Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *43 Namučiai...

QUOTE(Papugele @ 2010 12 06, 13:23)
[
As skaitau F. Gregory "Ziniuone", labai patinka wub.gif Tai pirma F. Gregory knyga, bet manau ant  jos 'Karalienes, seseru ir kt' serijos nebesikabinsiu, uzteks grazaus atsiminimo apie Ziniuone.


man Žiniuonė prasčiausia iš visų kiek jos skaičiau. Karalienės visai kitokios - vis pasakojama kito asmens akimis , istoriniai asmenys ir faktai. nors pirmosios Karalienės stipriausios.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 10:44)
Va Užkalnis išgyrė Starkaus "Tuk tuk Indija":
http://uzkalnis.popo...jos-stebejimai/

Paskaitysim jo knygas,pažiūrėsim kas jis per dievas,kad kitus taip kritikuoja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 12 06, 13:24)
Sveikutes 4u.gif
Ingenai, pribloskei savo Uzkalnio istrauka blink.gif Kas jis mano esas, kad gali taip rasyt apie zymiausius Lietuvos klasikus.  blink.gif  doh.gif
Ziuriu man reiks labai susiimt norint atskirt knygas nuo zmogaus asmenybes, nes kitaip praeis noras skaityt bet kuria is jo knygu biggrin.gif

Ingenai, o kaip tau "Gudrioji nuodu vireja" ar patiko?

As skaitau F. Gregory "Ziniuone", labai patinka wub.gif Tai pirma F. Gregory knyga, bet manau ant  jos 'Karalienes, seseru ir kt' serijos nebesikabinsiu, uzteks grazaus atsiminimo apie Ziniuone.
Papildyta:



Man jau ta pavardė Užkalnis paskut. metu kaip keiksmažodis pasidarė cool.gif
Kol kas (norint, perkant) atskirti knygas nuo autoriaus gal ir sekasi. Bet nežinau, kaip bus, kai jas skaitysiu cool.gif

"Gudrioji nuodų virėja" labai patiko thumbup.gif Savotiškas stilius, arčiau galo jau balsu juokiausi keletoje vietų biggrin.gif Skaitysiu šio autoriaus knygas ir toliau.

Man irgi "Žiniuonė" patiko thumbup.gif , labiau už Gregory "Karalienės sesuo". Savotiškas stilius, magijos šmagijos, ne koks istor. romanas. Reikia arba mėgti tokio stiliaus knygas, arba ne.
O tau ji ar nėra kažkuo panaši į "Pribuvėjos paslaptis"?


QUOTE(adžani @ 2010 12 06, 14:02)
Paskaitysim jo knygas,pažiūrėsim kas jis per dievas,kad kitus taip kritikuoja.  g.gif

drinks_cheers.gif
Kažkada esu skaičiusi, kad jo knygas irgi kritikuoja nemažai. Tik aišku, ne taip snobiškai ir ciniškai. Deramai kritikuoti irgi didelis menas.
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 12 06, 14:02)
Paskaitysim jo knygas,pažiūrėsim kas jis per dievas,kad kitus taip kritikuoja.  g.gif



nežinau, aš gal kitaip interpretuočiau. savo laiku Žemaitė nebuvo lėkšta ir provinciali, bet jeiigu ji daabrtiniam rašytojui tebėra sektinas pavyzdys, tada jau problema. gal jis čia turi omeny tai, kad mes (vartoja daugiskaitos pirmąjį asmenį, taigi neišskiaria ir savęs) turėtume atsimerkti ir žvelgti plačiau, neįsikibti 19-20 a. pr. literatų.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 12 06, 14:54)
nežinau, aš gal kitaip interpretuočiau. savo laiku Žemaitė nebuvo lėkšta ir provinciali, bet jeiigu ji daabrtiniam rašytojui tebėra sektinas pavyzdys, tada jau problema. gal jis čia turi omeny tai, kad mes (vartoja daugiskaitos pirmąjį asmenį, taigi neišskiaria ir savęs) turėtume atsimerkti ir žvelgti plačiau, neįsikibti 19-20 a. pr. literatų.



Na gal, bet vistiek gan miglotai parašyta. Žinoma, klasika yra klasika, ar tai būtų Žemaitė, ar Austen ar dar kas nors, parėjo tie laikai, ir nebereiktų rašyti, kaip kad tie klasikai rašė, reiktų ieškoti naujų sprendimų. Kaip kad ieško pvz. Pamukas, Rushdie ir pan. Bet pavadinti tuos klasikus lėkštais, tai ką aš žinau cool.gif
O vat įdomu, kurie jau čia mūsų lietuvių literatai to 19-20 a. literatūros įsikibę laikosi g.gif Aš nelabai domiuosi šiuolaikine lietuvių literatūra, bet tokių pavyzdžių pati tai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 15:01)
N
O vat įdomu, kurie jau čia mūsų lietuvių literatai to 19-20 a. literatūros įsikibę laikosi g.gif Aš nelabai domiuosi šiuolaikine lietuvių literatūra, bet tokių pavyzdžių pati tai nežinau.



va šito negaliu pasakyti, todėl atsargiai interpretuoju g.gif ar jis kalba apie kažką konkrečiai, kad tos Žemaitės laikosi, ar abstrakčiai. na, bet kokiu atveju savęs iš mūsų neišskiria biggrin.gif

o kokia moterėlė po Tunisą keliavo?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 12 06, 15:05)
va šito negaliu pasakyti, todėl atsargiai interpretuoju  g.gif ar jis kalba apie kažką konkrečiai, kad tos Žemaitės laikosi, ar abstrakčiai. na, bet kokiu atveju savęs iš mūsų neišskiria  biggrin.gif

o kokia moterėlė po Tunisą keliavo?


Tai jau tikrai nežinau, apie kokią čia moterėlę tongue.gif
Tas jo "mes" tai čia suvaidintas mandagumas. Esu tikra, kad turi omeny kitus, o savęs ne.
Lietuvių moterų, rašiusių knygas kelionių tematika, mano žiniomis ne tiek ir daug: Davainė (Airija), Ivanauskaitė (Tibetas ir pan.) ir ta knyga apie Japoniją, kur įdėjai. Daugiau aš pati kaip ir nežinau g.gif
Tiesa, dar Aukštikalnytės "Mama Afrika".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 06 gruodžio 2010 - 15:11
Sveikos po savaitgalio smile.gif . Mano planai pasiekti knygyna taip ir liko tik planais doh.gif . Sedesiu vis dar su "Karta Amerikoje"
Silto vakaro 4u.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

Šiandien pabaigiau John Boyne "Berniuką dryžuota pižama". Labai liūdna knyga verysad.gif Bet patiko irgi labai. Tikrai rekomenduoju visoms, kurios mėgsta tokios tematikos knygas, bet manau turėtų patikti ir toms, kurios nemėgsta smile.gif Vakare gal parašysiu tikrą atsiliepimą blush2.gif

QUOTE(Gegytė @ 2010 12 06, 13:03)
Vakar mama naktį išjungė elektrą iš viso, kad neskaityčiau  rolleyes.gif tai matyt man jau nelabai kas, ania? unsure.gif  lotuliukas.gif


Mano mama irgi jau ruošiasi drąstiškų (ar be nosinės? g.gif ) priemonių imtis, kad nebeskaityčiau per naktis, nes rėkimo jau nebeužtenka doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kas tas Užkalnis, kad jūs taip dažnai jį minit?

Šiaip tai apie Žemaitę labai nemažai paskutiniu metu skaičiau. Juokinga: vaikams tipo mokyklose baisu skaityti jos apsakymus, o ir suaugusieji atsieit nebesupranta, apie ką ji rašė.
Nesąmonės, pati žadu paskaityti, pasigrožėti tikra lietuvių klasika, moteriške, kuri savo laikmečiu peržengė nusistovėjusias normas, rašė tai, ką matė.
Ji man autoritetas: kaži ką tas kažkoks Užkalnis rašinėtų, jei Žemaitė nebūtų savo laiku pralaužusi ledų....
Atsakyti
Labas vakaras visoms skaitytojoms bigsmile.gif 4u.gif registruojuosi su Paulo Coelho "Brida" smile.gif
user posted image
Na Paulo Coelho yra Paulo Coelho,jo kūryba savotiška,kitokia ir arba joje gali įžvelgti labai daug arba visiškai nieko,aš žaviuosiu juo,tačiau pastebėjau,kad kai kurios knygos vos ne identiškos (nors greičiausia daug kas man paprieštarautų biggrin.gif ) "Portobelo Ragana","Brida","Veronika ryžtasi mirti" daug panašumų,kažko labau orginalaus neradau smile.gif
Beje,gal kas rekomenduotų kokią lengvo turinio knygą su daug humoro? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos

QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 06, 10:44)
Labas rytas 4u.gif

Va Užkalnis išgyrė Starkaus "Tuk tuk Indija":
http://uzkalnis.popo...jos-stebejimai/

bigsmile.gif nors viena knyga patiko

QUOTE(Skaitanti @ 2010 12 06, 17:18)
Sveikos,

Kas tas Užkalnis, kad jūs taip dažnai jį minit?

Šiaip tai apie Žemaitę labai nemažai paskutiniu metu skaičiau. Juokinga: vaikams tipo mokyklose baisu skaityti jos apsakymus,

Užkalnis- publicistas, rašantis apie keliones. Gan ribotų pažiūrų žmogus biggrin.gif

o dėl taviškio teiginio apie Žemaitę lotuliukas.gif tikriausiai tie, kurie taip sakė, nėra skaitę tikrai baisių knygų doh.gif nieko ten baisaus nėra.

QUOTE(Diana24 @ 2010 12 06, 17:26)
  Beje,gal kas rekomenduotų kokią lengvo turinio knygą su daug humoro? bigsmile.gif

siūlau kokią nors Madame ar Capuccino knygą imt mirksiukas.gif
Atsakyti