Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(keistuole @ 2010 12 07, 14:33)
aha kiaulienos.
O marinuoti, tai tik sausais prieskoniais apibarstyt, ar dar ką pilt?
Su tuo vyniotiniu tai gera idėja, reiks kitą kart taip padaryt  bigsmile.gif
4u.gif

aš tai marinuoju sausais prieskoniais, šlapią apibarstau, įtrinu, jeigu didesnė, tai dar padurstau peiliu ir į skyles pakišu
Papildyta:
QUOTE(cocci @ 2010 12 08, 12:22)
jau jusu patiekalai wub.gif
Reikia man visciuka iskepti, koki recepta patartumet? g.gif  mirksiukas.gif

Keptas viščiukas su daržovėm

Produktai
Viščiukas kokių 2 kg
Cukinijos vidutinio dydžio - 2
Paprikos - trys
Baklažanai - 2
Mėlynieji svogūnai - 3
Prieskoniai - juodieji, raudonoji ir aštrioji paprika, kmynai, česnakų milteliai arba česnakai, cinamonas, druska.

Gamyba
Supjaustyti viščiuką gabalais, suprieskoniuoti ir palikti nakčiai marinuotis.
Sekančią dieną išdėlioti viščiuko gabalus odele į apačią į aliejumi suteptą skardą, pakepti kokių 15 minučių, po to apversti ir tarpuose išdėlioti stambiai pjaustytas, prieskoniais apibarstytas ir aliejumi patepliotas daržoves, kepti dar kokių 25 - 30 minučių. Skanu su ryžiais, virtom bulvėm ar su balta Ciabata tipo duona
Papildyta:
QUOTE(georgiana @ 2010 12 07, 18:27)
noriu tau padekoti uz puiku desryciu recepteli na bandysiu nuotraukele saldytu ikelti, nes nespeju nufotografuoti kaip visi skaniai suvalgo tikrai SUPER receptas, ryt darysiu antra partija, labai laikiausi tavo kiekiu ir dziaugiuosi kad nepamazinau ar nepadauginau 4u.gif

Kažką praleidau, apie kokias dešras čia kalbam g.gif
Atsakyti
Elena thumbup.gif

Šonkauliukai
Visada ruošiu pagal šį receptą, jie puikūs.

user posted image


1.2 kg. šonkauliukų reikės:


100 gr. čilli padažo
2 šaukštai angliškų garstyčių
3-4 šaukštai medaus
3-4 skiltelės česnako
pusė puodelio karšto vandens
druskos ir pipirų.
Sumaišykite visus marinatui skirtus produktus, aptepkite šonkaulius, įdėkite juos į indą ir užpilkite likusį marinatą. Palikti kambario temperatūroje 2-3 val.

Tada išdėstyti ant kepimo skardos pateptos aliejumi,supilti marinatą ir kepti 200 laipsnių 1,5 valandos uždengus folija, baigiant kepti atidengti, kad apskrustų. Po tokio kepimo visi kauliukai puikiai išsineria.

Skanaus!!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sabatini @ 2010 12 09, 15:59)
Pabandziau pasikepti is makaronu "Geguciu lizdas", visai skanu, tik zaidimas su makaronu sukimu, bent jau man tai sunkiai sekesi  ax.gif

sakutes ir sauksto pagalva viskas greit ir paprastai,sakute sukate atremusi i sauksta 4u.gif
Atsakyti
Blynai su dešrelėmis

Greitai ir skanu, man net pyragėlius priminė..
user posted image


Reikės:
dešrelių
250 gr. kefyro
2 kiaušiniai
žiupsnelis druskos
pusė arb. šaukštelio gesintos sodos
miltų, kad tešla butų tiršta, apie 1.5 stiklinės

Supjaustyti dešreles per pusę ir dar įpjauti per pusę tik ne iki galo.
user posted image

Kefyrą pašildyti, kol įkais, sudėti sodą, išplaktus kiaušinius, druską ir miltus, tešla turėtų "dribti" nuo šaukšto smile.gif
Mirkyti išskleistą dešrelę ir dėti į keptuvę, kelti iš abiejų pusių.
Skanaus!
user posted image

Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2010 12 10, 14:27)
Bandysiu si recepciuka  4u.gif  tik klausimas, rasote, jog 3 min pakepti ir paskui i keptuve su suriu deti, o kiek sioje keptuveje kepti, nes per 3 min vistiena neiskepa smile.gif


Keptuvę stipriai įkaitinti su aliejumi ir kepti ant stiprios ugnies, per tris minutes stipriai kepdama krūtinėlė man iškepa smile.gif, žinoma ne cela, bet gabaliukais, kaip čia maždaug tokiais, juk ji toks dalykas, kad negali nei perkepti(bus sausa), nei nedakepti, ar esat pastebėję, kiek laiko kiniečiai kepa krūtinėlę vok keptuvėje, tik spėja įmest ir traukia lauk, bet žinoma temperatūra tokioje keptuvėje žymiai aukštesnė, todėl ir rašiau, kad stipriai įkaitinti, viskas priklauso nuo temperatūros. mirksiukas.gif 4u.gif

Ule thumbup.gif ir aš šiandien kepiau blynus panašius, telepatija smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 10 gruodžio 2010 - 14:33
Kroketai
Ką tik po pietų, bet taip skubu pas čia smile.gif
kaip skanu kaip skanu, paprasta -greita ir dar pasikartosiu laaabai skanu smile.gif
user posted image


1 kg. virtų su lupenom bulvių
1 kiaušinis
200 gr. varškės
druskos
110 ml. krakmolo

Bulves sumalti, sumaišyti su varške, krakmolu, ir kiaušiniais, įberti druskos pagal skonį. Formuoti nedidelius kamuolėlius, volioti į džiūvėsėlius ir kepti įkaitintame aliejuje.
Skanaus!!!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 12 10, 17:25)
Kroketai
Ką tik po pietų, bet taip skubu pas čia smile.gif
kaip skanu kaip skanu, paprasta -greita ir dar pasikartosiu laaabai skanu smile.gif


Tikrai skaniai trodo. Reikes isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Ulė,2010 12 10, 19:25]
Kroketai


sakykit o koks vidus ju, toks guminukas ,ar purus
Atsakyti
[quote=GITALE,2010 12 10, 20:41]
[quote=Ulė,2010 12 10, 19:25]
Kroketai
sakykit o koks vidus ju, toks guminukas ,ar purus
[/quote]
purus 4u.gif
Atsakyti
[quote=Ulė,2010 12 10, 18:25]Kroketai
Skanaus!!!
Ules visi receptukai tokie parastukai ir skanus reikes butinai pameginti ryt pietums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braaskytea: 10 gruodžio 2010 - 19:51
norejau paklausti seimininkeliu nuostabiausiu - apie patiekaliukus, kur reikia virtas bulves naudoti ir jas minkyti. na man kas kart gaunasi kazkokia nesamone, veliasi aplink rankas nors tu ka doh.gif tai gi klausimas - jas geriau malti saltas? vakarykstes? vos pravesusias? neturi skirtumo? geriau is anksto susimalti ar tik pries minkant tesla? man kazkoks siaubas tiek virtos su lupena tiek be, niekaip neiseina gerai isminkyti. sugunde Ules kroketukai, bet bijau pradeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2010 12 11, 00:14)
norejau paklausti seimininkeliu nuostabiausiu - apie patiekaliukus, kur reikia virtas bulves naudoti ir jas minkyti. na man kas kart gaunasi kazkokia nesamone, veliasi aplink rankas nors tu ka  doh.gif  tai gi klausimas - jas geriau malti saltas? vakarykstes? vos pravesusias? neturi skirtumo? geriau is anksto susimalti ar tik pries minkant tesla? man kazkoks siaubas tiek virtos su lupena tiek be, niekaip neiseina gerai isminkyti. sugunde Ules kroketukai, bet bijau pradeti  biggrin.gif

As pastaruoju metu net nemalu, o sutrinu grustuvu virtas luptas bulves ir viskas gaunasi kuo puikiausiai. Tik reikia ilgeliau pavirti ir gerai gerai sugrusti, kad neliktu gruzuliuku smile.gif
Atsakyti