Įkraunama...
Įkraunama...

Kai gimsta meilė

QUOTE(Primadona-A @ 2010 12 02, 17:48)
Kad ir po 17val. kankynių, po sunkių kančių ir kirpimų- aš buvau laiminga...dar tą dieną negalėjau pasakyti, jog gimdyti natūraliai yra geriau nei operacija, bet jau po poros dienų galėjau tą patvirtinti...Gamta sukūrė moterį tokią stiprią, ji ištveria tokias kančias ir dar sugeba pasirūpinti savo vaikeliu...ko negalėjau pasakyti apie savo pirmagimio patirtį, todėl dabar drąsiai galiu pasakyti, kad visi skausmai užsimirštą, visos siūlės sugija...visi randai dyla, o džiaugsmas ir meilė matyti savo kūdikį auga dienomis ir valandomis...
Lapkričio 24d. 19.25val. 3306g. ir 50cm pasaulį išvydo Izabelė, Patriko mažoji sesytė... wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif net asara nubraukiau wub.gif
Atsakyti
Aukit sveikos 4u.gif Kai pagimdziau savo dukryte,taipat niuniavau jai lopsine,seseles praeidamos pasiziuri blink.gif keistai,nieko aplink nemaciau,tik savo pupa,veliau tik pagalvojau-kaip ten man taip susviete niuniuoti lopsine g.gif 4u.gif
Atsakyti
labai nuostabi istorija, ir surasyta fantastiskai.
bukite laimingi!
Atsakyti
wub.gif O kokia db gražuolytė mažoji istorijos stebukliukė wub.gif
Atsakyti
Kaip nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif neveltui Izabyte ir toliau dainuoja wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai nuoširdi istorija wub.gif SUPER wub.gif
Atsakyti