Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(damila @ 2010 12 20, 09:04)
Važiuoju pasiimti savo mažučiu clap.gif
*5 puikus, o per naktį dar vienas atsigavo (ar taip būna?)
**Sako dedam vieną, aš sakau, ne noriu dvynuku  ax.gif  tai jis sako gerai bus dvynukai biggrin.gif

*man vienas pradejo dalintis isodinimo metu, kol laukem pusles prisipildymo! thumbup.gif
**nu tikras Treijsas... thumbup.gif as kai paskambinau, ir pasakiau, kad nukeliam isodinima, jis sako - moters nuojauta daug ka pasako... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2010 12 18, 10:56)
Zubriuka, dar norejau tau parasyti -tu svarbiausiai apsispresk kur nori darytis IVF-a ,o kad esi "zalia" kaip pati rasai,tai niekis,netaikyk kiekvieno atvejo sau-as irgi pradejau viska nieko nezinodama ir net nebandziau gilintis i tas plonybes-pasitikejau daktaro ir personalo profesionalumu.Mano situacijoje 21.spalio padare oper. ,isleidziant 23d.suleido blokuojancius,02 lapkricio pradejau stimuliacija,15d.-punkcija,20d-isodinimas,taigi kaip matai viskas labai greitai.Sekmingo apsisprendimo ir zinok tik viena VISKAS BUS GERAI 4u.gif

Aciu labai!!!! 4u.gif 4u.gif As labai tikiu, kad viskas bus gerai ir taip labai laukiu savo keliones, kad oi! Apsisprendziau, kad i LV 4u.gif Nebekeisiu jau...

QUOTE(damila @ 2010 12 19, 23:04)
Važiuoju pasiimti savo mažučiu clap.gif

Oi kaip dziaugiuosi!!!! As irgi taip noreciau dvynuku wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 12 19, 13:46)
Butvile, kokia tu teisi  4u.gif Aš po LV nebemoku LT su gyd bendrauti... mane ima siutas, kai elgiasi kaip su daiktu, o ne žmogumi, taip grubiai, nemandagiai ....
Na, nereikia man lia lia, bet psichologiškai palaikyti tokį 'paciantą" geba tik profesionalai. ..........
O Lietuvoj.... Cituoju: "Nieko negalim padaryt... normalu, kad dalis pastojimų baigiasi negimdiniais, nesivystančiais" ir t.t.  ...........

Sniege555, o pas kokius daktarus lankeisi, kad taip nusivylusi? 4u.gif
Galima į až blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras, jau parsivežiau vaikiukus į LT, tikiuosi jie ten smagiai įsikurs wub.gif
Prieš sodinant anekdotu priskaldė, tai net balsu kvatojom, o šiaip viskas vyko lyg ir gerai, tik Treijsas vis norėjo kad pilnesnė puslė butu, bet sakė viskas bus gerai thumbup.gif
O po to su MB dar valandike pabuvom kartu ir namo smile.gif
O kelias tai baisus doh.gif visą kelia prasnaudžiau išsitiesus, tarpais prabusdavau ir vel miegot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(damila @ 2010 12 20, 10:36)
Labas vakaras, jau parsivežiau vaikiukus į LT

clap.gif
Lai smagiai sau kuiciasi dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(damila @ 2010 12 20, 20:36)
Labas vakaras, jau parsivežiau vaikiukus į LT, tikiuosi jie ten smagiai įsikurs  wub.gif

ramaus tau laukimo! per sventes grazi nuotaika, ir paciai pades... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(damila @ 2010 12 20, 21:36)
Labas vakaras, jau parsivežiau vaikiukus į LT, tikiuosi jie ten smagiai įsikurs  wub.gif
Prieš sodinant anekdotu priskaldė, tai net balsu kvatojom, o šiaip viskas vyko lyg ir gerai, tik Treijsas vis norėjo kad pilnesnė puslė butu, bet sakė viskas bus gerai thumbup.gif
O po to su MB dar valandike pabuvom kartu ir namo smile.gif
O kelias tai baisus doh.gif  visą kelia prasnaudžiau išsitiesus, tarpais prabusdavau ir vel miegot  smile.gif

thumbup.gif Ramaus ir grazaus laukimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(damila @ 2010 12 20, 21:36)
Labas vakaras, jau parsivežiau vaikiukus į LT, tikiuosi jie ten smagiai įsikurs  wub.gif
Prieš sodinant anekdotu priskaldė, tai net balsu kvatojom, o šiaip viskas vyko lyg ir gerai, tik Treijsas vis norėjo kad pilnesnė puslė butu, bet sakė viskas bus gerai thumbup.gif
O po to su MB dar valandike pabuvom kartu ir namo smile.gif
O kelias tai baisus doh.gif  visą kelia prasnaudžiau išsitiesus, tarpais prabusdavau ir vel miegot  smile.gif

Ramaus tau laukimo ir laukiamo rezultato nestuke.gif
Atsakyti
Egk, kaip tu laikaisi? Aš šiandien jau 6 dozę susileidau gonalio, šiek tiek sunkokas pilvukas darosi...
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2010 12 20, 23:20)
Egk, kaip tu laikaisi? Aš šiandien jau 6 dozę susileidau gonalio, šiek tiek sunkokas pilvukas darosi...

thumbup.gif
Aš leisiuosi penktą šiandien, atsilieku blush2.gif
Atsakyti
Ačiū mergaites už palaikyma smile.gif laukia ilgiausios 2 savaites mano gyvenime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(damila @ 2010 12 21, 00:12)
Ačiū mergaites už palaikyma smile.gif laukia ilgiausios 2 savaites mano gyvenime doh.gif

Kada liepė daryti hCG? Paprastai liepia po 10 dienų thumbup.gif o tai reiškia kad laukimas sutrumpėja net 4 dienom biggrin.gif
Atsakyti