Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo, nėrimo schemų ženklinimas

Galima.Ten užmetimas tam ir daromas.Nuleidi ir išardai iki užmetimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 02 22, 13:34)
Galima.Ten užmetimas tam ir daromas.Nuleidi ir išardai iki užmetimo 4u.gif


Tai numezgi 7eiles ir po to kas trecia nuleisti-isardyti iki galo? ar gerai supratau? smile.gif
Atsakyti
O tu raštelio ne schemutės nuotraukytę gali įmest? Man bus matyt geriau 4u.gif
Ups doh.gif Taigi parašyta-nuleisti mezginio pabaigoje biggrin.gif Atsiprašau pasižioplinau ir aš. Kai nuleisi tą užmetimą ten roks takelis gausis.Esu aip mezgusi,tik man rods neturiu nufotkinus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 22 vasario 2011 - 11:58
Va sita drabuzeli noreciau padaryti, o rankoveje turetu matytis tas rastas smile.gif tik truputi nejo nufotografuoti, su saule gavosi blush2.gif
http://www60.zippysh...38162/file.html
http://www60.zippysh...29721/file.html
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 02 22, 13:55)
O tu raštelio ne schemutės nuotraukytę gali įmest? Man bus matyt geriau 4u.gif
Ups doh.gif Taigi parašyta-nuleisti mezginio pabaigoje biggrin.gif Atsiprašau pasižioplinau ir aš. Kai nuleisi tą užmetimą ten roks takelis gausis.Esu aip mezgusi,tik man rods neturiu nufotkinus.


Tai vistiek reikia dayti taip pat: numegzti 7eiles, mezgant 8aja eile nuleidineti-paleisti akis nuo virsuas iki mezginio pabaigos. Po to vel megzti 7 eiles ir vel mezgan 8aja eile paleisti pazymetas akis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 02 22, 12:55)
O tu raštelio ne schemutės nuotraukytę gali įmest? Man bus matyt geriau 4u.gif
Ups doh.gif Taigi parašyta-nuleisti mezginio pabaigoje biggrin.gif Atsiprašau pasižioplinau ir aš. Kai nuleisi tą užmetimą ten roks takelis gausis.Esu aip mezgusi,tik man rods neturiu nufotkinus.

Manau kad ir vienu ir kitu atveju finalinis rezultatas gausis tas pats biggrin.gif Pasibandyk gabaliuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 02 22, 16:13)
Manau kad ir vienu ir kitu atveju finalinis rezultatas gausis tas pats biggrin.gif Pasibandyk gabaliuką mirksiukas.gif


Pabandysiu, aciu labai smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, ka mezgimo schemose reiskia zenklas "N"?

117 eilutej:

user posted image

Panasu, kad ta "N" akis turi kazkaip dingti... g.gif

Turetu gautis taip:

user posted image

Buciau dekinga uz ats 4u.gif
Atsakyti
Va, ties tuo pačiu ženklu ir aš pastrigau. Bet šiaip ne taip išsiaiškinau. Pirmą akį reikia nukelti, kitas dvi išmegzti ir pertraukti per tą nukeltąją. Iš trijų akių turi likti 2 mirksiukas.gif
Atsakyti
Mezgimo pagrindai japoniškai - su labai vaizdžiais simbolių paaiškinimais 4u.gif :

user posted image
Knit Basic 125 techniques
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 02, 12:24)
Mezgimo pagrindai japoniškai - su labai vaizdžiais simbolių paaiškinimais 4u.gif


Super nuoroda, radau dalykų, kurių nežinojau, bet vistiek neradau vieno ženklinimo:

user posted image

Čia juostelė ir ženklinimas šalia jos - jis toks ir yra iš dviejų langelių. Įsivaizduoju, kad čia kažką kažkurioj vietoj kažkaip kryžminam, bet neatseku, ką... Padėkit, prašau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nėrėjėlės smile.gif Neriu servetėlę ir sustojau, nes nebežinau, kaip nerti vieną vietą. Įdedu scemutę su raudonai apibraukta vieta, kuri man neaiški. Gal kas išgelbėsite mane ir nereikės kažko naujo kurti smile.gif

user posted image

Ačiū smile.gif
Atsakyti