Įkraunama...
Įkraunama...

Hauck vežimėliai

nusiziurejom su vyru sita karietaite savo kliackui, kuris turetu gimti vasari rolleyes.gif gal kas turit kokios patirties konkreciai su tokiais vezimaiciais? uz ar pries? rolleyes.gif
Atsakyti
Nenaudojau, bet parasysiu savo subjektyvia nuomone smile.gif Siaubingai liuks vezimas. As ji isimylejau, bet... Jo svoris 16,5Kg unsure.gif Liftan netelpa, platus, gali ir i bagazine nelabai tilpt. Tiesa, ratai nesunkiai nusiima. Bet uztat tikras tankas thumbup.gif Vaziuosi kur noresi, per sniegus, per smelynus No problem thumbup.gif Rankena persimeta, yra pakietintas lopsys - vokelis, apsauga kojom. Gera medziaga (impregnuota), stori pripuciami ratai thumbup.gif Ir kaina sakyciau gera, Renax uz 580Lt parduoda. Jei tik nereiks aukstai nest, tai labai liuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 21 rugsėjo 2004 - 21:29
Mes lakstom su Hauck, tik ne alaska--bet triraciu tokiu.Tik norejau savo pastebejima--Gariunu Hauck ir parduotuviniai skiriasi kaip diena nuo nakties...Ir audiniai ir visa kita, mes Vilniuj pirkom pas Hauck platintojus "Vaikis"--Verkiu ar tai Kareiviu gatvej jie ten isikure--tai apie 200Lt pigiau gavosi, nei parduotuvej--pirkom vezima+autokedute(jie susimontuoja kartu)--kol kas dziaugiames..Tik rankena nepersimeta, bet jau igudau ir be to apsiet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 09 27, 07:26)
Renax, ar cia alaska idejai? spalva tokia nematyta g.gif
mano mama savaitgali kai pamate mano alaska, pakraupo, sako vaikeli nepakrioksi tu jo blink.gif isvadino gremezdu unsure.gif zodziu, likau pasimetojus g.gif

Sveikute, ten as apie Jonelio kiemelio brokus buvau parasiusi.
Dabar jau galiu normalu atsiliepima apie savo Alaska pateikti (jau naudojam ja...gal apie 2 menesius, visos problemos kaip ir sutvarkytos - tfu tfu tfu) wink.gif

1. Kadangi gyvenam nuosavam name, man jos svoris visai nemaiso-palieku prieangyje. Jei tektu nesioti i koki nors auksta, butu sunku (nesiau vienasyk i 4 auksta, ejom i svecius...brrr, sunkoka, o jei taip kasdien blink.gif )
2. I musu masinos bagaza netelpa, tenka nuimineti ratus (telpa tik i universalus, pagal mane). Nusiima ir uzsideda lengvai, tik tiek, kas truputi uzknisa tas pats procesas. Siaip as pati kartais vazineju su masina, kai vyras komandiruotej ar pan., tai normaliai-susidedu ta vezima, issikeliu, tikrai nepatrukstu laugh.gif
3. Del vezimuko grozio - tai jis tikrai wub.gif Ir kiti pamate giria, kad fainas. As irgi susilydau is sono paziurejusi tongue.gif
4. Ratai super. Vazineju per visokius zvyrkelius, pievas, smeli be problemu. Tikras stabilus bolidas thumbup.gif
5. Rankena irgi ciki, persimeta lengvai ir patogiai, tik kartais mygtukas uzsikerta-
cia turbut ne tik maniskiam taip (tenka ji tada gerai ispausti ir atsoka)
6. Lopsys laaabai patogus, kieti sonai thumbup.gif Renax, ka reiskia, kad jis auga kartu su vaiku? Neisivaizduoju, kas ten auga g.gif
7. Neperlyjamos, neperpuciamos medziagos-isbandem smarkaus lietaus salygomis, laiko gerai

Va tiek mazdaug. Siaip vezimuku esu patenkinta, musu salygomis jis labai tinkamas, o dabar man ir laaabai savas ir mielas clap.gif (jau turbut ji isimylejau?)Ziema mano mergicka jau sedes, taigi ruosiuosi naudoti sportini varianta, o sketuka pirkti tik kai atsils orai-bus jau panele netoli metu. Taip kad vezimas turetu buti ilgai mums istarnaves. Tikiuosi, kiek nors padejau biggrin.gif
Atsakyti
Isiima dugnas soneliai issisega ir pasikisa po apacia turejo parduotuveje parodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 09 27, 20:03)
Isiima dugnas soneliai issisega ir pasikisa po apacia turejo parduotuveje parodyti smile.gif

Hmmm, neparode...eisiu dabar nagrineti laugh.gif Siaip ten tu dirzu irgi visokiu galybe, net nezinau, kam kiti reikalingi, kazkaip nereikejo ir nesukau galvos. Dabar susidomejau rolleyes.gif
Atsakyti
Aistule pas tave tokis lopsys tik be stogo ,ikmi isegi knopkeles ,poto lipuckas salia lipucku yra tokios kisenneles su lipukais istrauki plastika ir viska uzlenki zemyn smile.gif
Atsakyti
isikisiu su savo subjektyvia nuomone. pati turejau Bertini, o sese sita Haucka... toli tam Hauckui iki Bertinio. Abu jie sunkus, bet vaziavimas ir patogumas nepalyginamas. tiesa, devetas Bertini kainuoja panasiai tiek kiek naujas Hauckas...
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 09 28, 09:12)
Aistule pas tave tokis lopsys tik be stogo ,ikmi isegi knopkeles ,poto lipuckas salia lipucku yra tokios kisenneles su lipukais istrauki plastika ir viska uzlenki zemyn smile.gif

Aha, Renax, sita atradau, bet nelabai suprantu prasmes... g.gif Cia nebent tik kad vaikui placiau butu, bet tik vezime, ar ne? Juk neina tokio "isversto" daikto nesti, kai rankenos uzsilenkia zemyn laugh.gif ? O ir kietas dugnas bei kieti soneliai issiima.

Tiesa, mano mazute, kad ir jau gerokai nemaza, vis dar telpa i toki lopsi, koks jis yra. Tikiuosi, dar tilps iki kokiu puses metu wink.gif
Atsakyti
Prasme kad didesnis galetu tilpt nei puses metu poto dugnas issima ir lieka kojom smile.gif
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 09 28, 12:41)
Prasme kad didesnis galetu tilpt nei puses metu poto dugnas issima ir lieka kojom smile.gif

Ok, daugmaz aisku. Tada ilgai ir naudosim ta lopsiuka, o as ir galvojau, kodel koju uzdangalo toks zemas atlenkimas, kad vejas gali tiesiai i vezima pusti (o nuo lopsio uzsisega auksciau ir sandariau) laugh.gif Pasirodo, lopsi galesim isversti (t.y.padidinti), kad rankytems butu erdviau, o jo virsu uzsegti. Bus silta ziema thumbup.gif
Atsakyti
Mes turim HAUCK ALASKA, pirkom is Renax. Nusiskundimu jokiu, dzipas ten, o ne vezimas! mes name gyvenam, tai del nesiojimo ner bedos, bet kai nuvaziuioju pas tevus, (gerai, kad ne daznai) tai biski vrgstam, bute vos prasisukam su juo, lifte netelpa. Sakyciau jis labiau tinka gyvenant nuosavame name, nebent erdvus labai butas. Musu pilkas su geltonu, tik senesnis modelis, t.y.lopsio krastai minksti ir 2.gif sugebejo isisritinti is jo ant zemes, aisku ne is vezimo, tai geriau jau su kietais soniukais pirkti. Mus masiniukas Golfas (senas) bet i bagazine telpa, ratu nereik nuimti. Man tik perkeliama rankena nebutinybe, kazkaip ji man uzstringa daznai, vyrui ne laugh.gif . Reziume, vezimas geras, bet pasinesiot ji sunku, nebent esi kulturiste biggrin.gif Ir sulankstyti man ji sunkoka, pritruksta ranku, bet cia gal tik man rolleyes.gif
Atsakyti