Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

Sveikos
gal kas turite schemuciu su mumiais troliais ir su Mazaisiais poniais?

buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2011 01 25, 14:50)
Dantiste,man reikia Paradaisal Bird ir Mermaid-lazareva. Arba gali būt pavadinta tik Mermaid. Būčiau labai dėkinga smile.gif

deja sitos autores neturiu nei vienos schemos. ir neradau niekur internete doh.gif gal kas nors dar pagelbes 4u.gif

kazkam reikejo su rasymu susijusiu paveiksleliu uzrasu knygutei. gal tokia plunksna tiktu?
user posted image
http://data7.gallery...--14595545-.jpg

skirtukas su irisu:
http://img26.imagesh...alalphabet5.jpg
Atsakyti
Ieškau šio meškiuko schemos. (Kur su raudonu paltuku ir baltais batukais- turiu)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 01 25, 12:13)
Sveikos darbstuolytes 4u.gif
ieskau schemuciu, tinkanciu krikstynoms. gal galetumete pagelbeti?
Aciu wub.gif


O nebandei pritaikyti ką nors iš konkrečiai krikštynoms neskirtų dizainų? Aš draugų dukros krikštynoms siuvinėjau šį: Nimue Papillon
Nebūtina ieškoti konkrečiai šiai progai pritaikytų dizainų - tokių gal ir nerasi taip lengvai... g.gif
Atsakyti
Nebūtina ieškoti konkrečiai šiai progai pritaikytų dizainų - tokių gal ir nerasi taip lengvai... g.gif
[/quote]


Aciu, zinau. butu geria us angeliuku, radau tinkama schema (esu idejus i si foruma) bet labai neryski, gal kas turite ryskesne tokia ir su siulu kodais? arba gal kas galite pasiulyti garbanoto angeliuko foto ar kazko kas tiktu. aciu.
Atsiprasau kad kartojuosi, tiesiog nori patikslinti savo uzklausima. tai nebutina ituri buti krikstynoms, gali buti su angeliukais ar pan.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Princesė,2011 01 25, 19:38]
Nebūtina ieškoti konkrečiai šiai progai pritaikytų dizainų - tokių gal ir nerasi taip lengvai... g.gif
[/quote]
Aciu, zinau. butu geria us angeliuku, radau tinkama schema (esu idejus i si foruma) bet labai neryski, gal kas turite ryskesne tokia ir su siulu kodais? arba gal kas galite pasiulyti garbanoto angeliuko foto ar kazko kas tiktu. aciu.
Atsiprasau kad kartojuosi, tiesiog nori patikslinti savo uzklausima. tai nebutina ituri buti krikstynoms, gali buti su angeliukais ar pan.
Aciu 4u.gif
[/quote]

štai parsisiųsk iš čia angeliukų patalpinau:
ANGELIUKAI
Atsakyti
[quote=Safira023,2011 01 25, 23:09]
Aciu, zinau. butu geria us angeliuku, radau tinkama schema (esu idejus i si foruma) bet labai neryski, gal kas turite ryskesne tokia ir su siulu kodais? arba gal kas galite pasiulyti garbanoto angeliuko foto ar kazko kas tiktu. aciu.
Atsiprasau kad kartojuosi, tiesiog nori patikslinti savo uzklausima. tai nebutina ituri buti krikstynoms, gali buti su angeliukais ar pan.
Aciu 4u.gif
[/quote]

štai parsisiųsk iš čia angeliukų patalpinau:
ANGELIUKAI
[/quote]
tai kad rašo " no file "
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 02 22, 15:49)


Sveikos,

perziurejau begale schemu temu, bet neradau ko ieskau. Anksciau tikrai kazkur maciau, bet neissisaugojau doh.gif O dabar niekur nerandu va tokios schemos, tik su liutukais. Gal kas zinot kur rasti?
Atsakyti

 i 
Primenu, kad ši tema skirta tik schemoms.
Visus kitus dalykus (padėkos, papildomi klausimai ir pan.) aptarinėkite kitose temose ar per až, skype, ir pan. Taip lengviau bus pačioms susirasti norimą schemą.
Atsakyti
ANGELIUKAI

1 psl yra nuoroda angelai,fejos ,prasom ieskotis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 sausio 2011 - 09:27
Sveikos,

Gal kas turite schemuciu valentino dienos progai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2011 01 26, 13:49)
Sveikos,
Gal kas turite schemuciu valentino dienos progai?  g.gif

valentinas
Atsakyti