QUOTE(Paja @ 2010 12 17, 14:45)
Vaikai ne maziukai, todel ne problema paeiti, mesedziai nesam, todel irgi ne beda.
Mažiau klausykite nesamonių. Gal ten žmonės namuose kiekvieną dieną lašišą valgo su ikrais, tuomet maistas tikrai gali pasirodyti skurdokas.
Maistas ten tikrai geras, o mes esame pakankamai išrankūs žmonės. Pasirinkimas tikrai pakankamas.
Mes esame buvę Egipte daugybę kartų ir visada skirtinguose viešbučiuose, pvz. Hurgadoje: Hilton Long Beach
Šarme: Baron Resort, Savoy, Sierra, Ghazala Gardens, Coral Beach el Montazah, Sol Verginia, Sea Life
Taboje: Intercontinental'e
Geresnis maistas ir didesnis pasirinkimas buvo tik Baron Resort ir Savoy viešbučiuose. Bet ten ir kaina du, tris kartus didesnė.
Bet jei kas nori cepelinų, vėdarų, kiaulienos kotletų ir bernų dešros, baltos mišrainės, tai į Egiptą aplamai nėra ko važiuoti.
Jei viename restorane maistas netinka, galima eiti į kitą. Jei per pietus netinka restorano maistas, paplūdimyje kepa dešreles ir jautienos kotletus. Jei ir jie netinka prie baseino kepa picas, kurių komponentus pats gali pasirinkti. Taip pat daro kebabus į kuriuos deda jūsų pasirinktus priedus. Jau ko ko bet maisto tai ten per akis. Vėliau įdėsiu nuotraukas jei norėsite.
Dvi savaitės poilsio žmogui kainavo 2200 Litų, tai jei kas gali pasiūlyti už tokią kainą viešbutį su geresnėmis paslaugomis ir maisto kokybe bei pasirinkimu, tuomet mes mielai pavasarį aplankysime tokį viešbutį, nes balandžio viduryje vėl ruošiamės keliauti.