaiciuodavo vaisingas dienas smile.gif Pries mm intensyviai mane stebedavo, klausinedavo ar nepykina kartais smile.gif I dvi ruzavas juosteles ziurejom abu smile.gif Abu jas matem, kai dar niekas kitas nemate tos vaiduokliskos antrosios smile.gif Vykstant pas gine - tempiasi su savim kamera, jis pats daugiau klausimu ginei uzduoda nei as smile.gif Kai pranese apie musu leliu savo mamai, maciau kaip is akiu asaros isriedejo  wub.gif Dabar uzsispyre nuo 15 savaites pats gaminti lovyte musu katukui smile.gif I parduotuve nevaikstau, namuose nieko dirbt neleidzia, viska uz mane padaro. Lauke uz parankes vedzioja, kad tik neparkrisciau, kad neuzkliuciau kur  wub.gif Visas svytintis smile.gif Vakarais ir rytais pilveli buciuoja, kalba su mazyliu, o poto man galva glosto, ranka buciuoja smile.gif  Ar yra geresniu?  wub.gif As labai laiminga ! thumbup.gif  nestuke.gif

Net pavydas ima thumbup.gif
Laikykis tokio vyro ir visada vertink tai rolleyes.gif
Atsakyti
jo pasiseke tau su vyru...ir as tokio noreciau,maniskis tai mane per naujus viena namuose paliko,nes ka jam cia sedeti su manim kai su draugeliais pasvesti gali verysad.gif

user posted image
Atsakyti
mhm... Liudna kai vyras nesupranta, kai elgiasi egoistiskai... unsure.gif verysad.gif

Man tai labai baisu darosi kai cia pasiskaitineju...
Noriu vaikelio, o MB labai patinka gyvent taip kaip iprates, t.y. susitikinet su draugais, dalyvaut visur ir pan. Dabar tai darom kartu, nors buna, kad jis vienas kazkur isvaro su draugais "tik vyriskoj kompanijoj" doh.gif
Tai galvoju as, galvoju.. kaip butu jei pastociau? Ar visa tai liautusi? Turbut kad ne... Juk su pilvuku nebelakstyciau su juo visur, o jis namie sedet nenoretu... tai ka, as viena rymociau namie kol jis buna su draugais?.. unsure.gif verysad.gif
O gal (viltis durniu motina) jis pasikeistu?... doh.gif Bet kazin kazin...
Oi kaip man neramu...
Ar galetu kas pasidalint savo patirtim- ar vyras pasikeite i geraja puse kai jus patapot nestuke.gif ?
Atsakyti
Mano vyras visada man buvo toks geras, koki tik galima isivaizduot. Ir pries nestuma, ir pastojus. Dabar jis tik gal dar laimingesnis. Mes daug kalbames, viska aptariam, musu nuomones sutinka, kad ir iki nestumo gyvenom labai gerai ir idomiai, daug nuveikem, keliavom, o man pastojus gyvenimas pasikeite, bet tik i gera puse, nes dabar kasdien galvojam apie vaikuti, koks jis bus, kaip auklesim. Galvojam taip pat, kaip reikes rast laiko pabut dviese... blush2.gif Negalvojau, kad gali but dar geriau, bet dabar esu laimingiausia, kiek save atsimenu 4u.gif Siaip musu seimoj visada as buvau tas oziukas, kuriam vis neidomu, reikia kur nors lekt, ka nors veikt, amzinai pilna noru ir poreikiu. Maniskis visada del manes dare ir daro viska, kad tik man butu gerai. Suprantu, kaip man pasiseke, todel ir as stengiuosi ji taip pat lepint, rupintis ir rodyt meile...
Atsakyti
QUOTE(Nightwish19 @ 2008 04 03, 12:32)
Net pavydas ima  thumbup.gif
Laikykis tokio vyro ir visada vertink tai  rolleyes.gif



Vertinu ir didziuojuosi wub.gif

QUOTE(andzelikab @ 2008 04 03, 12:58)
jo pasiseke tau su vyru...ir as tokio noreciau,maniskis tai mane per naujus viena namuose paliko,nes ka jam cia sedeti su manim kai su draugeliais pasvesti gali verysad.gif
user posted image


Per Naujuosius as pati turejau budeti visa para, tai jis pas mane i darba atvaziavo, kad kartu sutikt smile.gif

QUOTE(semke @ 2008 04 03, 13:20)
Ar galetu kas pasidalint savo patirtim- ar vyras  pasikeite i geraja puse kai jus patapot  nestuke.gif ?


Sitas vyras man antras... blush2.gif Pirmas vyras visai kitoks buvo. Tiesiog abu priesingybes...Pas draugus lakstydavo, man demesio neskirdavo, buvau jam paskutneje vietoje. Kai pastojau - zinoma dziaugesi, taciau tik pirmas dienas. Veliau jam atsirado reikalai, draugai. Kai paskambinau ir pasakiau, kad pradejau kraujuoti ir man reikia i ligonine, pasake, kad issikviesciau taksi ar greitaja, kadangi siuo metu jis negali greitai atvykti... Po persileidimo namo sugrizau viena, pesciomis... Vis save raminau, kad gal jis tikrai negalejo, gal jam tikrai reikia ir tos "vyriskos" kompanijos, ir savos "Erdves". Tikinau, kad jis nera pats blogiausias, kad visos taip gyvena... Taciau viena diena atsibodo... Sio nestumo metu, buvo pradeje teplioti, tai paskambinau vyrui. Vyras parleke ant 160 km/h is darbo... Skirtumas visgi yra... Nereikia saves nuzeminti. Manau kiekviena mes verta tokio vyro apie koki svajojam!
Atsakyti
ahhh... rolleyes.gif kaip tau gerai... 4u.gif
sekmes didziausios... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2008 04 03, 09:34)
Labai laukiam abu pirmojo musu vaikelio smile.gif
Vakarais ir rytais pilveli buciuoja, kalba su mazyliu, o poto man galva glosto, ranka buciuoja smile.gif  Ar yra geresniu?  wub.gif As labai laiminga ! thumbup.gif  nestuke.gif

Taigi, tikrai turi puikų vyrą thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(andzelikab @ 2008 04 03, 11:58)
jo pasiseke tau su vyru...ir as tokio noreciau,maniskis tai mane per naujus viena namuose paliko,nes ka jam cia sedeti su manim kai su draugeliais pasvesti gali verysad.gif

Na žinai ką... doh.gif Tikras siaubas, nesąmonė kažkokia schmoll.gif

QUOTE(VVaiva @ 2008 04 03, 12:45)
Mano vyras visada man buvo toks geras, koki tik galima isivaizduot. Ir pries nestuma, ir pastojus. Dabar jis tik gal dar laimingesnis.

Maniskis visada del manes dare ir daro viska, kad tik man butu gerai. Suprantu, kaip man pasiseke, todel ir as stengiuosi ji taip pat lepint, rupintis ir rodyt meile...

Šaunuoliai 4u.gif
Gerai, kai viens kitą myli, supranta, gerbia... Ne taip kaip pvz. andzelikab - vargas tau, mergyt... unsure.gif

Šiaip palaikau nuomonę, kad vyrus turim tokius, kokių pačios esame vertos... wub.gif
Mes abu esame labai laimingi žmonės būdami kartu wub.gif
Atsakyti