Įkraunama...
Įkraunama...

Kinietiški, japoniški, arabiški www puslapiai

QUOTE(Vijolė @ 2006 06 01, 10:30)



NESVEIKAI NEREALI NUORODA SIUVINEJIMAM thumbup.gif ISPROTESIU IS MALONUMO BEZIUREDAMA bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
super nuorodos thumbup.gif
galima akis praziureti i siuos grozius...
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 08, 15:43)

oi didis aciu uz puslapius
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
g.gif
kodel man atsidaro jaroglifu puslapiai verysad.gif nieko nesuprantu o taip noriu paziureti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(armi @ 2009 02 28, 00:18)
g.gif
kodel man atsidaro jaroglifu puslapiai  verysad.gif  nieko nesuprantu o taip noriu paziureti unsure.gif

pas mane irgi taip, kaip suprantu kompiuteris nepriima tokios kalbos, reikia kad butu suinstaliuota ax.gif
Atsakyti
pyktis ima visos giria o man heroglifus rodo g.gif kaip reikia paziureti? pagelbekit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jerguteliau ar jus ir kinietiskai mokat????? cia jau baisu darosi visos viska moka ir toookiu darbu parodo kad cia arsiau visu tu ale-dizaineriu.. thumbup.gif pasijauciau niekas ir nieko nemokanti blush-anim-cl.gif gal kas patars kur rasti eskizu ar paveiksliuku su akuciu klijavimu ant audinio?aciu jei kas patars..
Atsakyti
tikrai grazu.. ax.gif
Atsakyti