Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis

pas si gydytoja negimdziau, bet buvau papuolusi pas ji, kai vaiko judesiukai sukele nerima ir i klinikas teko uzsukt - tai jis buvo priemime. Tai labai gera ispudi paliko smile.gif Labai labai rupestingas, siltas, svelnus, viska paaiskina, pataria. Manau, kad ir per gimdymus toks gydytojas puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
Siaip tai jis nenori imti pries,geriau jau"paskui atsiskaitysim,jei noresit".Taip man bent sake.Nors niekada nereikalauja ir net uzuominos jokios neduoda,kad reiketu duoti.Tiesiog pats nori atsidekoti uz nuosirdzia pagalba.
Atsakyti
Siūliau šiam gydytojui pinigų už tai, kad jis mane echoskopavo , kai aš to paprašiau, jis net supyko, pasijutau nejaukiai. Tuo tarpu, anksciau lankiausi pas labai išgirtą klinikų gydytoją, kuri apsimesdavo, kad neturi laiko ar pan., žodžiu, laukė pinigų, bendravo arogantiškai. Šis gydytojas tikrai ne kyšininkas, dirba ne dėl pinigų, o dėl žmogaus.
Atsakyti
Na va siandien pirma diena buvau pas gyd. Birzieti - nerealus gydytojas. Visais rupimais klausimais taip prakonsultavo kad abar jauciuosi saugiose rankose thumbup.gif Net nepalyginsi su p. Vanagiene... As tokia laiminga smile.gif
Atsakyti
Jei dar gimdysiu tai tik pas Biržietį bigsmile.gif
va thumbup.gif gydytojas
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2006 10 20, 12:18)
Jei dar gimdysiu tai tik pas Biržietį  bigsmile.gif
va  thumbup.gif  gydytojas

jei gali,parasyk, kodel. Tiesiog man arteja gimdymas,gimdysiu pas ji,tai noreciau kazkaip is anksto zinoti,koks jis yra per gimdyma.Siaip,vizitu metu,esu labai patenkinta,bendrauti su pacientais jis moka puikiai thumbup.gif bet zinai,man gali daryti cezari,tai siek tiek nerimauju...
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2006 10 20, 12:18)
Jei dar gimdysiu tai tik pas Biržietį  bigsmile.gif
va  thumbup.gif  gydytojas


Kad girdejau jog nuo spalio Birzietis gimdymu nebepriimines nebent tik tom su kuriom buvo susitarta iki spalio.
Atsakyti
Nepergyvenk, man taip pat darė Cezarį, nes lėlytė sėdėjo ir nesiruošė verstis. Viskas buvo thumbup.gif jis dirbo savo darbą, o aš laukiau, kada pagaliau išgirsiu savo mažosios balselį. Ir po operacijos pradžio praėjus nepilnai 10 min išgirdau 4u.gif Apsiblioviau blush2.gif Tik ištraukė lialią, o tu jau matai kaip ją neša ant staliuko sutvarkyti, po to atneša prie galvos, kad galėtum pabučiuoti, paliesti, nes laisva tik viena ranka. Na o jau po to lialia išneša į vaikučių palatą. Jei bus vyras, jis viską žinos ir galės eiti kartu su tavo mažyliu.
Patariu jokių daiktų į ligoninę nesivešti, nes po operacijos guldo į intensyvios terapijos palatą tai jokių daiktų negalima laikyti, tiksliau sakant tau jų nereikės. Vaikelį maitinti atveš ne iš karto. Tik nebijok prašyti vaistų nuo skausmo jei kartais labai skaudės. Geriau nekentėti smile.gif
po operacijos Biržietis mane lankė visas dienas ir ramino, o aš nervinuos dėl visokių smulkmenų blush2.gif Buvau su juo susitarus ir esu dabar laiminga mama. Ačiū gydytojui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
thumbup.gif
Atsakyti
as pas si gydytoja negimdziau, taciau man teko su juo susidurti ax.gif mano gydytojas turejo isvykti, kai man buvo nustatyta gimdymo data, tad jis rekomendavo si gydytoja blush2.gif teko su juo bendrauti ir tikrai tiktai geri atsiliepimai, suprantantis zmogus ir nuosirdus gydytojas thumbup.gif taciau mano sunutis sulauke savojo gydytojo ir mes gimeme ne pas si rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _braskute: 24 spalio 2006 - 10:04
QUOTE(Forgete @ 2006 10 20, 13:50)
Kad girdejau jog nuo spalio Birzietis gimdymu nebepriimines nebent tik tom su kuriom buvo susitarta iki spalio.

O kodel?
Atsakyti
QUOTE(jolia25 @ 2006 10 24, 12:18)

Todel kad jis kazkaip perejo i kita skyriu ir gimdymu nebepriimines.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 10 24, 15:12)
Todel kad jis kazkaip perejo i kita skyriu ir gimdymu nebepriimines.

O gal žinai kokį dabar profilį pasirinko?
Atsakyti