Įkraunama...
Įkraunama...

MRU tęsiam mokslus magistrantūroje

Sveikos! As taip pat istojau i papildomas viesojo sektoriaus ekonomikos studijas. Esu is Klaipedos, malonu susipazint su busimomis grupiokemis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. jungiuosi ir as prie jusu burio:) pati esu is Klaipedos.
Atsakyti
Gal kas sulauke laisko el. su visa info del mokejimu, sutarties atsiemimo ir pan? zadejo menesio pradzioje kaip ir.
Atsakyti
QUOTE(Harpijuke @ 2009 08 13, 22:17)
Sveikos.  jungiuosi ir as prie jusu burio:) pati esu is Klaipedos.



Sveika, malonu susipazint thumbup.gif , idomu butu suzinot, kokia mokslo istaiga baigiai KLP ax.gif
Papildyta:
QUOTE(krishana @ 2009 08 14, 16:24)
Gal kas sulauke laisko el. su visa info del mokejimu, sutarties atsiemimo ir pan? zadejo menesio pradzioje kaip ir.


Labukas, man tai minejo, kad menesio pabaigoje turetu atsiust, na kaip ziurejau pirmini tvarkarascio varianta, tai paskaitos prasides rugsejo 14, tai manyciau tada ir grazins sutartis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simonaj @ 2009 08 15, 12:35)
Sveika, malonu susipazint thumbup.gif , idomu butu suzinot, kokia mokslo istaiga baigiai KLP ax.gif
Papildyta:
Labukas, man tai minejo, kad menesio pabaigoje turetu atsiust, na kaip ziurejau pirmini tvarkarascio varianta, tai paskaitos prasides rugsejo 14, tai manyciau tada ir grazins sutartis. smile.gif



Taip, sakė, kad visą info atsius (sutartis atiduos sesijos metu) mirksiukas.gif tai nėra ko jaudintis smile.gif
Na va, didėja gretos thumbup.gif susitiksim greit jau smile.gif
Atsakyti
[quote=simonaj,2009 08 15, 13:35]
Sveika, malonu susipazint thumbup.gif , idomu butu suzinot, kokia mokslo istaiga baigiai KLP ax.gif

dar nepaminejau, kad as istojau dabar tik i papildomas jos spec. studijas. o baigiau kvtk smile.gif
Atsakyti
[quote=Harpijuke,2009 08 17, 17:36]
[quote=simonaj,2009 08 15, 13:35]
Sveika, malonu susipazint thumbup.gif , idomu butu suzinot, kokia mokslo istaiga baigiai KLP ax.gif

dar nepaminejau, kad as istojau dabar tik i papildomas jos spec. studijas. o baigiau kvtk smile.gif
[/quote]

Labukas, tai as taip pat i papildomas, malonu susipazint, grupioke 4u.gif
Atsakyti
Na taip, nera ko jaudintis, tik reikes sumoketi uz mokslus iki rugsejo 15 dienos, kitaip isbrauks. O jeigu sessija prasides 14 diena, nespes gauti pinigu (pavedimo) )
Atsakyti
Sveikutes, aš irgi jungiuosi į Jūsų gretas. Kaip supratau dauguma įstojo į mokama, man pavyko į nemokama mano balas - 16,96.
Šiaip esu iš Vilniaus tai va tikiuosi Rugsėji pasimatysim jei jus dieniniame busite smile.gif
o del mokslu tai nuogirdos tokios, kad bus laisviau bus sunkiau (nuo destytojo priklauso). tiap pat girdejau, kad kazkoks kirvis iseina tai sake bus ramu smile.gif
Na aš padariau 1 metukų pertrauką nuo bakalauro, tai jaučiu bus sunku vėl įsijungti į moksus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 08 18, 10:17)
Na taip, nera ko jaudintis, tik reikes sumoketi uz mokslus iki rugsejo 15 dienos, kitaip isbrauks. O jeigu sessija prasides 14 diena, nespes gauti pinigu (pavedimo) )



Kaip suprantu universitetai lauks apmokėjimo iki spalio 1d., nes gi vyksta derybos dėl paskolų g.gif

beje aš neakivaizdiniam būsiu ax.gif gal kas kartu?
Atsakyti
QUOTE(Delight @ 2009 08 19, 19:34)
Kaip suprantu universitetai lauks apmokėjimo iki spalio 1d., nes gi vyksta derybos dėl paskolų  g.gif

beje aš neakivaizdiniam būsiu  ax.gif  gal kas kartu?


Sveika,as irgi neakivaizdiniam, studijuosim kartu. smile.gif
Atsakyti
norejau pasiteiraut tu, kurios istojo i papildomas studijas, nes nelabai suprantu to tvarkarascio, iki kiek tesis sesija, kai prasides 14d.?..
Atsakyti