Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Aš El Gounoje buvau Sheraton Miramar resort. Nu aplinka ten thumbup.gif . Tik didžiausias minusas- tos įlankėlės... nu nesmagu ten maudytis... Bet pats miestukas ir ta aplinka tada atpirko viską... Antrąkart ten nevažiuočiau, bet vieną kartą pabūti tai labai smagu. O tą Panorama Bungalow, kai mes buvom, tai dar tik statė... plaukdami į miestuką vis pažiūrėdavom, kad toks įdomus viešbutėlis bus...
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2011 01 19, 10:28)
Aš El Gounoje buvau Sheraton Miramar resort. Nu aplinka ten  thumbup.gif . Tik didžiausias minusas- tos įlankėlės... nu nesmagu ten maudytis... Bet pats miestukas ir ta aplinka tada atpirko viską... Antrąkart ten nevažiuočiau, bet vieną kartą pabūti tai labai smagu. O tą Panorama Bungalow, kai mes buvom, tai dar tik statė... plaukdami į miestuką vis pažiūrėdavom, kad toks įdomus viešbutėlis bus...


ak va kaip smile.gif o tos įlankėlės tai ką - smirdi ir vanduo nekoks ar kas?

Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 19, 10:29)
ak va kaip smile.gif o tos įlankėlės tai ką - smirdi ir vanduo  nekoks ar kas?


Nesmirdi, bet jis neskaidrus, toks rusvas.
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2011 01 19, 10:30)
Nesmirdi, bet jis neskaidrus, toks rusvas.

jasnenko smile.gif 4u.gif

http://www.youtube.c...feature=related

va radau apie El gouna, ten ir muziejus -akvariumas yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasakyte: 19 sausio 2011 - 09:31
Tiesa, mes maudytis kartais eidavom į tokį laukinį pliažą, praplaukę įlankėlę. Kažkada nuotraukas pažiūrėjau, kad auga ten pilna mangrų, kur Ras Mohamede kaip stebuklą didžiausią rodė...
Papildyta:
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 19, 10:30)
va radau apie El gouna, ten ir muziejus -akvariumas yra?


Yra. Bet mes jame nebuvom kažkodėl. Iš pažiūros tai toks nedidukas atrodė...
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 19, 10:30)
jasnenko smile.gif  4u.gif

http://www.youtube.c...feature=related

va radau apie El gouna, ten ir muziejus -akvariumas yra?



nieko gero is to akvariumo.... jei kelis litus kainuotu galima pasizureti, o jei brangiau tai tikrai neverta
Atsakyti
o panika del rykliu jau lyg ir atslugo? ax.gif nes niekaip neapsisprendziu bijot ar ne biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 19, 10:24)
vau, ačiū labai už atsakymą. vat galvoju ur geriau prašytis vietos? ar tuose bungaluose, ar pagrindiniame viešbučio pastate? pernai Sofitelyje buvau, i dokumentus įdėjau karūnos didelį šokoladą - gavau kambarį prie pat jūros ... tai kaip čia?

aš bungaluose tik į svečius buvau nuėjusi, tai jie skundėsi, kad drėgnoka, nes namelis vos ne ant vandens stovi, bet tada ir oras buvo nevykęs, vėjai, oras apie 20, ne daugiau. Tačiau labai privatu, ramu, toks kaip nuosavas namukas tarp gėlių.
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2011 01 19, 10:53)
aš bungaluose tik į svečius buvau nuėjusi, tai jie skundėsi, kad drėgnoka, nes namelis vos ne ant vandens stovi, bet tada ir oras buvo nevykęs, vėjai, oras apie 20, ne daugiau. Tačiau labai privatu, ramu, toks kaip nuosavas namukas tarp gėlių.


o kaip del uodų ir moskitų ar ko ten?
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 19, 10:54)
o kaip del uodų ir moskitų ar ko ten?

kas vakarą viešbutyje kieme kažkuo purškė, paprašydavo langus tuo metu užsidaryt.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti