Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(garbane @ 2008 11 06, 20:34)
Tas straipsnis Delfyje prasideda didziule nesamone  lotuliukas.gif Oi oi oi sako ne portugalai, o brazilai. Matyt daugybe brazilu oro uoste buvo (nekeista), bet siaip zurnalistinis profesionalumas reikalautu pasitikslint pries rasant..
Aš iš viso jokio "oi, oi" negirdėjau. doh.gif g.gif
Kažkoks keistokas straipsnis.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 11 06, 15:53)
1. As irgi noreciau, bandysim. mirksiukas.gif

2.O tai kaip ja susirasti? Tayloro rusiuose?

3. Atsiprasau  blush2.gif , va kaip buna, kai nepatiktrinu.  doh.gif  Pataisiau.  ax.gif portugalija

I rusius veda gidas, pirmiausia einama i toki pastata, ten labai daug nedirba zmoniu. Ji smulki, matosi is karto, kad ne portugale lotuliukas.gif , mes ja pirma karta pamate, is karto pagalvojom, kad tai lietuve. O jei pasakysit, kad is Lietuvos, is karto jums ja atves, jei tik ta diena dirbs. Mes su ja karts nuo karto pasirasom laiskais, reiks parasyt ax.gif
Straipsnis...ka galiu pasakyti. Zurnalistes subjektyvus ispudziai. Tarp kitko, mes ne karto nepasiklydom Lisabonoje, o ir apie oi oi oi pirma karta girdziu.
Tiesa, apie Fado. Garsiausia siuo metu fado daininke yra Mariza. Galit paklausyti jos. Man wub.gif
http://www.youtube.c...Iapqgekl3I&NR=1
Papildyta:
kazkaip jau senokai buvau klausius fado, zinokit tokia nostalgija apeme ax.gif
Noriu i Portugalija. Dabar gailiuosi, kad nepirkau bilietu, butu buve truputi brangiau nei 140, bet ir ne tukstanciai ax.gif
cia dar fado wub.gif http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2008 11 07, 02:16)
I rusius veda gidas, pirmiausia einama i toki pastata, ten labai daug nedirba zmoniu. Ji smulki, matosi is karto, kad ne portugale lotuliukas.gif , mes ja pirma karta pamate, is karto pagalvojom, kad tai lietuve. O jei pasakysit, kad is Lietuvos, is karto jums ja atves, jei tik ta diena dirbs. Mes su ja karts nuo karto pasirasom laiskais, reiks parasyt ax.gif


Regal, o gal būtų galima iš jūs Skaistės el.paštą gauti?
Kažkada 2009-aisiais jau, planuojame vykti vėl į Portugaliją, tik šį kartą jau į jos šiaurę.
Norėtųsi susirašyti su Skaiste,nes būt labai fainai, kad mūsų tautietė mus pavedžiotų po rūsius smile.gif

Žinoma, jei reikia, paklauskite ir pačios Skaistės, ar ji tam duoda leidimą 4u.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
o sakykite, ar Lisabonoje būna porto rūsių ar tik Porte?
nes man kažkaip nuo Lisabonos, kai mašinos nenuomosiu, važiuoti autobusu į Portą, tai ką aš žinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 11 07, 09:17)
o sakykite, ar Lisabonoje būna porto rūsių ar tik Porte?
Portveino rūsiai tik Porte. Nes portveinas spaudžiamas iš Douro slėnyje užaugusių vynuogių ir būtinai praplukdomas Douro upe iki Porto (berods nieko nesumaišiau). biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 07 lapkričio 2008 - 09:21
QUOTE(dianita @ 2008 11 07, 01:09)
o kada jus skrendat? As labai noriu nuskristi i Porto, ziurejau su Ryanair is Kauno ir per Frankfurta, ir per Londona ir t.t. bet kad uz tokia kaina bilietu niekaip doh.gif  as ziurejau vasario pirmai savaitei ax.gif

Skrendam lapkricio 11d. pries kelis menesius buvo ryanair akcija spaliui ir lapkriciui uz 0,02 euro uz bilieta +10euru mokesciai. Retai, bet islenda ten panasiu perliuku. mirksiukas.gif

Regal, auksas tu. 4u.gif Dekui.

Dabar vargstam su GPS. doh.gif Skolinames telefona su GPS, reikia instaliuotis zemelapius, bet tai kodai netinka, tai dar kas nors. doh.gif O laiko beveik jau neliko. schmoll.gif
Atsakyti
Cia vieno keliavusio ispudziai:
http://www.road.lt/p...enorastis-8230/
pati dar neskaiciau
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2008 11 07, 23:52)
Regal, auksas tu. 4u.gif Dekui.


Aciu tongue.gif , tik kad nenusipelniau blush2.gif

o cia dar apie Porto, o ir pacios Skaistes nuotrauka yra smile.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=16434822
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 08 lapkričio 2008 - 11:41
QUOTE(regal @ 2008 11 08, 12:41)
Cia vieno keliavusio ispudziai:
http://www.road.lt/p...enorastis-8230/
pati dar neskaiciau


Superinis straipsniukas, net atsispausdinau . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 11 08, 17:19)
Superinis straipsniukas, net atsispausdinau . thumbup.gif

Ir man patiko, moka rasyt thumbup.gif
Tik su vienu nesutinku, gyvent pastoviai ten nera jau taip gerai, bent jau mums. Kasdieniniam gyvenime, portugalu atsipalaidavimas, amanha- ne mums. Kai nei darbe, nei banke, nei kitose institucijose neina normaliai sutavrkyti reikalu- tai ne mums schmoll.gif Mums priimtinesne vokiska tvarka ax.gif
O atostogoms Porugalija - nuostabi salis. Sitam pritariu 200proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Caca*, laukiam įspūdžių iš Portugalijos ax.gif
Papildyta:
Iš tos nostalgijos , atsidarėm portveino butelį ir gurkšnojam su MB wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 18 lapkričio 2008 - 01:11
Sveiki.Ka tik grizau.Kai tik mazumele pailsesiu, pazadu pasakojima su foto apie sia daugiau nei pasakiska sali. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2008 11 08, 22:40)
Ir man patiko, moka rasyt thumbup.gif
Tik su vienu nesutinku, gyvent pastoviai ten nera jau taip gerai, bent jau mums. Kasdieniniam gyvenime, portugalu atsipalaidavimas, amanha- ne mums. Kai nei darbe, nei banke, nei kitose institucijose neina normaliai sutavrkyti reikalu- tai ne mums schmoll.gif Mums priimtinesne vokiska tvarka ax.gif
O atostogoms Porugalija - nuostabi salis. Sitam pritariu 200proc. drinks_cheers.gif


pritariu, kad atostogoms tai puiki salis ir zmones labai mandagus ir mieli... aisku, ju savotiskas juodasis jumoras ir pesimizmas, bet siaip fainai ten.. o gyventi.. tai neduok dieve, ten gi ekonomika niekur nejuda.. plius atlyginimai kaip pas mus (vidutinis kazkur apie 600 eur)... birzeli koki ir as i Porto skrisiu.. plius ten yra traukinukas, kuriuo gali apvaziuoti pakrante ir pamatyti garsiuosius vynuogynus... o del fado tai idomu tai, kad kiekviename regione jo atlikimas skiriasi.. senais laikais tai buvo liudnos dainos stilius, dainuojamas lengvo elgesio merginu, jureiviu ir t.t. benamiu, dainos, kuriomis jie skusdavosi savo likimu.. o dabar tai tapo populiaru.. tai daugiau budinga lisabonai, is ten ir ispopuliarejo.. bet tai nera portugalijos, kaip salies, kulturos dalis (bent jau man taip portugalai aiskino)
Atsakyti