Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *43 Namučiai...

Beje Masako cia tikrai ne pirmas leidimas, jei manes atmintis neapgauna. Pirmasis buvo is 20amz aukso fondo, lyg ir unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerinha @ 2010 12 12, 12:15)
bet zinau, kad turinys tas pats

drinks_cheers.gif

man svarbiau, kad pati knyga butu "sviezia", nenuskaityta, negu leidimas biggrin.gif

Knyga apie San Mikele tai tikrai nelabai kaip isleista ta senoji - minkstais virseliais...Maciau nauja leidima - knyga trigubai storesne lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 12, 12:16)
Bet kad ir pati knyga nuskaityta gerokai, nelabai kokios būklės unsure.gif 

ai, del to tai sutinku - norisi kuo "sviezesnes" drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2010 12 12, 10:11)
o kuris tavo leidimas?

yra dar 1998m leidimo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerinha @ 2010 12 12, 11:16)
Beje Masako cia tikrai ne pirmas leidimas, jei manes atmintis neapgauna. Pirmasis buvo is  20amz aukso fondo, lyg ir  unsure.gif

Tai mano matyt ir yra ta pirmoji. Nes būtent iš XX a. aukso fondo.
Jeigu pati knyga būtų geros būklės, tai ir nesukčiau dėl to sau galvos. O dabar matosi, kad ir lapai buvo drėgmės pagavę, pageltonavę, ir viršelis kažkoks patrintas. Estetinio vaizdo nėra unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 12 12, 11:21)
yra dar 1998m leidimo
user posted image

Ne šitas.
Tie du, tavo ir Masako įdėti man vienodai gražūs. Maniškis gi blankus, šviesus, neatspindintis turinio.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 12, 10:23)
Maniškis gi blankus, šviesus, neatspindintis turinio.

Na internete jau matyt neįmanoma surasti to leidimo, nors wikipedijoje ra6o, kad "Lietuviškai Kvepalai išleisti 1998 metais Alma littera (Vilnius) leidyklos. 2004 m. knyga pakartotinai išleista tos pačios leidyklos XX amžiaus aukso fondo serijoje."

O angliškieji šio kūrinio viršeliai:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1, 2 ir paskutinis yra pasirodė UK, kiti USA.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 12 12, 13:21)
yra dar 1998m leidimo
user posted image

as va tokia turiu
is anglisku man tas su gelem ir zirklem labai wub.gif
Atsakyti
nzn, kodel, bet man si daina asocijuojasi su sita Kvepalu istorija. Turbut del tu redheadziu rolleyes.gif

http://www.youtube.c...h?v=G_Ei0KjnXIM
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2010 12 11, 18:47)
Žemaitė. Marti.

user posted image

wub.gif niu kaip miela, kad klasika kažkam patinka 4u.gif ogi kažkokie gudročiai, girdėjau, jau iš mokyklų programų nori išimti tokius kūrinius doh.gif
Žemaitė man labai patinka dėl daugelio priežasčių- viena, mano seneliai gimę ten, kur gyveno Žemaitė, antra, mano seneliai ir tėvai, proseneliai- visi gryni žemaičiai, trečia- man patinka ir mane žavi žemaičių dvasia, ketvirta- ir pati žemaitiškai moku, kalbu blush2.gif mano dukrytės vardą visada visi tapatina su vienu Žemaitės apsakymu blush2.gif bet man gražu blush2.gif lygiai taip pat, kaip veža vardas Veronika, ale mama jau prigrasino jei kada dukrytė bus- tokio neduot biggrin.gif

O pas mane vakar parkeliavo dar trys naujos knygos: Vanduo drambliams, Reanimacijos palata ir Naktinis traukinys į Lisaboną 4u.gif

Labas dienas 4u.gif sergam verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 12 gruodžio 2010 - 12:05

Labas sekmadienis 4u.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 12 12, 11:42)
O angliškieji šio kūrinio viršeliai:
user posted image user posted image
Man šitie du labai labai patiko wub.gif

QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 12 12, 12:05)
O pas mane vakar parkeliavo dar trys naujos knygos: Vanduo drambliams, Reanimacijos palata ir Naktinis traukinys į Lisaboną 4u.gif

Labas dienas 4u.gif sergam verysad.gif
Sveikinu su naujom knygom namie 4u.gif Ir daug daug sveikatos 4u.gif Nesirkit 4u.gif ir greitai sveikit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 12 gruodžio 2010 - 12:48
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 12, 12:23)
Tie du, tavo ir Masako įdėti man vienodai gražūs. Maniškis gi blankus, šviesus, neatspindintis turinio.

Ir man idomu koks tas tavo leidimas ir virselis, nes esu maciusi tik situos kur buvo ideti. Maniskis man grazus wub.gif smile.gif
user posted image

Jau kelinta karta pavydas paima graziu anglisku virseliu bigsmile.gif

Sveikutes 4u.gif
Atsakyti
laba biggrin.gif
QUOTE(Masako @ 2010 12 12, 11:46)
P. Suskind Kvepalai. Vieno zudiko istorija - nuostabi. Buvau girdejus, kad filmas prastokas, lyginant su knyga, o man  pasirode lygiaverciai.

drinks_cheers.gif labai patiko filmas bigsmile.gif man netgi geresnis už knygą pasirodė ax.gif

O iš viršelių tai tas paskutinis su raudonplauke labai gražus wub.gif
Atsakyti
Labu smile.gif

Vakar pabaigiau Isabel Abedi „Izolą“. Labai patiko. Veiksmas tikrai nenuspėjamai vystėsi, nors iš dalies atitiko mano spėjimus cool.gif Rekomenduočiau visoms, kam patiko „Bado žaidynės“, pastaroji gal šiek tiek stiprėsnė, bet „Izola“ irgi gera mirksiukas.gif
Atsakyti