Įkraunama...
Įkraunama...

Hauck vežimėliai

Sveikos,

Norėčiau pirkti sportinuką Hauck. Visai susipainiojau ir su vyru baigiu susirieti tongue.gif , nežinau, kas geriau: ar triratį dideliais pripučiamais ratais pirkti ar tais mažesniais keturiais ratukais....kažkaip man baisu, kad tie mažiukai labai dardės ir kratys vaikūzą g.gif nes kiek esu jų gatvėse prisižiūrėjus, tai baisu pasidarydavo blink.gif
beje, o gali būti, kad parduotuvėj tie Hauck gana nebrangus apie 270 lt kainuoja triraciai.... ar jie kokybiski uz tokia palyginti nedidele kaina g.gif g.gif g.gif


patarkit, please
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2005 06 11, 19:15)
Sveikos,

Norėčiau pirkti sportinuką Hauck. Visai susipainiojau ir su vyru baigiu susirieti tongue.gif , nežinau, kas geriau: ar triratį dideliais pripučiamais ratais pirkti ar tais mažesniais keturiais ratukais....kažkaip man baisu, kad tie mažiukai labai dardės ir kratys vaikūzą g.gif  nes kiek esu jų gatvėse prisižiūrėjus, tai baisu pasidarydavo blink.gif
beje, o gali būti, kad parduotuvėj tie Hauck gana nebrangus apie 270 lt kainuoja triraciai.... ar jie kokybiski uz tokia palyginti nedidele kaina g.gif  g.gif  g.gif
patarkit, please

na pripuciami ratai ir yra pripuciami rolleyes.gif dabar galiu lyginti, nes turiu universala pripuciamais ir sportinuka prieky su mazais dvigubais. Nepasakyciau, kad taip labai krato, bet vaziuoti man sudetingiau g.gif Bet uztat sveria 6,5kg. Kartais tenka rinktis, kas Tau labiau priimtina g.gif
Atsakyti
Turiu patirties su Hauck vezimais - dabar naudojam toki senesnio modelio keturrati Hauck Shopper XL su didziuliais ratais. Jie nepripuciami (arba mes su vyru abu glusi ir nesuprantam, kaip pripust blush2.gif ), bet skersmuo apie 27 cm. Vezimas salyginai lengvas, rankena nesivarto. Galima vaika nuo pat gimimo veziot idejus medziagini lopsi i vezima. Man butu labai patogus, bet galvoju ieskot kokio lengvesnio varianto, kuriame buna priekiniai ratai dvigubi, nes turiu problemu su nugaros skausmais ir tampant ta vezima man saves gaila. Be to, visur vedziojuosi savo dicki, o tada jau tik viena ranka vezima vairuot nelabai patogu. O tokie vezimeliai, kaip cia buvo nuoroda ideta gali kainuoti ir maziau nei 270 lt - Kaune Jonelio kiemely dabar kainuoja 199 nauji. Pasiziurek cia: Hauck Roadster
Turim mes ir visai elementaru sportinuka Hauck su visai mazyciais ratukais, be gulimos padeties - man tai nepatiko, nes sunku viena ranka vairuot, kai dvi atskiros rankenos.
Atsakyti
aš pirkau ir triratį dideliais ratais, ir lengvą skėtuką mažais ratukais. kadangi gyvenam užmiesty ir pasivaikščiot dažnai einam į mišką, tai su triračiu kaip su tanku-visur pravažiuojam. thumbup.gif žiemą su mažaračiu tai grynas vargas.
skėtukas labai praverčia kai būnu mieste, išvažiuojam pas draugus ar senelius. bagažinėj mažai vietos užima, viena ranka išskleidžiu, prisegu ir lekiu per parduotuvę.
irgi negalėjau apsispręst, kas geriau, bet po to nusprendžiau, kad reikia abiejų. tongue.gif
Atsakyti
Norejau tik pasigirti savo vezimu Hauck Traxx thumbup.gif
Superinis vezimukas thumbup.gif
LAbai manevringas, visur pravaziuoja: per sniega, per smeli, miske
lengvas;
lengvai susideda, jei netelpa kur, tai ratai labai nesunkiai nusiima,
gerai skalbiasi medziaga,
labai paprastai uzdedama autokedute ant to pacio remo (gaila, kad tik taip greit uzaugom tongue.gif ir teko pirktis kita).
Na, tikrai truksta geru ir graziu zodziu blush2.gif Ne be reikalo taip ilgai laukem kol mums ji atveze biggrin.gif
Imetu pora "gyvu" nuotraukeliu:

Cia kartu su isimamu lopsiu
user posted image

Cia dziaugiasi visa seima tongue.gif Vos gavom vezima iskart vaika imetem i autokedute
user posted image

Naujausios foto is pajurio tongue.gif
user posted image

Tikiuosi siose nuotraukose galima izvelgti ir vezimuka biggrin.gif
Atsakyti
Taigi, norėtume įsigyti Hauck triratį vežimėlį, tinkantį naujagimiui...
visai patiko Esprit Jupiter su dvigubu priekiniu ratu... Taigi, gal kas nors turite tokį ir galite pasidalinti jų "+" ir "-"?
Taip pat domina nuomonė apie Hauck Cruiser ir Neptun 4u.gif
Būčiau dėkinga už nuomones ax.gif
Ar išvis geriau rinktis ABC Design sinus 3 ? g.gif
Atsakyti
Jupiteris sportinio tipo triratis ( jo sedima dalis nepersisuka ) , reguliuojasi amortizatoriai ,viena ranka susiskleidzia .
Neptunas jau universalas ( ju vaziuokle tik vienoda yra neptuno ir jupiterio) jo komplekte perstatoma sportine dalis nuo mamos ir i mama , lopsiukas miegmaisis, ir gaubtas kojom .
Cruisleris cia jau HAUCK kolekcijos , elementarus universalus triratis jo didziausias pliusas pigumas .
Atsakyti
Mes turim universalų triratį Hauckck Atlantis (čia turbūt senas modelis, modeliuose nelabai gaudausi ax.gif ), mums jis super, lengvai rieda, ir nėra sunkus. Nebarška. Yra lopšys, uždanga kojoms ir pan. t.y. viskas kas ir priklauso universalui. Ir svarbiausiai, kad vaikas gali žiūrėti ir į mamą ir nuo mamos

user posted image
Atsakyti
Mane irgi domina čie vežimėliai - būtent tie modeliai, su besisukiojančiu priekiniu ratu (dvigubu ar viengubu). Turim abc design mooving light trirati lengvą sportinuką - atsidžiaugti juo negaliu thumbup.gif Labai lengvas ir manevringas vežimas - noriu panašaus manevringumo, bet tinkančio žiemai. Todėl galvoju įsigyti triratį hauck'ą - tik ar jis bus manevringas? Kiek jie sveria?
Atsakyti

Nepykit, nezinau tiksliu vezimu modeliu pavadinimu, tik patarciau prekant triracius vezimus ypac atkreipti demesi i rankena. Turim ABC Design trirati, kurio rankena panasi i anksciau ikeltu vezimeliu, tai po metu vazinejimo jau itruko rankena desineje puseje. Tai reiskia, kad tuoj liksim be rankenos. Anksciau sutikus kitas mamas nenoredavau tiketi, kad taip bus, bet deja, deja...
Atsakyti
Itariu turi NOVUS 3 itrunka rankena nes sulankstymo mechanizmas silpnoje vietoje is sonu per pati atsvaros centra smile.gif.(ten eina skeltas remas ir yra didele apkrova) , o pas situos remas vientisas kaip ir pas visus hauck o mechanizmas eina ant pacios rankenos vidurio smile.gif Man neteko pamatyt hauck su skilusiu remu ( kartais skyla valdymo plasmases bet jos nesunkiai keiciamos , mini staras net plasmasiu neturi grynas metalas ) bet va NOVUS teko su skilusia rankena ne viena matyt deja .
Atsakyti
Siandien Rietavo turguj man visa gerkle pardaveja sake, kad Hauck Mini Star yra daug minkstesi, nei Hauck Alaska...Ir Mini star brangesni 50lt..Kazin kaip yra is tikruju a? g.gif
Atsakyti