Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(_buterfly_ @ 2011 03 17, 15:24)
http://www.comparest...-foundation.JPG

http://blogs.glam.co.../max-factor.jpg
naudoju abi siais, bet kazkodel tai pirmoji labiau "limpa" o ir siaip maxfactor pudros man pacios paciausios, kitu jau seniai nebeperku smile.gif

Man "MaxFactor" vienos prasčiausių turėtų pudrų. Nesiryžčiau kartot unsure.gif
Atsakyti
Merginos o kaip Bourjois Healthy mix ant normalios odos ir dar kaip t zona pablizga? Nelabai turbut blizgesi ji laikanti..?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 03 17, 13:29)
Man "MaxFactor" vienos prasčiausių turėtų pudrų. Nesiryžčiau kartot unsure.gif

hm... 8m pirkdavau ir pirkdavau MF Color adapt, ir dar pirkciau, bet DE jos nebera. man patinka, kaip ji pasiskirsto, uztenka sekundziu. vat Second skin foundation uzkimso poras, taip ir stovi puspilnis buteliukas ir nervuoja.
prisiskaiciau geru postu apie Bourjois Healty mix, savaitgali planuoju ja susimedzioti.
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 03 17, 22:34)
Merginos o kaip Bourjois Healthy mix ant normalios odos ir dar kaip t zona pablizga? Nelabai turbut blizgesi ji laikanti..?

Neblizga T zona,jei po to biria pudra uzfiksuoju lengvai. Jei jusu oda normali ir tik vos vos i riebuma,manau ,kad tiks, bet jei T zona stipriau blizga,tai gali ir blizgeti su sia pudra smile.gif Man ji kolkas labai patinka. Labai labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 03 16, 23:39)
Aciu merginos, tikrai padejote  4u.gif Nezinau... Noriu kokios nors lengvos pudros vasarai.. Mano oda vasara tikrai buna misri, t-zona blizga. Net nezinau is ko rinktis  doh.gif

clinique anti blemish 4u.gif
panaudojau ja ilgeliau,zinau kad pirksiu antra karta.dienai superine.
EL DWL lieka antram plane kaip vakarine.
Atsakyti
Kuri manot iš šių pudrų yra geriausia ir kurios yra šviesiausias atspalvis Lietuvoje?
Chanell Teint Innocente
Lancome color ideal
ISL radiance smoothing foundation
ISL teint resist
Clinique stay true ?
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 03 18, 10:45)
Neblizga T zona,jei po to biria pudra uzfiksuoju lengvai. Jei jusu oda normali ir tik vos vos i riebuma,manau ,kad tiks, bet jei T zona stipriau blizga,tai gali ir blizgeti su sia pudra smile.gif Man ji kolkas labai patinka. Labai labai biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Man irgi labai patinka si pudra, kaip tik naudojama dabar smile.gif Mano oda misri, taciau man neblizga T zona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shelly @ 2011 03 18, 20:40)
Kuri manot iš šių pudrų yra geriausia ir kurios yra šviesiausias atspalvis Lietuvoje?
Chanell Teint Innocente
Lancome color ideal
ISL radiance smoothing foundation
ISL teint resist
Clinique stay true ?

http://www.temptalia...undation-matrix stai yra lb geras psl kur gali pasirinkti krempudra pagal savo odos atspalvi..Ivedi koki odos atspalvi turi ir ismeta visu krempudru firmas,pagal kurias gali orientuotis koksai tas atspalvis tinkamas vis is kitos firmos 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal galetumete patarti, kaip issirinkti teisingai pudros spalva.Pas mane veido odos spalva skiriasi nuo kaklo. Kaklas daug baltesnis uz veido, o veido spalva raudonesne, tamsesne (nes turiu problema su issipletusiais kapiliarais). Tai geriau rinktis pudra labiau atitinkancia veido ar kaklo spalva?
IR jei turiu problema su veido kapilerais ir mano veido oda labiau i raudonuma, tai pudros atspalvi geriau rinktis neural, ar yelow (geltona)? user posted image
Atsakyti
QUOTE(gerdablonde @ 2011 03 19, 22:42)
Merginos gal galetumete patarti, kaip issirinkti teisingai pudros spalva.Pas mane veido odos spalva skiriasi nuo kaklo. Kaklas daug baltesnis uz veido, o veido spalva raudonesne, tamsesne (nes turiu problema su issipletusiais kapiliarais). Tai geriau rinktis pudra labiau atitinkancia veido ar kaklo spalva?
IR jei turiu problema  su veido kapilerais ir mano veido oda labiau i raudonuma, tai pudros atspalvi geriau rinktis neural, ar yelow (geltona)? user posted image


Na manau bandyk rast viduriuka tarp kaklo ir veido,kad po to neatrodytu veidas lyg su kauke butu. Kaklui siek tiek patamsint nebandei siek tiek birios pudros arba rutuliuku kokiu? O del atspalvio tikrai ne y geltonuma,bent jau mano nuomone,nes po to orandziniu veidu gali but smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdablonde @ 2011 03 19, 23:42 )
veido spalva raudonesne, tamsesne (nes turiu problema su issipletusiais kapiliarais). Tai geriau rinktis pudra labiau atitinkancia veido ar kaklo spalva?

Mano nuomone reikėtų maskuojančios priemonės, kad neutralizuotų tą raudonumą, o tada pudrą rinktis vos vos tamsesnę už kaklą, o tepant sulyginti su kaklu, netepti kaip kaukės užbrėžtais kraštais smile.gif Ir galima birią pudrą ant viršaus šviesesnę uždėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 20 kovo 2011 - 11:15
ACIU merginos uz patarimus, turiu zalia maskuokli, kuriuo maskuoju raudoni 4u.gif
Atsakyti