Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos miestuose

QUOTE(smile_at @ 2012 02 18, 00:43)
Man tai ne tie 1300 mokami aktualu, kiek tai kur vaiką reiktų padėt  unsure.gif
o jeigu į temą, aš savo dvynukėms mergytėms samdausi auklę už mažesnę nei 1300 algą ir esu rami, kad man nebus problemų kai vaikai sirgs ar dar kažkas  rolleyes.gif

zodziu draugiskai priejom isvada,kad pasiulymas ne tas,uz kuriuo reikia kabintis mamoms.uz ta kaina galima surasti aukle tik savo vaikui,kuri tik su juo bus Jusu namuose.ir ka man mamytes,priziurincios kitus vaikus,besakytu,bet nors uzmuskit,nuomones nepakeisiu-kai yra du vaikai,savo ir ne,pirmiausia mama pasirupins savo vaiku,atkreips i ji demesi ir pan.tad as kategoriskai pries tokiu dalykus.ji gali buti valandine aukle.bet ne pastovi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.ch @ 2012 02 15, 17:52)
Sveiki,
Auginu 1m. 10mėn. mergytę, mielai dar priimčiau panašaus amžiaus vaikutį, man reikia Jūsų patarimo ar prašyti 1300lt visą d.d per daug ar mažai? 4u.gif
(virčiau vaikams valgį, žaidimai.., laukas ir t.t. kaip priklauso).
Ar dar paskaičiuoti išlaidas produktams, ir maitinimą auklėtojai      4u.gif
Dėkui už atsakymus smile.gif
P.S. Vilnius, Perkūnkiemis

Norejau paklausti tik,ka jus darysite,kai vienas is vaiku susirgs.Nes as samdau aukle tik del to nes mano darbiuose negali but kalbu apie nedarbingumo lapelis.
As moku auklei 5 lt/uz valanda(Vilnius,Pašilaiciai-salia Perkunkiemio).Ir pries tai mokejau tiek pat,tai kai atsidurem ligonineje ,aukle buvo su vaiku ir ligonineje. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alanta2012: 18 vasario 2012 - 12:56
Jei jau kalba eina apie vaikučių ligas, tai apsvarščiau ką daryčiau, jei mano vaikas susirgtų ir atsidurtų ligonijėj schmoll.gif
(mes turim dvi puikias močiutes, kurios gali padėti man tokioje padėtyje)
Na, o kas liečia susirgus kt. vaikutį, tai nemanau, kad atsiras aibė auklių, kurios norės gulėti ligoninėje dieną ir kaip suprantu naktį, nes ryte mamai reiks į darbą , ( gal savo šia paraiška įsiutinsiu daugybe mamų, bet pačios pagalvokit...), jei Jūsų vaikas serga dažnai tai manau ir ieškosite žmogaus, kuris PRAGULĖS LIGONINĖJ.
Aš galiu žiūrėti sergantį vaiką, bet negulėčiau ligoninėj
Atsakyti
QUOTE(kristina.ch @ 2012 02 18, 17:35)
Na, o kas liečia susirgus kt. vaikutį, tai nemanau, kad atsiras aibė auklių, kurios norės gulėti ligoninėje dieną ir kaip suprantu naktį, nes ryte mamai reiks į darbą , ( gal savo šia paraiška įsiutinsiu daugybe mamų, bet pačios pagalvokit...), jei Jūsų vaikas serga dažnai tai manau ir ieškosite žmogaus, kuris PRAGULĖS LIGONINĖJ.
Aš galiu žiūrėti sergantį vaiką, bet negulėčiau ligoninėj


Jei mamai reikia ieškoti papildomai žmogaus ligos atveju, tai ir atlyginimas nebus kaip už visą paslaugų kompleksą. Manau, logiška. Tas laikas jums bus prastovos, tad irgi reikia apskaičiuoti kiek apsimokės prieš apsiimant.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2012 02 18, 17:43)
Jei mamai reikia ieškoti papildomai žmogaus ligos atveju, tai ir atlyginimas nebus kaip už visą paslaugų kompleksą. Manau, logiška. Tas laikas jums bus prastovos, tad irgi reikia apskaičiuoti kiek apsimokės prieš apsiimant.


Tiesa, pritariu mirksiukas.gif
Tik aš manau, kad visas sąlygas reikia aptarti iš anksto, kas kam tinka ir netinka...
Atsakyti
QUOTE(kristina.ch @ 2012 02 18, 16:35)
Jei jau kalba eina apie vaikučių ligas, tai apsvarščiau ką daryčiau, jei mano vaikas susirgtų ir atsidurtų ligonijėj  schmoll.gif
(mes turim dvi puikias močiutes, kurios gali padėti man tokioje padėtyje)
Na, o kas liečia susirgus kt. vaikutį, tai nemanau, kad atsiras aibė auklių, kurios norės gulėti ligoninėje dieną ir kaip suprantu naktį, nes ryte mamai reiks į darbą , ( gal savo šia paraiška įsiutinsiu daugybe mamų, bet pačios pagalvokit...), jei Jūsų vaikas serga dažnai tai manau ir ieškosite žmogaus, kuris PRAGULĖS LIGONINĖJ.
Aš galiu žiūrėti sergantį vaiką, bet negulėčiau ligoninėj

Naktines aukles,jau cia gi kitas klausimas ir ikainiai.As apie nakti,jei ka nerasiau,nakti nedirbu ir galejau buti pati ligonineje.O as klausiau,jei suserga vaikas,o jusu sveikas-tai ka tokiu atveju darytumete.
Ir as galvoju daznai serga tik tie vaikai kurie lanko darzeli,mano kai dabar ne lanko-tai neserga.
Atsakyti
QUOTE(kristina.ch @ 2012 02 15, 16:52)
Sveiki,
Auginu 1m. 10mėn. mergytę, mielai dar priimčiau panašaus amžiaus vaikutį, man reikia Jūsų patarimo ar prašyti 1300lt visą d.d per daug ar mažai? 4u.gif
(virčiau vaikams valgį, žaidimai.., laukas ir t.t. kaip priklauso).
Ar dar paskaičiuoti išlaidas produktams, ir maitinimą auklėtojai      4u.gif
Dėkui už atsakymus smile.gif
P.S. Vilnius, Perkūnkiemis

mamytes,kurios su savo vaikeliu priziuriu kita mazyli savo namuose pagrinde praso 800lt/menesiui.
Beje nelabai supratau del ligos,kai sirgs jusu vaikelis..mociutes yra,tai jus vaikuti isvesite mociutems ir bus ten tol,kol vaikelis pasveiks,o jus toliau savo namuose priziuresite aukletini?
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 02 18, 21:09)
mamytes,kurios su savo vaikeliu priziuriu kita mazyli savo namuose pagrinde praso 800lt/menesiui.
Beje nelabai supratau del ligos,kai sirgs jusu vaikelis..mociutes yra,tai jus vaikuti isvesite mociutems ir bus ten tol,kol vaikelis pasveiks,o jus toliau savo namuose priziuresite aukletini?


Tai ir norėjau sužinoti, kiek moka mamoms kurios prižiūri ir savo mažylį, ačiū Jumi.
Kas liečia ligas buvo kl. ką aš veikčiau jei kt vaikas atsidurtų ligoninėje...ats viršuje ax.gif
Niekas nieko niekur neveš, kalbu, kad turiu artimuosius, kurie man padės su sergančiu mano vaikeliu, ir aplamai toks vaizdas susidaro, kad vaikai daugiau nieko neveiks tik sirgs g.gif
Labai jau did. burbulą išpūtėm, aš jau sužinojau ką norėjau, todėl ačiū visoms už atsakymus, visi jie buvo aktualūs ir man lengviau buvo priimti sprendimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.ch @ 2012 02 19, 14:32)
Kas liečia ligas buvo kl. ką aš veikčiau jei kt vaikas atsidurtų ligoninėje...ats viršuje ax.gif
Niekas nieko niekur neveš, kalbu, kad turiu artimuosius, kurie man padės su sergančiu mano vaikeliu, ir aplamai toks vaizdas susidaro, kad vaikai daugiau nieko neveiks tik sirgs g.gif
Labai jau did. burbulą išpūtėm, aš jau sužinojau ką norėjau, todėl ačiū visoms už atsakymus, visi jie buvo aktualūs ir man lengviau buvo priimti sprendimą  4u.gif

As ne apie ligonine klausiau mirksiukas.gif o apie realias vaiko ligas.
Nei vienas vaikelis neuzauga nesirgdamas.Todel jei jusu vaikas liks namuose,ji priziures kiti zmones,o aukletinis ateis i jusu namus ir toliau,tai uzsikresti yra didziule tikimybe(aisku galima sakyti,kad neisite tuo metu prie savo sergancio vaikelio,visaip stengsites isvengti kontakto,bet tikimybe nemenka.)Juk todel ir egzistuoja tam tikros higienos normos,net ir zmogiskosios,kad serganti vaikuti reiketu izoliuoti nuo kitu vaikuciu,o jei tai vyksta viename bute,tai ir rizika kitokia yra.
Jei turite pasiryzimo ir noro priziureti vaikucius savo namuose,reikia labai viska apgalvoti ir pasiruosti..tikrai nera viskas taip paprasta ir lengva kaip gali atrodyti.
Patarimus duodu ne todel,kad noredama jus pamokyti,bet patardama,nes turiu nemaza asmenine patirti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 02 19, 15:43)
As ne apie ligonine klausiau mirksiukas.gif o apie realias vaiko ligas.
Nei vienas vaikelis neuzauga nesirgdamas.Todel jei jusu vaikas liks namuose,ji priziures kiti zmones,o aukletinis ateis i jusu namus ir toliau,tai uzsikresti yra didziule tikimybe(aisku galima sakyti,kad neisite tuo metu prie savo sergancio vaikelio,visaip stengsites isvengti kontakto,bet tikimybe nemenka.)Juk todel ir egzistuoja tam tikros higienos normos,net ir zmogiskosios,kad serganti vaikuti reiketu izoliuoti nuo kitu vaikuciu,o jei tai vyksta viename bute,tai ir rizika kitokia yra.
Jei turite pasiryzimo ir noro priziureti vaikucius savo namuose,reikia labai viska apgalvoti ir pasiruosti..tikrai nera viskas taip paprasta ir lengva kaip gali atrodyti.
Patarimus duodu ne todel,kad noredama jus pamokyti,bet patardama,nes turiu nemaza asmenine patirti. mirksiukas.gif


Taip žinoma ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na uzsienyje yra tokios aukles, kurios savo namuose priziuri kelis vaikucius (daznai ir savo tame tarpe), uz viena vaika ima mazesni atlyginima, nei kad priziuretu viena vaika. Susirgus auklei/jos vaikui, vaikai neatvedami, jie arba lieka namie, arba juos priziuri kita tokio pobudzio aukle. O susirgus priziurimui vaikui, jis pas aukle nevedamas. Ka daryti vienu ar kitu atveju jau yra tevu reikalas, vieni pasiderina seimoje ir vienas lieka namie su vaiku arba samdo kita aukle tom keliom dienom. Pliusas tokio mini darzelio, kad mokama maziau, nei asmeninei auklei ir kad maziau vaiku nei normalioje darzelio grupeje.
Bet kokiu atveju salygas aptaria tevai ir aukle, tame tarpe ir kaip elgsis, jei susirgs aukles vaikas/aukle/priziurimas vaikas.
Atsakyti
Mamytes, kaip manote, ar pakankama aukles alga Kaune 800 Lt uz 4 dienas darbo per savaite nuo 8.30 iki 17.30. Jokiu papildomu lyginimu ir t.t.
Atsakyti