Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...



perskaičiau kelis puslapius ir man užkliuvo Gijūnės mintis, kad žuvies aptepėlei kažko trūksta. Gaminau ir aš ją porą kartų. Pirmą kartą griežtai pagal receptą, o antrą kartą į žuvį dėjau tik smulkiai pjaustyto svogūniuko ir majonezo. Buvo labai skanu. Siūlau pabandyti supaprastintą variantą. Skanaus thumbup.gif

Pritariu, man turbūt krienai maišė, o šiaip su skumbre aš iki tol darydavau tokią ale mišrainę: skumbrė, svogūnas, marinuoti agurkėliai, na ir majonezas, bet valgydavom kaip užtepėlę. Bet turbūt tik su svogūnu irgi super smile.gif
Papildyta:
QUOTE(skarpionuke @ 2011 01 29, 21:03)
As siu salotu nedariau  blush2.gif  bet drauge dare, dejo kepta suri ir dadejo majonezo, tai sake gavosi skaniau



Gali būti, nes man kaip tik tas rūkytas sūris ir užkliuvo: toks sprangus ir sausas, o keptas tai niam niam tongue.gif Ir majonezas man labai patinka, bet kalorijų mažinimo sumetimais, dažniausiai jį keičių į alyvuogių aliejaus ir acto šlakelį smile.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau keksiukus su mėlynėm. Man iš to kiekio tešlos išėjo ne 12 kaip rašė Beata, o visi 21 bigsmile.gif Matyt mano formelės mažesnės. Keksiukai gavosi labai skanūs, tik prikibo prie popieriuko ir sunkiai luposi doh.gif Mėlynės puikiai tiko, bet kitą kartą įdomumo dėlei bandysiu kepti su avietėm ar kokiom kitom uogom. Taip pat dariau lietinius su mėsos įdaru, dar nežinau koks bendras skonis, nes ragavau tik įdarą, bet įdaras patiko biggrin.gif
Svečiams kepiau vištienos suktinukus su abrikosais ir Philadelphia sūreliu, tik aš vietoj bazilikų dėjau špinatus, suktinukus įsukau į rūkytą šoninę. Labai visiems patiko, klausinėjo kaip čia pagaminta, iš ko, prašė recepto thumbup.gif

QUOTE(vija @ 2011 01 29, 18:40)
Ir tikrai, žinokit, tos spanguolės priduoda pikantiškumo, nebijokit jų įdėt (arba supjaustytų džiovintų slyvų). Kadangi uogos įsimaišo pačioj pabaigoj jau pagaminus paštetą jau prieš dedant jį į indą, tai įmaišykit jų į paštetą į atskirą indelį paragavimui.


Kitą kartą taip ir darysiu- įmaišysiu spanguolių į nedidelį kiekį pašteto ir ragausiu tinka ar ne drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kviečiu naktipiečių 4u.gif
user posted image
morkiniai keksiukai iš blogo, patiko, sveikuoliški tokie
user posted image
avižiniai batonėliai su medum irgi iš blogo-be proto skanūs, rekomenduoju
user posted image
ir žinoma šokoladainis, kuris jau kaip ir apasigyveno pas mus smile.gif, tik šį kartą per ilgai kepiau.
Pietums kulšys marinuotos su medum ir soja-neliko ko parodyt ax.gif

Rašiau, kad dariau užtepėlę žuvies ir aš. Pirmą sykį su karšiu, antrą-su skumbre. Galiu pasakyt, kad su karšiu skaniau. Bala žino, nuo žuvies daug kas priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 30 sausio 2011 - 22:32
Ruošiuosi kepti aguonini ir baisoka 0,5kg cukraus pagal recepta blink.gif ? Gal mazinti kaip ir visur kitur? g.gif
Atsakyti
gal netycia po ranka turit sriuba su perlinemis ir grybais recepta? kazkaip perverciau ir niekur neradau, o atsiliepimu apie sia sriuba perskaiciau tik geru ax.gif
Atsakyti
As kepiau aguonu torta keli pastebejimai. Man tikrai neisejo tokio kiekio koks parasytas Beatos knygoje, gavosi vos 1 tortas. I grietinele pyliau panasiai toki kieki cukraus bet ji man ne sutirstejo, bet siaip visumoj pyragas gavosi super, visi labai gyre.
ir Dar, berods 500gr cukraus pilasi i trysnius ir 400 i grietinele ar atvirksciai, man nebuvo per saldu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringasha: 31 sausio 2011 - 17:08
QUOTE(*Rūta* @ 2011 01 31, 14:12)
Ruošiuosi kepti aguonini ir baisoka 0,5kg cukraus pagal recepta  blink.gif ? Gal mazinti kaip ir visur kitur?  g.gif


Priklauso nuo to, ar mėgstat labai saldžiai mirksiukas.gif Aš mažinau trečdaliu cukraus kiekį ir man vis tiek buvo per saldu.

Savaitgalį valgėm balandėlius pagal Beatą, visiems patiko thumbup.gif Iš principo nelabai skiriasi nuo tų, kuriuos paprastai darau, tik tas dėjimas į įdarą daržovių man labai patiko, tikrai skaniau ir gražiau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanika @ 2011 01 31, 17:44)

Savaitgalį valgėm balandėlius pagal Beatą, visiems patiko  thumbup.gif Iš principo nelabai skiriasi nuo tų, kuriuos paprastai darau, tik tas dėjimas į įdarą daržovių man labai patiko, tikrai skaniau ir gražiau atrodo  smile.gif

Man irgi jie thumbup.gif Tik man darbo daug,kol prisiruosiu juos padaryt blush2.gif Bet skonis vertas to vargo ax.gif
Sokoladainis wub.gif wub.gif wub.gif Kepsiu savaitgali vel.
Atsakyti
Nauja tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 01 31, 13:27)
gal netycia po ranka turit sriuba su perlinemis ir grybais recepta?  kazkaip perverciau ir niekur neradau, o atsiliepimu apie sia sriuba perskaiciau tik geru  ax.gif

Manau šita.. http://www.beatosvir...aravyku-sriuba/

Ryt gaminsim 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti