Įkraunama...
Įkraunama...

Sendinimo lakai

QUOTE(bite @ 2011 11 26, 14:07)
Tu čia nieko nesugadinai. Paprasčiausiai nebaigta. Ir didžiausia klaida manyti, kad sendinimo lakai išspręs problemą. Čia dar reikia tapyti. Jei kartais būtum Kaune, ateik, parodysiu, kaip reikia sutvarkyti tokią dekoravimo stadiją. O sendinti... Atsiprašau, tačiau paralelė tam man tarsi makiažas, nes negaliu nusiprausti...
Žiūrint net nagai niežti...valandžiukė, kita su dažiukais ir...labai rimtai pagalvočiau, ar besendinti, nes paveikslėlis švelnus, akvareliniais spalvų suliejimais, sendinimas turėtų būti labai labai subtilus. Aš pati nesendinčiau.
Patarimas kitam kartui: paveikslėlius geriau išplėšyti, o ne karpyti, tuomet netgi užtapymui nebus tokių briaunų, kurias paskui sunkiau maskuoti.
Gal dar pasikartosiu, bet, manau, daugeliui naudinga būtų žinoti, kad nei paveikslėlio lipdymu gabalyčiais, nei jokiais šveitimais, nei sendinimais neužmaskuosime to, kas turi būti padaryta dažais...
Sėkmės tau...kol kas čia niekas nepagadinta... wink.gif


labai aciu jums kad nuraminot mane jog dezute nesugadinta o tik nebaigta blush2.gif butu labai gerai atvaziuoti i kauna kad parodytumet kaip viska uzbaigti alia manau siemet jau iki kauno nevaziuosiu ax.gif bandysiu pritapyti kaip nors pati jeigu nesugadinsiu unsure.gif gal galite kokia pritapymo pamokeles nuoroda ideti blush2.gif kad biskiuka pasizureciau nuo ko pradeti
Papildyta:
QUOTE(bite @ 2011 11 27, 01:19)
Atsiprašau, tik vėliau pastebėjau ir šį klausimą...
Taip, dar kartą tapyti.
Bet šiuo atveju nesėkmę lėmė negeras atspalvis ir tai, nuo kur pradedama tapyti.
Tokiais atvejais geriausia elgtis taip: pirmiausia verstis per galvą, bet žūtbūtinai išgauti tikslų atspalvį tos vietos, kuri yra arčiausiai gėlių. Jei kartais neturima spalvų gausos maišymui, atspalviui išgauti galima panaudoti lašelytį bet kokių dažų vandens pagrindu. Šiuo atveju naudota per šalta rausva, čia reiktų gelsvumo ir šviesinti gaminamą dažą, įvertinant tai, kad akriliniai dažai džiūdami tamsėja...Vadinasi, tapant reikia spalvą dar labiau šviesinti. Kad reikia darkart dažyti, rodo ir persišviečiantys karpyto paveikslėlio kraštai. O kodėl jie persimato? Dažai skiesti vandeniu? Akrilui to daryti nereikia. Be to, tokiais atvejais mažiausiai dviem sluoksniais pavyks gerai padengti.  Antras sluoksnis-tik ant gerai išdžiovinto pirmojo. Taigi, tapome nuo gėlių link laisvos fono vietos, kuri gali turėti jau ir kitokių atspalvių, tačiau iki jų bus gražus perėjimas. O ir nuo gėlių pradedama ne kokia griežta linija, o, geriausia, tapšnojant teptuku "išplaukiančiai". Bet pradžia-tokia spalva, kokia yra prie gėlių. Jei tokia neišgaunama, tai...neišgaunama...Reikia tol maišyti, kol bus puikiai. Tik taip.
O pertapyti, perdažyti, keisti spalvą galima kiek norima kartų, jokių problemų. Tarkim, sugalvotume apie gėles pakeisti spalvą...Kad ir mėlynai...Jokių problemų, bet tapyta turėtų būti taip, kad senosios fono spalvos neliktų nė grūdo.


supratau, bandysiu taisyti padeti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RIMGAILĖ @ 2011 11 20, 00:44)
Klausimas tame, kur gauti skaidraus persisvieciancio sendinancio lako didesnemis talpomis, bet jau po 1 L, nes man reiks padengti mazdaug 3kvm ploto, tai jei pirkti tais maziukais buteliukais, kurie skirti dekupazui, tai padarymo kaina bus kosmine doh.gif  doh.gif  doh.gif

tai kaip supratau is nieko negavus komentaru verysad.gif verysad.gif , kad dvikomponencio nebuna didesnemis talpomis, nei tais maziukais buteliukais doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RIMGAILĖ @ 2011 12 01, 20:03)
tai kaip supratau is nieko negavus komentaru verysad.gif  verysad.gif , kad dvikomponencio nebuna didesnemis talpomis, nei tais maziukais buteliukais doh.gif  doh.gif

Specifinis užmanymas, todėl ir nėra atsakymo. Taip, dvikomponenčio didelėmis talpomis nėra (be abejonės, kažkur ant svieto didmenoj ar pan. yra...)
Dvikomponenčio tikslingumo niekaip neįsivaizduoju, juolab, kad tai drėgna patalpa su temperatūrų svyravimais, taigi, sendinti dvikomponenčiu baldai gali visai "nenorėti" visąlaik gyventi vonioje... wink.gif
Skeldėjimo procesas gali tęstis ir toliau, tokiu būdu naujų baldų amžius gali būti neilgas.
Kitas dalykas, kad tokiam plotui gražiai ir lygiai padengti sendinimo lakus reikia nemenkos patirties, taigi...žiūrėkim kaip norim, abejotinas pasirinkimas.
Jei jau norima palikti natūralų medį, tai beicuočiau vienareikšmiškai. O beicu galima labai labai daug ką padaryti. Galima beicuoti keletu spalvų, galima beicuoti, pasitelkiant trafaretus ir dar daug kitokių galimybių.
Tiek pamąstymų...
Atsakyti
labas rytas 4u.gif gal galite kas nors pagelbet, jei nesunku 4u.gif gal am yra taip atsitike, man nulakavus smulkiu dvikomponenciu laku, kai kuriuose itrukimuose atlipo krasteliai.. ar imanoma juos kaip nors gal prilipdyt, o gal storiau lako uztept? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeniukes @ 2011 12 02, 10:02)
labas rytas 4u.gif  gal galite kas nors pagelbet, jei nesunku  4u.gif  gal am yra taip atsitike, man nulakavus smulkiu dvikomponenciu laku, kai kuriuose itrukimuose atlipo krasteliai.. ar imanoma juos kaip nors gal prilipdyt, o gal storiau lako uztept? wub.gif

perfetto?

Lakuojant pasitaisys
Atsakyti
Prieš lakuojant, dar patrint, prispaust, nes po kiekvienu atsilupusiu žvyneliu yra lipnus paviršius.
Ir, kaip teisingai patarta, lakuot.
Atsakyti
Laba diena, gal galite pasakyti, kaip nuimti dvikomponenti laka, nes per daug pritepiau ir labai giliai suskilo, kai kur atsilupo... Ir dar kai kur uztepiau porporina, tai ji issitepliojo visur... Vienu zodziu noreciau viska niumti ir padaryti is naujo. Prasau patarimo. Aciu.
Atsakyti
Gal esante išbandžiusios voratinklio dvikomponentį ? Gal turite pv kaip atrodo realybėje ant paviršiaus? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2011 11 25, 16:08)
va kaip atrodo mano dezute


su siuo paveiksleliu taip pat dariau dezute- servetelems, ir teko spresti ta pati klausima. as stengiausi neuzleisti vieno krastelio ant kito, o jei jau taip atsitiko, tai pasviesinti pirmiausiai tas vietas baltais dazais, vos vos prilieciant ir dar greitai patrinant pirstu. poto jau maisiau panasios spalvos rausvus dazus. va kas gavosi. tik cia dar nepabaigtas darbelis.
user posted image


user posted image

Atsakyti
QUOTE(Dianele100 @ 2011 12 03, 15:43)
Laba diena, gal galite pasakyti, kaip nuimti dvikomponenti laka, nes per daug pritepiau ir labai giliai suskilo, kai kur atsilupo... Ir dar kai kur uztepiau porporina, tai ji issitepliojo visur... Vienu zodziu noreciau viska niumti ir padaryti is naujo. Prasau patarimo. Aciu.

Koks lakas?
Kodėl per storai tepta?
Kodėl visas paviršius išsitepė porporina?
Manau, tik šiuos klausimus išsiaiškinus, verta nuiminėti. Šiuo atveju ne nuėmime esmė, o žinojime, kas ne taip ir kaip reiktų.
Jei yra noras, aiškinkimės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2011 12 04, 16:30)
Koks lakas?
Kodėl per storai tepta?
Kodėl visas paviršius išsitepė porporina?
Manau, tik šiuos klausimus išsiaiškinus, verta nuiminėti. Šiuo atveju ne nuėmime esmė, o žinojime, kas ne taip ir kaip reiktų.
Jei yra noras, aiškinkimės wink.gif


Lakas perfeto. Uztepiau plonu sluoksniu, tai labai negraziai smulkiai suskeldejo, tai tada tepiau negailedama, taip storai, tai gavosi labai dideli itrukimai.
O pradejau tepti porporina, tai visi sonai issitepe, gavosi, kaip murzina. Tada nusipirkau tokia kaip kosele porporina (ar kaip ji vadinasi, nerandau dabar po ranka), tai dar labiau issipurvino.
Tai noriu visa ta laka nuimti ir kita uzdeti, tik nzn kaip. Bandziau su svitriniu, tai cia bus labai ilgai ir nuobodziai. Tai galvoju, kazkoks turi buti dar budas nuimtai ta laka. Aciu
Atsakyti
Šiaip atsakymus žinojau...wink.gif
Dėl to ir kalbinu apie priežastis, kad nuėmimas yra didžiulis darbas, todėl verta analizuoti klaidas, bandyti ant kitų paviršių ir dekoruoti užtikrintai.
Kodėl išsitepė porporina? Ogi todėl, kad antruoju sendinamojo lako komponentu ne visur padengtas pirmasis. Visi tie ploteliai, kur taip nutiko, ir "pagavo" porporiną savo lipnumu. Patina, be abejonės, užvėlė visą paviršių. Jos perteklių reikia nuvalyti specialiu vašku arba aliejumi.
Dėl lako tepimo plonai arba "negailint"...Juk visada yra tarpinis variantas. Rankelę "atmušti" reikia ant bandomųjų paviršių.
Dėl nuėmimo...Paprasta nebus. Tik nuėmimo būdu wink.gif Kitų būdų yra, tačiau tai per didelės papildomos išlaidos, verčiau jau naujas dekoruojamas daiktas. Jei tai būtų kiti paviršiai, pagelbėtų vanduo, o medžio neplukdysi juk...
Todėl ir kalbinu ruoštis kitam darbui, kuris pavyktų idealiai wink.gif
Kantrybės ir sėkmės smile.gif
Atsakyti