Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie Council House UK

QUOTE(patranka @ 2011 10 05, 13:22)
...pasakyti tai ka zinai yra viena,o gincytis ir skaudinti,koneveikti kitus yra visai kas kita...
...kam taip cia  su liomi kalbi?...geda...

..siaucia hormonai?...skaityk knygas,eik paplaukiok,vaisiui geriau,nei sukauti ir nervuotis....




palauk moterie,kas pirma pradejo kad vaika reikia atimti????prie ko cia vaikai palamai????
Atsakyti
..take it easy..relax

..galima kitaip atsakyti,o ne taip prasciokiskai...jei tu taip i viska reaguoji,man taves gaila..ir draugiskas patarimas,tolerancija,yra labai galingas ginklas....
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2011 10 05, 13:29)
..take it easy..relax

..galima kitaip atsakyti,o ne taip prasciokiskai...jei tu taip i viska reaguoji,man taves gaila..ir draugiskas patarimas,tolerancija,yra labai galingas ginklas....




mane asmeniskai izeide jos tokie pasisakymai....
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 10 05, 13:34)
mane asmeniskai izeide jos tokie pasisakymai....


...tai tu cia taip priimi,ji tik parase savo nuomone..va tu ja izeidei,pasakius tuos laaaaaabai nekorektiskus zodzius apie galimai,kad ji net nezino kas jos vaiko tevas...manau verta atsiimti savo zodzius smile.gif
Atsakyti
ne as pirma pradeja8u jus uzsipuolet mane uz mano pasisakyma 4u.gif
o ji aplamai nera ka sneketi amziaus pries visas nuomones zmoniu ne tik cia skaiciau jos postus....amziaus zodziu nenulaiko...gaila....
Atsakyti
...LIK SVEIKA nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
oi oi ,kokia sypsena isspaudet ,ech kaip as kartais myliu moteris laugh.gif
Patranka,aciu sirdele.taip nuosirdziai jus.labai.

o manes atsiprasinet nereik.dar ko laugh.gif ir vaiku net ne viena turiu bigsmile.gif kur tetis,a? kas toks ,a? senis saltis ,titkauk,senelis saltis . nes mano vaikai tikros dovanos ,ne kitaip.
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 10 05, 13:53)
oi oi  ,kokia sypsena isspaudet ,ech kaip as kartais myliu moteris laugh.gif
Patranka,aciu sirdele.taip nuosirdziai jus.labai.

o manes atsiprasinet nereik.dar ko laugh.gif ir vaiku net ne viena turiu  bigsmile.gif  kur tetis,a? kas toks ,a? senis saltis ,titkauk,senelis saltis . nes mano vaikai tikros dovanos ,ne kitaip.



visa laime kad tu ju neturi drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(patranka @ 2011 10 05, 13:52)
...LIK SVEIKA nestuke.gif  4u.gif



aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 10 05, 12:57)
visa laime kad tu ju neturi drinks_cheers.gif





bigsmile.gif

nes netikit ,kad senis saltis man juos atnese ? jus netikit juo? supratau-tikite councilu,nes tik jis pildo traskimus ir svajones laugh.gif

su artejanciom jus! bukit gera ir padori,jis viska mato pro raktu skylute,kad ir kur begyventumete laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 05 spalio 2011 - 15:07
QUOTE(liomi @ 2011 10 05, 14:04)
lotuliukas.gif 

nes netikit ,kad senis saltis man juos atnese ? jus netikit juo? supratau-tikite councilu,nes tik jis pildo traskimus ir svajones laugh.gif



as nesuprantu vieno.konsula vadini urvu,tai koki velnia tu veiki sitoj temoj,a? neturi ka veikti?eik dirbk tvarkykis ka nors uzsiimk,nes is neturejimo ka veikti depresuoji matau, 4u.gif te gal praeis ta depresija tavo......
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 10 05, 14:04)
bigsmile.gif

nes netikit ,kad senis saltis man juos atnese ? jus netikit juo? supratau-tikite councilu,nes tik jis pildo traskimus ir svajones laugh.gif

su artejanciom jus! bukit gera ir padori,jis viska mato pro raktu skylute,kad ir kur begyventumete  laugh.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 10 05, 12:56)
klausyk tu grazuole prie ko cia vaikas????vapse as konsule gyvenu kad vaika atimt???mastyk ka sneki kad neprisisneketum.nemoki nieko protingo pasakyt-ciaupk glotke!!!!!!vaika atsimt uzsimane  doh.gif
Papildyta:
as pati neiciau jai tureciau kitur buta,bet yra tokiu kurie eina cia nes nori ir cia tureti.pvz po kiek laiko isipirkti gal noretu...nezinau priezasciu.as ir nesakiau kad LEGALEI gali prasyti buta turedama ir kitur.....

Konsule net gyvent nereikia jau tau, kalba, bendravimas jau dabar zymiai blogesni nei ten gyvenanciu blink.gif
O kur melynai paryskinau - visa esme, kodel merginoms uzkliuvo tavo parasymai, kad tu visu 100% pritari visiems nelegalumams, apgaulei ir pan.
QUOTE(liomi @ 2011 10 05, 13:02)
liudna.gaila vaiko.

Pritariu, o dar pasirodo antro laukiasi doh.gif
Atsakyti